Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    100x lepsia galeria ako predtym, dobra praca.
  • Kuju mockrát :-) tohle byla jediná věc která mě iritovala, když už jsem si zvykl na nová engine tak si zas konečně připadám jako na starém(dobrém) TG skvělá práce jen tak dál ať už můžete odstranit tu betu. Váš pravidelný a věrný čtenář
  • Drom
    po 45ti hodinove jizde Dragon Age 2 se uz nemuzu dockat Zaklinace 2, pak Mass effect 3 a Skyrim :) letos je stedry rok
    • trolo
      ja sa hlavne tesim na zaklinača a skyrim. to bude poriadne maso cez zimu :D
  • Game of the Year. Neni co dodat.
  • Jelikož jsem se zatím obrázkům vyhýbal, tak tohle po rozkliknutí mě dostalo jako už dlouho nic. Jestli to takhle bude opravdu vypadat a bude se to hýbat, tak to bude prostě mazec.
  • Ovládání galerií je stále spíše utrpení. Klikání na náhledy se zde na games vyhýbám a to dost. Klasický lightbox by byl mnohem user friendly než xnásobné klikání a zavírání.
  • Kori
    I love you guys... přesně na tohle jsem čekal.
  • Nová galerie super, ale chybí mi možnost vidět všechny náhledy hezky v tabulce a až po rozkliku některého obrázku se posouvat po jednom vpřed nebo vzad. Ještě bych uvítal, pokud by se při kliknutí na obrázek v článku nepřesměrovalo na galerii, ale obrázek se jen zvětšil. Potom by už bylo všechno v pořádku a neobtěžovalo.
    • sleepless
      Ta moznost tu je, staci na obrazku v clanku kliknout na ikonu lupy a obrazek se hned zvetsi bez presunu do galerie. Nicmene, jak jse psano v clanku, i funkcnost obrazku v clancich se bude celkove menit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit