Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dohrano a je to fakt pecka. pekna grafika vsude zombaci vylepsovani zbrani prg prvky no fakt parada ostatne Deus Ex jsem vzdal u druhyho bose a tohle jsem dohral za dva dny ,jo ta dovolena fakt bodla :) *1*
    • deus ex sa mi pretiahol na 2tyzdne hrania ked som 5x loadoval tu samu pasaz nejak to stracalo Oo
    • vzdal deus ex?...tvl tebe bych chtěl vidět hrát nějaké starší hry..
      • no ve starejch hrach nemam problem ale kdyz mne hra nebavi tak proc bych ji mel hrat ? Az budu mit naladu na cekani za rohem na pribeh do kteryho se musim prokousat jak mravenec do sejra a postupne zjistovat ze skoro o nic nejde mno mozna se k nemu vratim...
        • I legendární hra prostě někomu nesedne, nic nenormálního :).
  • Erien
    Ta hra je výborna, jenže ji zabijí úplně hloupý respawn. Čert vem rychlé opotřebení zbraní. Příšel jsem k chatce s bazénem. V bazénu 7 zombii zabiju je, jdu do chaty. Jsem tam 2 minuty jen poberu věci uslyším řev, podívám se ven tam ta velká potvora, zabijím ji a najednou v tom bazénu se zvedne stejně jako když jsem přišel znova 7 zombii. Co to jako je? Nebo jedu autem projedu ulici všechny přejedu ujedu 500 metrů otočím se jedu zpět a je to tu zase znova to samé. Nevím jestli to tak mám jediný, ale sotva dojdu za roh, tak se snad okamžitě spawnou. Mohl by to nějaký patch změnit :(, protože nebýt toho je to jedna z nejlepších her zatím tohodle roku.
    • Diky za tohle info, samozrejme ze respawn do hry tohoto sandboxoveho typu patri, nicmene nevyvazeny full respawn az takovehoto razu dokaze pekne zprotivit hru..
    • však je nemusíš všechny zabíjet, můžeš utýct, já to tak dělám a zabíjím jen když to nejde jinak
    • Morderon
      omg a co bys jako chtěl? nebýt tohodle tak mám během hodiny ostrov vyčištěnej a můžu si užívat dovolenou, to by bylo o ničem takdle máš aspoň pocita že se tam ty zombie pořád od někud rojej a je o zábavu postaráno, mě osobně to nevadí, čím víc zombii tim víc expů tím víc srandy
      • Erien
        To je to kdyby to bylo odněkud, jenže problém je, že ta zombii se spawne na to jedno a to samé místo a děla znova tu samou věc. Například jsem u záchodku sejmul zombii, která bušila do dveří. Jdu okolo znova za par minut a ta stejná zombii znova mlatí do dveří. Kdyby se to spawnlo třeba jen tak každých 5-10 minut tak by to bylo daleko lepší. Neříkám, že se to nedá hrát, ale je to prostě škoda.
      • Preco, starsie hry ako Diablo 1, Doom1,2, Duke3D, Quake 1 atd s tym nemali problem. Pocit ze si vsetko pekne vycistil. *15*
        V Gothicu respawnli(zver v lese) po case ale javilo sa to naturalne a len v mensich mnozstvach. Toto je ten novy dumb-action-first styl ktory priniesly konzole kde ide hlavne o nonstop akci a menej o vacsi logicky celok v obraze.
        • Cajk
          Diablo 1??? O čem to proboha mluvíš?
          • Jak o com? Cely tento styl pochadza od neho! DI, Borderlands, Hellgate a kopec dalsich. Ze to je iny svet? Iny pohlad kamery? Je to to iste len FPS. D1 je tiez rovnako otvoreny svet len sa moze zdat mensi, ale charakter tiez prechadza mapou pomalsie(nemohol bezat). D1 *neni* linearna hra. Vadilo ti prechadzat stare levely kde uz neostalo nic na zabitie? Mne rozhodne nie prave naopak, bola to podivana. *7*
            • Cajk
              To je dost zvláštní, před pár měsíci jsem to hrál a hlavně bossové se po určitý době znovu spawnujou..
            • Urcite 100% nema, aby si dalej leveloval musel si zacat novu hru s povodnym characterom. D2 uz mal respawn po opusteni lokace.
            • Diablo 1 myslím nemá žádnej respawn (pokud hraješ singl). I ukládání je ze starý školy, kdy se objevíš přesně na místě, kde jsi uložil. Pokud dáš ale novou hru, tak se samozřejmě vše obnovilo.
              Ale taky je možné, že si to vše špatně pamatuji... :)
            • Cajk
              Dyť Diablo 1 má auto respawn.. Akorát v různejch časovejch intervalech..
        • Heh, srovnávat respawn v levelových hrách jako je Doom / Quake s respawnem v open-worldovém Dead Island...nechceš přihodit do srovnání třeba i The Sims, když už srovnáváš jablka a hrušky a dvě zcela odlišné pojetí?
          • Kazdopadne, neni problem ze respawnuju, ide o to ako casto. Ale myslim ze je to koli tomu ze hra bola primarne navrhnuta na coop, viac ludi potrebuje viac akcie.
          • Ok mozna ale co Gothic seria, Morrowind/Oblivion atd? Tam to take agresivne nebolo pokial si pamatam a na nedostatok akcie si nik nestazoval.
  • Vyzkoušej ještě 11.7 drivery. S 11.8 jsem měl problémy se škubáním a výtuhy ve hrách *13*
    • Ja jedu jeste na 11.3 a bez problemu :)
    • Reakce ještě na "labom"... *12*

      Omlouvám se, neuvědomil jsem si, že tam již nemá tlačítko Reagovat kvůli dosaženému počtu reakcí :q
  • S i7 950, 2x ATI 6970, 6 gb Ram a také bez problému. Problmém je jedině, když zapnu Crossfire, FPSka padají na 60-80 (stále plynule), kdežto při vypnutém Crossfiru 160-200 u FullHD, všechno na max a AAx2. Škoda toho Crossfiru.

    Ta grafika je každopádně parádní! Jedna z mála her, kde mi ani nevadí Motion Blur. *2*
    • *16*... Reakce na "labom" a jeho problémy s během DI při ATI 6970.
      • Tak jsem zkousel ty ovladace 11.7 i starsi a bohuzel porad to same skoda. Ps. pred tydnem preinstalovany windows 7 64-bit upgrade nechapu.
  • já mám odehrano asi 12 hodin a když hrajete s kamošem a hrajete příběhově tak prostě mazec ,ja sem zaím spokojen a po dlouhy době hra s pořádným coop režimem.
  • Po sedmi hodinach hrani za rapera "Voodoo Bitch" zatim prevlada spokojenost. Ikdyz je tu par klasickych ALE. Nekteri si tu stezuji na to same, jak vidim.
    + pekne udelany letovisko
    + spousta cest kudy dojit na misto urceni
    + grafika take neni vubec spatna
    + boj se jen tak neomrzi, aneb odseknuti koncetin a rozbiti hlavy rulezz *2*
    - opravdu rychle se opotrebovavajici zbrane
    - nekonecne nudne vybirani veci z kufru/kosu s nutnosti klikat jak magor
    - ne uplne prehledny inventar
    - neustaly a nelogicky respawn nejen zombie, ale predevsim veci na lokacich, kde jste prosli pred minutou
    - divne rozlezene checkpointy, nemoznost vlastniho ulozeni
    • Jsme zvedav jak se zmeni muj nazor az dohraju dokonce. Jestli neprijde stereotyp, jestli me jeste neco prekvapi a jak na tom bude pripadna znovuhratelnost. Ale tech 8/10 je prozatim vystiznych a zaslouzenych.
      • Co tak nekdy zahrat coop pane?
        Ja mam ten problem,ze moji stari kamosi bud nehrajou, nebo hrajou jen warez, takze s nima moc virtualni zabavy neuziju :(.
        Snad aspon ten BF3 si koupi.
        p.s. myslim,ze pro kvalitni zazitek z coopu je treba aby byl partak fanda zombie zanru a libily se mu filmy jako Dawn of dead, Crazies, 28 days & weeks later (coz splnuji!).
        • muj main_cz btw
          • Dik za reakci, poradnych zombie bijcu neni nikdy dost *5* .
            Muj nick je myslim Hombre-CZ- ale account je urcite smile700, takze pod tim bys me mel najit.
            Dead island by mi mej dojit zitra ale protoze mam nocni, tak bych mel byt dispozici spise az ve stredu.
            p.s. zombie a postapo hram zdar! Coopu zvlaste (mozna i Rage nebude uplne zly).
        • kolega Hombre, jakej nick na steamu? taky bych ocenil coop pantera s mozkem ;)
  • Tak jak to tady tak čtu, tak někteří se trápí s tím že se Vám to seká :-) mi na x360 to jede krásně !! dneska jsem to pustil a paráda, mám tyhle odreagovačky rád. jinak fakt paráda
    • PsychoCZ
      Tak si to užij. Zato my PCčkáři si holt musíme poradit. Z té hry mám prozatím cukavý herní zážitek *2*. Je to to samé co s Call of Duty Black Ops. Ta se taky neuvěřitelně seká i nejnovějším patchem *7*
      • SA-reg
        BO se seká schválně. To aby to pár lidí přesvědčilo koupit novou grafiku/procesor/něco...
        Konspirace mezi Bobbym Kotickem a týpky z Intelu/NVidie/AMD/někým...
        Když jsou CoD fans schopni platit 3x15E za 3x5 map...
        • Já vám teda nevím ale mě se to na i5 750 3,8 GHz a Radeonu HD 5770 hýbe naprosto plynule..
    • SA-reg
      Jak si dovoluješ užit hru na konzoli!
      To ti špatné textury, které z dálky na TV ani nepoznáš, nezkazí zážitek? Sice je nevidíš, ale víš o nich!
      • Další blbec co musí rýpat.
      • Proč řešit něco co nevidíš.
        • SA-reg
          Jo... to je moje pointa... můj komentář by sarkastický. Myslel jsem, že to jde dost poznat.

          Navíc asi 75% mých příspěvků na Games.cz je sakrastických.
          • Jo to mě napadlo ale bez smajlíků je to občas těžký.
            • to samozřejmě vím. Ale z tohoto příspěvku ten sarkazmus bil do očí. Navíc to psal SA-reg :)
            • Pedro: ale no tak zase nepřeháněj. Sám jistě víš co všechno jsou lidé schopni sem napsat.
            • To sou ti mladí, zvykli si na smajli a přirozhovorech (písemných) už ani nepřemýšlejí, jen mozek přepíná reakce podle smajla.
  • Ve hre to myslim neni nikde primo receno, ale kopnete-li ve skoku tak automaticky obycejne zombie srazite na zem.
    • Ten skok ani nemusi byt nutny len kop, pri spravnom nacasovani sa to skoro vzdy podari.
    • No v tipech se pise, ze mas vyssi sanci na srazeni k zemi. A narazil jsem myslim na obycejne mrtvaky, kterym jsem jednim skok-kopem k zemi neposlal.
  • Trochu me mrzi,ze hra neni vice survival (treba nutnost jist&pit,spat), ale co uz.
    Jinak jsem velmi prijemne prekvapen a ani mi nevadi,ze pribeh neni kdovi co.
    Taky trosku prudi rychle degradace zbrani,ale to by mely celkem zlepsit skilly postupem casu.
    Snad najdu nejake ok lidi se kteryma to zahrat v coopu.
  • Cau,chci se jenom zeptat vsech tady jak vam tato hra jede?? U me uplnna katastrova pri chuzi skubani obrazu a dokreslovani textur proste hrozny . Moje sestava intel i-7 960,grafika ati 6970,6 gb ram nejnovejsi ovladace. Diky. *7*
    • i7 920, GTX 560, 6GB RAM, 1920x1200 a snad sa mi to nepohloz zo 60FPS. Ale ked som si cez ovladace vynutil Vsync, tak mam miestami pocit sekania, aj ked to podla FRAPSu ide stale na tych 60. Proste cudne, ale aspon karta nehuci :)
    • Hairy_Ass
      To teda nevím, komp mám slabší a jede mi to krásně plynule.
    • Ja mam vicemene to same jen grafiku GTX295 a zadnych takovych artefaktu jsem si nevsiml.
      • i5-760,gtx460 teď z hlavy nevim ale na 1280x1024 to snad nespadlo pod 120FPS. Jede to jak zpraku.
    • Tak mam uplně stejný problem hra horozně škube ale jen při chůzi škoda snad to opravi AA taky žadne *10* Sestava i7 920 4Ghz 12GB ram GTX580. pryč s konzolema jenom kazi hry na PC protože všecno se na PC portuje a myzerně. *16*
      • Cajk
        rozjížděl sem to na jednom ze strojů nejblíž po ruce čili quad q94xx 4gb ddr2, 5850 a naprostá pohodička..
      • Athlon X2 dual 4800, ATi HD 2600 XT 512, 2G, Win XP, a jedu vše na max kolem 30 snímků *5*
    • Na mojom intel c2d a nvidia gtx460se uplne v poho na max. Neni nahodou 6970 dual gpu? Ak jo tak to zrejme bude koli crossfire, skus vypnut catalyst AI co by ho malo vypnut.
      • Nene je to jedno cipova karta,ale dik za ohlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit