Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    ABSOLUTNÍ spokojenost. Galerie mě dost trápily, ale tohle se vám povedlo. Za mě palec nahoru *4* Jinak další screeny ze Zaklínače 2 úžasné, jak jinak. Netrpělivě vyhlížím 17. květen!
  • Kde ma Triss tu jizvu z bitvy u Pahorku,kterou cely zivot tak schovavala? Na tech screenech ma kuzi jako po plastice:)
    *1*
    • a proč Geralt vypadá jako buzík z Holyvůdu *8*
  • Ty screeny jsou božské:-)
  • Vypada to dobre, je je to na mne vsechno moc " leskle"
  • Chválím, chválím... galerka vypadá dobře :)
  • Spades
    Krása. Mám jen pár připomínek. Při prvním načtení galerie by to chtělo nějak doladit to skákání po celé stránce a taky aby to nakonec dojelo tak, aby nahoře byl jezdec s miniaturama a dole konec obrázku. A nakonec, nešlo by dát na celkový seznam obrázků více miniatur? Docela dlouho se pak načítá další strana.

    A celkově k webu - proč to furt tak skáče? Nejde nějak udělat pořadí načítání obrázků, aby se napřed načetly ty horní? Nebo zamezit novému načítání, když už je mám v tempu?
  • Můj bože díky díky díky za tu galerii. Na ten starý systém prohlížení obrázků jsem naprosto rezignoval protože to bylo prostě utrpení. teď je to perfektní :)
  • Na ten culik se neda divat.. Ve trojce mu daj i natacky? *8*
    • Nechci ti kazit dojmy,ale pokud se nepletu tak v knize je nekolikrat napsano ze nosil vlasy svazane. V me predstave je mel sice vzdy rozpustene,ale realita podle autora je proste jina *2*
  • no to je mnohem lepší, před tim mi při přejetí na další obrázek cela stranka skakala a musel sem pockat as se nacte abych pak mohl kurzorem opět najet na šipku pro další obrázek, to byl hrubej nedostatek. tet to je v pořádku
  • Felczar
    Dávám jedničku s hvězdičkou! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit