Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá práce, ta předchozí galerka bylo peklo.
  • Skvělá práce. To co bylo před tím byloněco strašného :D - tohle je lexusní. Díky.
  • Je tam dost cítit inspirace z hrej.cz, ale what the hell... funguje to 100x líp, než předtím, takže pochvala. :-)
  • Spades
    Krása. Mám jen pár připomínek. Při prvním načtení galerie by to chtělo nějak doladit to skákání po celé stránce a taky aby to nakonec dojelo tak, aby nahoře byl jezdec s miniaturama a dole konec obrázku. A nakonec, nešlo by dát na celkový seznam obrázků více miniatur? Docela dlouho se pak načítá další strana.

    A celkově k webu - proč to furt tak skáče? Nejde nějak udělat pořadí načítání obrázků, aby se napřed načetly ty horní? Nebo zamezit novému načítání, když už je mám v tempu?
  • Maximální spokojenost , jak bylo zmíněno , dřívější čekání na úplné načtení stránky a překliknutí na další obrázek bylo občas ve velkých galeriích nervydrásající.. Teď je to naprosto vynikající a člověk proletí celou galerii , snad ikdyž o hru nemá zájem *2* ...
    Obrázky ze Zaklínače nezklamali a už aby tady byl ...
  • Paráda !!! *4*
  • Ty screeny jsou božské:-)
  • Z tiscali se stává jedničkou na českém trhu, gratuluji.
  • Dávám pět bludišťáků! :-)
  • Felczar
    Dávám jedničku s hvězdičkou! *4*
  • no to je mnohem lepší, před tim mi při přejetí na další obrázek cela stranka skakala a musel sem pockat as se nacte abych pak mohl kurzorem opět najet na šipku pro další obrázek, to byl hrubej nedostatek. tet to je v pořádku
  • Core
    ABSOLUTNÍ spokojenost. Galerie mě dost trápily, ale tohle se vám povedlo. Za mě palec nahoru *4* Jinak další screeny ze Zaklínače 2 úžasné, jak jinak. Netrpělivě vyhlížím 17. květen!
  • Chválím, chválím... galerka vypadá dobře :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit