Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci ti kazit dojmy,ale pokud se nepletu tak v knize je nekolikrat napsano ze nosil vlasy svazane. V me predstave je mel sice vzdy rozpustene,ale realita podle autora je proste jina *2*
  • Mě už to nebaví pořád psát, že to bude bomba. Takže naposled, tohle bude bomba! No ale stejně to napíšu i u další novinky o zaklínači.
  • Na ten culik se neda divat.. Ve trojce mu daj i natacky? *8*
  • Vypada to dobre, je je to na mne vsechno moc " leskle"
  • Můj bože díky díky díky za tu galerii. Na ten starý systém prohlížení obrázků jsem naprosto rezignoval protože to bylo prostě utrpení. teď je to perfektní :)
  • sleepless
    Ta moznost tu je, staci na obrazku v clanku kliknout na ikonu lupy a obrazek se hned zvetsi bez presunu do galerie. Nicmene, jak jse psano v clanku, i funkcnost obrazku v clancich se bude celkove menit :)
  • Nová galerie super, ale chybí mi možnost vidět všechny náhledy hezky v tabulce a až po rozkliku některého obrázku se posouvat po jednom vpřed nebo vzad. Ještě bych uvítal, pokud by se při kliknutí na obrázek v článku nepřesměrovalo na galerii, ale obrázek se jen zvětšil. Potom by už bylo všechno v pořádku a neobtěžovalo.
  • Kori
    I love you guys... přesně na tohle jsem čekal.
  • Ovládání galerií je stále spíše utrpení. Klikání na náhledy se zde na games vyhýbám a to dost. Klasický lightbox by byl mnohem user friendly než xnásobné klikání a zavírání.
  • Jelikož jsem se zatím obrázkům vyhýbal, tak tohle po rozkliknutí mě dostalo jako už dlouho nic. Jestli to takhle bude opravdu vypadat a bude se to hýbat, tak to bude prostě mazec.
  • Game of the Year. Neni co dodat.
  • trolo
    ja sa hlavne tesim na zaklinača a skyrim. to bude poriadne maso cez zimu :D
  • Drom
    po 45ti hodinove jizde Dragon Age 2 se uz nemuzu dockat Zaklinace 2, pak Mass effect 3 a Skyrim :) letos je stedry rok
  • Kuju mockrát :-) tohle byla jediná věc která mě iritovala, když už jsem si zvykl na nová engine tak si zas konečně připadám jako na starém(dobrém) TG skvělá práce jen tak dál ať už můžete odstranit tu betu. Váš pravidelný a věrný čtenář
  • trolo
    100x lepsia galeria ako predtym, dobra praca.
  • a proč Geralt vypadá jako buzík z Holyvůdu *8*
  • Kde ma Triss tu jizvu z bitvy u Pahorku,kterou cely zivot tak schovavala? Na tech screenech ma kuzi jako po plastice:)
    *1*
  • hezké, rychlé.. mně to vyhovuje.. předtím to byla otrava, si prohlížet screeny
  • obrázek bez obrázku jako hrad bez hradu, tudíž ty obrázkY, je otřesné kam u českých teenagerů čeština klesá..... toto tě musí prásknout do očí jak bourací kladivo !!! proboha
  • RakeW
    Není to špatné... Ale osobně mi trochu chybí možnost rozkliknutí a zobrazení obrázku v lightbox okýnku, které se uzpůsobí velikosti displeje / okna prohlížeče jako předtím (i když současná velikost obrázků v prohlížecím režimu je v pohodě použitelná narozdíl od té předchozí). A taky moc nerozumím tomu, proč se mi při rozkliku originální velikosti (chválím uvedení rozlišení) otevře nové okno prohlížeče a ne nový tab.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit