Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kuju mockrát :-) tohle byla jediná věc která mě iritovala, když už jsem si zvykl na nová engine tak si zas konečně připadám jako na starém(dobrém) TG skvělá práce jen tak dál ať už můžete odstranit tu betu. Váš pravidelný a věrný čtenář
  • trolo
    100x lepsia galeria ako predtym, dobra praca.
  • Kde ma Triss tu jizvu z bitvy u Pahorku,kterou cely zivot tak schovavala? Na tech screenech ma kuzi jako po plastice:)
    *1*
    • a proč Geralt vypadá jako buzík z Holyvůdu *8*
  • hezké, rychlé.. mně to vyhovuje.. předtím to byla otrava, si prohlížet screeny
  • RakeW
    Není to špatné... Ale osobně mi trochu chybí možnost rozkliknutí a zobrazení obrázku v lightbox okýnku, které se uzpůsobí velikosti displeje / okna prohlížeče jako předtím (i když současná velikost obrázků v prohlížecím režimu je v pohodě použitelná narozdíl od té předchozí). A taky moc nerozumím tomu, proč se mi při rozkliku originální velikosti (chválím uvedení rozlišení) otevře nové okno prohlížeče a ne nový tab.
  • Dobrá práce, ta předchozí galerka bylo peklo.
  • Skvělá práce. To co bylo před tím byloněco strašného :D - tohle je lexusní. Díky.
  • Je tam dost cítit inspirace z hrej.cz, ale what the hell... funguje to 100x líp, než předtím, takže pochvala. :-)
  • Spades
    Krása. Mám jen pár připomínek. Při prvním načtení galerie by to chtělo nějak doladit to skákání po celé stránce a taky aby to nakonec dojelo tak, aby nahoře byl jezdec s miniaturama a dole konec obrázku. A nakonec, nešlo by dát na celkový seznam obrázků více miniatur? Docela dlouho se pak načítá další strana.

    A celkově k webu - proč to furt tak skáče? Nejde nějak udělat pořadí načítání obrázků, aby se napřed načetly ty horní? Nebo zamezit novému načítání, když už je mám v tempu?
  • Maximální spokojenost , jak bylo zmíněno , dřívější čekání na úplné načtení stránky a překliknutí na další obrázek bylo občas ve velkých galeriích nervydrásající.. Teď je to naprosto vynikající a člověk proletí celou galerii , snad ikdyž o hru nemá zájem *2* ...
    Obrázky ze Zaklínače nezklamali a už aby tady byl ...
    • obrázek bez obrázku jako hrad bez hradu, tudíž ty obrázkY, je otřesné kam u českých teenagerů čeština klesá..... toto tě musí prásknout do očí jak bourací kladivo !!! proboha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit