Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo a muj skype libor bin
  • chěl by někdo hrát se mnou dead island riptide aspon dva slovak nebo czech me to je jedno
  • jo mela by kamos to pousti pres stream
  • od 13 nebo 14 ale hrajou to i mensi
  • od kolikati je dead island riptide odpoveztemi prosi
  • Čau chtěl jsem se zeptat když si hru naistaluju pujde spustit pres steam ? *1*
  • Je to skvělá hra až na ty podivný názvy jako chuligán to je fakt na ho*no.Ale jinak vše skvělé a strašně mě udivuje,že se dá sebrat skoro každá čtvrtá věc na ktetou narazím.Nechápu jak někteří bl*ci tu můžou říkat,že je divná nebo že zklamala.Mě teda rozhodně nezklamala a baví mě!!
  • Jo jo :D tohle mi dalo taky docela dost zabrat,nejdřív musíš aktivavat zuřivost a zabít toho velkýho a o ty další se postarej brokovnicí jestli máš :D nebo nějakym automatem nebo mezi ně hod granát,
  • dám si špeka a du na to....
    rozeběhnout, vyskočit a kopačku do xichtu.Na zemi mu pak uříznu ruce a nohy*1* *1*
  • ještě že aspoň ten vláček viď *8*
  • něco mezi diablem a red faction *1* *1* *1*
    super hra, už dlouho mě žádná takhle nechytla *5*
  • hra myslím dobrá jen coop nám nejde tak jak by měl schválně sme začali stejně ale hra nebyla sinchroní jeho sem viděl jak mlátí do prázdna a on mne neviděl vůbec .nevíte někdo v čem je problém ?
  • je mi10 hrala sem to asi2 hodky a poté na me vyskocil butcher a to me dostalo ja psych asi1 se klepu ale jinak good ale fakt tu hru uz asi hrat nebudu!!! *1* *1*
  • Obtiznost ve hre je zcela v poradku (naopak snesl bych i mnohem vic). Staci to dostat do krve, nalezite vyuzivat bojove skilly a zamereni te ktere postavy za kterou hrac hraje a neni tomu z tohoto uhlu pohledu co vytknout. Nekdo tvrdil, ze je to ve meste pomalu nehratelne, tak samozrejme, pokud to hraje hrac neuvazene stylem ala Rambo, netaktizuje a vlitne do hloucku zombiku, pak se nemuze divit, ze mu zacnou davat na prdel, tohle neni freneticke L4D. Je treba sledovat vydrz postavy, uskakovat, kopat a srazet, vyuzivat kop s rozbehem, tu a tam vyuzit molotov nebo propan bombu, zkratka hrat to vedome, nekdy se i hloucku vyhnout. Ja byl nadmiru spokojen.
  • A co delas s autem v bazenu? :) PS: S ovladanim, stejne jako se skakanim jsem nemel sebemesi problem. I presto, ze ta hra ma objektivne radu dilcich nedotazenosti pramenicich prave ze zamereni na MP, tak v tom zasadnim, jako je dobra hratelnost, prijemna obtiznost (mluvim o SP), paradni souboje z blizka a vynikajici atmosfera hra slapala na jednicku. A to je pro me a z meho pohledu to nejdulezitejsi. A hlavne, i po nescetne hodinach me hra stale bavi a uzivam si ji, tu a tam dam pauzu, ale jinak parada. Proste je to sandbox, anev. tady mas a hraj si! :)
  • Prosím pomoc zasekla jsem se na místě s tím indiánem ve vesnicy kde na mně utočí šaman a spousta dalších zombiků vždycky mně toho indiána kterého doprovázím zabijou. Nedokážu ho ubránit. Nakonec mi dojdou zbraně a nevím jak s toho ven .
  • Ocelot23
    Sakra tahle hra je fakt jen na vydělávání peněz...je jasně vidět, že Single je tam jen aby se neřeklo a COOP je to hlavní...od toho se odvíjí prapodivná obtížnost, kdy vás dokážou zabít 3 zombíci co trapně - ale fakt trapně - mávaj rukama jak letadlo a řvou u toho stále to samé... navíc 1 zbran tak na 5 zombíků pak vyhodit nebo opravit za prachy, které vám neustále berou, když vás zabijí...Zklamání roku pro mě a nedokáže to zvednout ani ten nadprůměrnej zbytek o kterym nemám náladu mluvit...
  • Pro mne velké zklamání, grafika v pohodě, ovládání, hlavně jízda v autě je víc než tragická,
    (když jsem zajel s autem do bazénu tak jsem z něj už nedokázal po schůdkách vyjet a to je prosím offroad) hlavní postava neumí přeskočit, vylézt, skočit témeř na nic. použivání jen určených zbraní. Když si vyčistíte nějaký úsek a vracíte se, zombíci jsou opět zpět na stejných místech. Nelogičnost příběhu. Pro mne je hra Dead Rising 2 daleko lepší.
  • farrao
    Pro mě skutečně velké překvapení tohoto roku. Parádní akční RPG s rozlehlým světem, krásnou grafikou, mnoha zbraněmi, zombíky, volností pohybu, skvělým RPG systémem, hratelností a v neposlední řadě skvělou kooperací. Questy jsou skvěle zpracované, celkově mě bavily i vedlejší úkoly... Ono ze začátku jsou to takové blbinky, ale když 20 zombíků hlídá 6 sklenek s irskou Whisky a vy tam naběhnete s boxerem a zlámanou palicí na ořechy v ruce, rázem se ze zdánlivě nudného úkolu stává Prostřeno! plné rozmáznutých zombie mozků, střev, krve, končetin a já nevím čeho všeho. Zkrátka velmi příjemné, skvěle zpracované RPG, kterému nemůžu snad nic vytknout a nějaké ty mušky na čelním skle rozhodně tuhle parádní jízdu němůžou pokazit. Vřele doporučuji! *4*
  • aha aha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit