Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek jsem jen přeletěl a k té chatě na konci článku asi jen toto. Diablo nemám a nebudu mít (i když bych chtěl) páč doma na hraní čas nemám a na chalupě která leží 7km od Krnova internet nikdy nebyl a nebude ... takže asi tak proč hraji jen hry které nepotřebují internet.
  • to je demence s tim pripojenim uz si asi nikdy nic nezahraju protoze servery budou pretizena jako Assasin 2 3 mesice jsem cekal az bude server fungovat po 14 dnech jsem se na to vy ... a cracknul jsem si to a kolik bylo radosti ze jsem si mohl zahrat a kdyz jsem hraval CS 1.6 tak jsem si stezoval poskitovateli netu ze mi to porad pada a on mi zdelil ze nani schopen ustat tak velke mnozstvi dat jako je on-line hrani :-D
  • O tych peniazoch je to pravda ,ale myslim si ze uz to nebude ine...kto si zaplati ten bude najlepsi ...je vela hier ktore su len za peniaze ,ale ked to cloveka bavy hrat tak si to zaplati...Na diabla 3 som cakal dlho a som rad ze som si ho kupil... a co sa tyka uukcii priamo v hre ,ani sam este neviem ci by som bol ochotny dat za niecorealne peniaze...Pokial budem hrat sam tak urcite nie...Inak ak mate zaujem zostal mi este jeden kod na diabo 3...kto chce nech sa mi ozve....moj skype....lubko123123123....
  • "Kdyby povolili offline mód, tak by hráči umožnili zažít hru tak, jak si to oni sami nepřejí "

    jsem rád, že vývojáři ví, jak si přeji hrát Diablo 3... dál jsem článek nečetl, o tuhle hru už zájem nemám
  • Tyhle nazory "my vime co je pro vas nejlepsi" mi nekoho pripominaji. Nebyl nahodou Blizzard koupen Applem? *15*
  • Stěžovat si můžeš, ale to neznamená, že vývojáři mají nějakou povinnost brát tvoje námitky ohled. Hlavně když má každý fanoušek jiný pohled na to jak by ta hra měla vypadat...

    Na vývojářích je, aby hra fungovala jako celek a to je jejich zodpovědnost, oni určují jak se jejich hra bude hrát, když se rozhodnou, že skillpointy v D3 nefungují, tak pro to měli asi nějaký důvod, stejně tak s online připojením, grafikou, atd.

    Blizzard dělá hry hlavně pro svoji aktuální komunitu (hráči WOW a SC 2) a naprostá většina z nich připojení k internetu má...
  • Chlapci pochopili Jobsovu strategii u Apple. My vám řekneme co potřebujete, my vám řekneme co chcete.
    A najde se spousta lidí co bude nadšeně tleskat a stát fronty.

    Jsem rád že z tohoto stáda vybočuji.

    Kdy to lidem dojde, že oni určují poptávku a oni mají možnost ovlivnit co, v jaké kvalitě a za kolik.
    • Tak tak je to presne stejne jako Apple... z nedostatku musis udelat hlavni klad a ovce ti utrhnou ruce... :-)
      • Jenže Apple skutečně dělá to co lidé chtějí. Apple je marketingově zaměřená firma a Iphone je přesně produkt, který uživatelé chtějí.
        • hlavne ti co si ho hacknou a pak tvrdi, ze je nej :D
        • Nesouhlasim... apple je persvedcil, ze chteji to co on jim dava... ovce nevi co chce dokud ji to nikdo nerekne... Hodne, hodne velka skupina lidi chce iphone jen proto, ze je to cool... vubec netusi nic o vybave, moznostech, o tom co to umi a neumi ani co umi a neumi konkurence...
          • A kdyz chci iphone protoze mi sedi jeho ovladani, nevadi mi ze neumi vic nez umi a na to ze je cool naprosto kaslu ? Jsem ovce nebo nekdo kdo si vybral co mu sedi a je spokojenej.
            • Nejsem jasnovidec, takze samozrejme to vedet nemohu... ale treba ja osobne, bych ho nechtel prave proto aby me nikdo nepodeziral z toho ze chci byt cool... :-)
              Na firme nam zustal jeden novej loni v listopadu, a pokud vim lezi tam v krabicce dodnes... Ani jeden z nas dvou ajtaku by si ho nevzal, jenom recepcni nas otravovala kazdy tyden jestli ho nemuze dostat ona... ze iphone vzdycky chtela...:-)
            • Jo a pak jsou hateri co proste neco neprekousnou a budou rejpat a i kdyz reknu ze je mi zadek co si o me mysli tak stejne reknou "o tom se da pochybovat" *15* Btw je hezky hazet polovinama kdyz ani nevis kolik me stal *12*
            • Vzhledem k tomu, ze ovladani je totozne u spousty jinych, ktere umi totez a jen stoji polovinu toho co iphone tak se o tom, ze "coolovost" se te vubec netyka da uspesne pochybovat... :-)
              Ale neberu ti to, lidi jsou ruzni...
  • Lies, lies, lies
  • Panika ohledně pouze online hraní je totálně přehnaná a tolik dezinformací, co se tu v diskuzi šíří:) skoro mi to připadá, jak kdyby to řídil Goebels.

    Podstatná část lidí, co si hru koupí už má s Battlenetem svoje zkušenosti a vůbec je nutnost připojení netrápí a naopak ví, jaké služby za to dostanou.

    Odříznutí malé a hlasité skupiny lidí, co připojení nemá, ale přitom se nějak na ty fóra stejně dostanou, aby si na to mohli stěžovat je malá cena za téměř dokonalou protipiratskou ochranu a služby, které s tím dostaneme. My ostatní si jednou za čas vytrpíme nějaký výpadek, ale když tohle dokáží přežít hráči MMO her, tak to dokáží i hráči Diabla 3...

    V poslední řadě to jak vývojáři dělají hru (a tím i určují jak se ta hra má hrát) je jen jejich věc, žádný fanoušek nemá právo si něco vynucovat a už ne něco vyžadovat, může jim dát připomínky a návrhy a pak si hru buď koupí nebo ne, ale to je tak vše. Blizzard je jedna z mála firem, co opravdu aktivně komunikuje s komunitou a občas mi přijde, že si tím jen škodí. Na vývojářích je, aby hra fungovala jako celek a ne jako nesmyslná míchanina dobrých a špatných nápadů a i když se mi nelíbila už spousta věcí, co za ty roky udělali, tak je to jejich zodpovědnost za to, aby vše fungovalo jako celek a já nemám právo přijít a říct, takhle je špatně a udělejte to jinak.

    Vlastním všechny hry od Blizzardu a nikdy jsme si neříkal, že na mě rýžují peníze, vždy jsem dostal za svoje peníze daleko víc kvalitní zábavy než u jiných her a rád si zaplatím za další.
    • Fanboy, až to bolí...
      • Jop... zadny fanousek nema pravo si cokoliv vynucovat, nebo si nedejboze stezovat... fakt, kam bysme prisli...
        :-)))
        • Cajk
          vydej prachy a vodchod na párky. Další, prosím:)
    • Taky vlastním téměř vše od Blizzardu (kromě WoW), ale postoj s jakým se postavili k D3 mě totálně odradil. D2 sem hrál jen single, jednou za čas sme se sešli na Lan party a zasíťovali jsme (na chatě bez netu). To samé bych čekal u D3, taková možnost tu už nebude a BN mě netáhne. Mě stačí k té hře jednou za čas sednou, projít si chapter, porazit bosse a pak zas až bude čas.
      A ne, že hlavní náplní bude sedět od rána do večera u farmení na dobré věci, postovat si statusy o tom co mi droplo, být závislý na partě, scházet se v určený čas pravidelně (už není tolik volného času jak dřív) a sledovat, jak je někdo imba jen proto, že je ochotný vyhazovat real prachy za uber itemy.
      Čím víc se o D3 dozvídám, tím víc vím, že si ho nekoupím, ale zahraju. A ani bych se nedivil, kdyby ho rozdělili na tři díly a prodávali samostatně
      • Při troše štěstí si to nejen nekoupíš ale ani nezahraješ ;-), hrál jsem všechny hry od Blizzardu včetně wow, a je to jedna ze společností která prostě ví co dělá. Fakt že zrušili několik svých her těsně před vydáním jen aby si nepoškodili svojí značku mluví za vše.
        Jestli se ti nelíbí koncept Diabla 3 tak ho prostě něhraj, nikdo tě nenutí, her vychází hodně a jednu si určitě můžeš dovolit vynechat. To že máš pocit že Blizzard je nějak zavázán se zavděčit je sice roztomilé, ale není tomu tak. To je jako kdyby jsi se vztekal že wow nejde hrát online, prostě to tak není koncipované a basta. Nechceš hrát? Nehrej! Běž ven, je tam hezky;-)
        • Tak ja hram aj wow aj D2 online (este stale) ale najviac ma bavilo offline. Presiel som ho niekolko krat. Co sa Diabla 3 tyka tak je jasne ze vyrobca si hru spravi podla seba, hra bude svojim sposobom dobra (kedze to robi blizzard), dufam ze ked vyde tak ma prekvapi, pretoze z doterajsich informacii som velmi sklamany. Toto nema nic z diablom spolocne okrem nazvu. Je to len Wow 2. Pastelkove Diablo 3 mi pripada ako parodia na Diablo 1 a 2.
        • Já si ho zahraju, ale nekoupím. Nelíbí se mi směr, kterým se to ubírá...BN nade vše...aukce...vše mít pod dohledem a rýžovat pěkně prachy.
          Kampaň SC2 byla skvělá, cenu prvního dílu bych pochopil kvůli MP, ale další dva díly za stejnou cenu jenom kvůli kampani ? Marketing, jak se patří
          • No, moc bys neměl věřit, že si to nekoupíš, ale zahraješ. Tohle bude pirátům trvat hodně dlouho, jestli vůbec, je mi líto *7*
            • Toho bych se vubec nebal. Cokoli co v principu net nepotrebuje bez nej pojede. A hrat novinku v den vydani = hrat v lepsim pripade betu.
            • Zase na druhou stranu hodne lidi se tesilo na novy Diablo, SC2 nas naladil a ujistil v tom ze blizz i dnes (kdy je to vyjimkou) umi udelat kvalitniho nastupce jeho legend. Jenze pak prisly tyhle veci. Zadny talent tree, aukce za prachy, online online, aby to nedopadlo tak, ze budem rikat je mi lito i tem co chteli hrat Diablo.
        • *se ti zavděčil
          **hrát offline
      • Naprosto souhlasím... D2 jsem nikdy nehrál po síti a dohrál ho skoro 3x. 2x úplně a na nejtěší obtížnost skoro až do konce. Battlenet účet mám Starcraft2 (originálka) a taky jsem ho nikdy nehrál po síti online.... Hra se ale autentifikuje po spuštění. Nevadí mi ověření po netu, ale proč má být neustálé? Vidím to stejně D3 si nejspíš nekoupím i když jsem chtěl, ale hrát si ho zahraju... Že výjde crack od Reloaded a půjde to hrát ofline je jasné, ... Proč má být hráč nucen hrát jen online? Koupím si originálku a je snad na mě jestli chci hrát po netu nebo ne. A utrácet skutečné peníze za blbosti do hry to určitě ne. Nemám ve zvyku stahovat hry z torentů, naopak si většinou ještě předobjednávám, ale čím dál zarputilejší přístup vydavatelů nových her mé tlačí do rohu a ke stahování ze ktrého vydavatel nemá nic.... Tím tlačením do onlinu se pirátství stejně nesníží *11*
      • No jestli je tvůj jediný důvod vlastnit D3 je jednou za čas si zahrát přes LAN, tak máš asi smůlu.
        Ale nevšiml jsem si, že by tě hra nějak nutila farmit předměty, hrát v partě nebo nakupovat na aukci a ukazovat někomu statistiky a trápit se, že má někdo lepší vybavení než ty? Navíc, jak moc se to bude lišit od hraní D2?

        A k rozdělení na tři díly:) Narážiš na SC2? vdy mi přišlo, že lidi co si na tohle stěžují o tom buď nic nevědí, nebo protestují jen z principu. Sice i normální verze SC2 je trochu dražší než ostatní hry, ale myslím si, že obsah co hra poskytuje jen v singlu tuhle cenu plně kompenzuje, když k tomu přidám mulťák a pak obrovské množství kvalitních custom map a editor, tak hra vydrží na velmi dlouho...
  • Offline verze vyjde během týdne od vydání, sazim na Skidrow nebo Reloaded :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit