Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Potěšila hudba a James McCaffrey v roli Maxe, ještě že si jeho výmenu rozmysleli (nezbývá než doufat že si to podobně rozmyslí v IOI v případě 47).
    • Dexter_CZ
      Hudba pořád ta samá, stejně tak jako James z druhého dílu... Nic nového na potěšení *1*
      • Dexter_CZ
        Tím nechci říct, že je to špatné - miluju původní hudbu, ale nehodí se do tohoto prostředí - nejlepší by bylo prostě to zase přesunout do temného New Yorku... tohle už nebude Max a jestli si myslej, že udělají tuctovou střílečku a dají tam původní hudbu + ten samej ksicht a že jim to bude vydělávat samo, tk to fakt nvm *3*
  • Dexter_CZ
    Hlavní soundtrack Max Paynea se k tomuto exotickému prostředí vůbec nehodí... Obávám se, že zkoušejí nalepit na novou hru jen nálepku s názvem Max Payne a že jinak to s ním nebude mít nic moc společného. Bude to jen tuctová střílečka. Doufám, že mně tedy autoři překvapí...
    • To ja kricim uz od prvnich informaci, kdy sme se dozvedeli, ze se cela hra stehuje do Brazilie. A spousta lidi mi neverilo. Pak vysli prvni scany + dalsi info a bylo jasno. Stejne se mi neverilo. A hle prvni trailer a? Konecne pochopili vsichni... Skoda, jak rad bych se tentokrat mylil...
    • Exotické prostředí mi na tom bude vadit nejvíce.
      • Dexter_CZ
        Přesně tak... Max Payne byl vlastně taková Noir hra v temné prostředí New Yorku... Měla svou temnou až trošku depresivní stránku... A to nepočítám, že nový Max nebude mít komixově odvyprávěný příběh... prostě si od něho radši nic neslibuju... Vemme si to takto - o první dva díly už naštěstí nepřijdeme... ať trojka dopadne jakkoliv *5*
        • Mluvíte mi z duše! První co mě u traileru praštilo přes oči byl kontrast obrazu a zvuku. Původního Maxe jsem dohrál nesčetněkrát a doteď se mi při té úžasné hudbě vybavují ulice nočního New Yorku a sněhová bouře, která nás celou hru provázela. K těm barevným akčním scénám v traileru to prostě nesedí. A nesedí k nim ani titul Max Payne. Hrozně rád bych se pletl, ale fakt si začínám myslet, že půjde jen o obyčejnou, tuctovou střílečku, kterou má prodávat její název. Bohužel :(
      • New York měl své kouzlo a perfektně zapadl. Nezáleží, jestli hra bude dobrá nebo to bude brak, ale tak jako tak asi nemůžeme počítat, že dostaneme starého Maxe, kterýho máme rádi... škoda.
  • Danieledl
    Typický Max od Rockstaru *3*
  • Nakonec to nemusi byt spatne, Rockstari umi. Skoda jen,ze tak kaslou na PC.
  • No ta grafika je dost mizerná a i trailer nic moc. *7*
    • Není to jen o grafice hňupe...
  • Cosi
    Muzika z původního Maxe Paynea, jestli se nemýlím. *7*
    • No a to je tak z podobností ( resp. klasických prvků) s předchozími díli asi všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit