Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dávám pět bludišťáků! :-)
  • Mě už to nebaví pořád psát, že to bude bomba. Takže naposled, tohle bude bomba! No ale stejně to napíšu i u další novinky o zaklínači.
  • Z tiscali se stává jedničkou na českém trhu, gratuluji.
  • Paráda !!! *4*
  • Maximální spokojenost , jak bylo zmíněno , dřívější čekání na úplné načtení stránky a překliknutí na další obrázek bylo občas ve velkých galeriích nervydrásající.. Teď je to naprosto vynikající a člověk proletí celou galerii , snad ikdyž o hru nemá zájem *2* ...
    Obrázky ze Zaklínače nezklamali a už aby tady byl ...
    • obrázek bez obrázku jako hrad bez hradu, tudíž ty obrázkY, je otřesné kam u českých teenagerů čeština klesá..... toto tě musí prásknout do očí jak bourací kladivo !!! proboha
  • Je tam dost cítit inspirace z hrej.cz, ale what the hell... funguje to 100x líp, než předtím, takže pochvala. :-)
  • Skvělá práce. To co bylo před tím byloněco strašného :D - tohle je lexusní. Díky.
  • Dobrá práce, ta předchozí galerka bylo peklo.
  • RakeW
    Není to špatné... Ale osobně mi trochu chybí možnost rozkliknutí a zobrazení obrázku v lightbox okýnku, které se uzpůsobí velikosti displeje / okna prohlížeče jako předtím (i když současná velikost obrázků v prohlížecím režimu je v pohodě použitelná narozdíl od té předchozí). A taky moc nerozumím tomu, proč se mi při rozkliku originální velikosti (chválím uvedení rozlišení) otevře nové okno prohlížeče a ne nový tab.
  • hezké, rychlé.. mně to vyhovuje.. předtím to byla otrava, si prohlížet screeny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit