Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spatny... nelibi se mi to San Paulo a taky to slunce vsude... pravej Max mel tu depresivni naladu v nocnim zaprsenym New Yorku.. tohle uz nebude ono... proc vzdycky vsechno tak menej od puvodniho konceptu.. po zkouknuti toho videa mi prislo jak kdybych koukal na nejakou obyc hru ktera v dnesni konkurenci neobstoji krom teda znelky z maxxe 2
  • Oháníte se tím že Max zestárl a že už nechtěl být v NY ale mě jde o logický vývoj postavy a ten mi tu schází, podle mě měl Max největší náběh uchlastat a udepkařit se ve svým hnusným bytě v zapršeným Noir Yorku, kterej měl právě tu Paynovskou atmosféru. To Sao Paulo vidím spíš jako prostředí co teď frčí tzn. sluníčko, palmy, panorama viz. Far Cry2, Crysis, Bulletstorm atd. Ale určitě si i tohodle plešatýho Maxe zahraju o tom žádná
  • Tak v double agentovi se Sam Fisher taky ostříhal až na holou, chvíli mi to vadilo, ale to hned přešlo, protože všecko sotatní zůstao - charakter, hlas... Myslím, že tady to bude to samé, video mě hodně zlákalo, těším se.
  • To si to nezahrajete jen proto, ze nema vlasy???????
  • tahle hra je na prd *11* *11*
    • Rád poznávám někoho kdo už jí hrál.
  • Joj, tohle video přesně ukazuje, co z 50% dělá úspěch hry. Video? Kdepak! Jako když jsem se koukal na toho plešouna, co mi byl nesympatický? Byl nesympatický přesně do okamžiku, než zaznělo audio - housle. A já bych přísahal, že jsem zaslech Monu, jak svůdně šeptá "Max"... Jo, těším se, pokud ze starého Maxe zůstane alespoň ta hudba a též Maxův podmanivý hlas.
    • maxe dabuje někdo jiný takže už to nebude ten max
      • Nejdříve si o tom něco zjisti kolego, než začneš vymýšlet...
  • Mam z toho smisene pocity... Hudba a namluveni je zpet, vzpominky ozily, ale porad mi to pripada, ze to proste neni Max... Ale samozrejme i tak se tesim a dam mu sanci!
  • Zaznely smycce a me prejel mraz po zadech.
    • jj..... Mona Sax *14*
  • a Half-Life 2 se mel jmenovat jinak protoze se neodehraval na Black Mesa, ale v City 17? Stejne jako by se filmy na pokracovani tocili porad ve stejnem meste, ve stejne atmosfere a postava vypadala i po nekolika letech stejne. Berte to tak, nejlepsi leta Maxe jsou pryc, uz neni nejmladsi a New Yorku uz mu byla zima. Myslim, ze hre tohle prospeje, pravdou je ze ja mam taky rad maxe takovyho jaky byl, je to 14 dni co se mi podarilo rozjet maxe 1 na Win 7 Ultimate a chystam se na dvojku maxe. Co kdyz bude vetsina v New Yorku a do te prd-le se podiva jen na chvili? Nikdo nic nevi, tak neni treba odsuzovat. Odsuzujte REMEDY ze se hry vzdalo a pockej co Rock Star vytvori, treba to prekona puvodniho maxe
    • Mechwarrior_bw
      porovnávaš neporovnatelné ... tie hry by si mohol porovnávať iba ak by sa Half-life volal "Gordon Freeman 1-2" a potom by si videl trailer z "Gordon Freeman 3", ktorý by sa odohrával kdesi na nejakom exotickom ostrove a k tomu z Gordona by urobili starnúceho alkoholika ktorý by sa na Gordona F. vôbec nepodobal. A teraz mi povedz že by to bolo OK *3*
      • A hral jsi nekdy splinter cell? V kazdem dile vypadal fisher uplne jinak, napr.chaos theory mel fisher vlasy a v double agent ne. Co se tyka podoby, pokud to beres tak ze plesata hlava se nepodoba maxu paynovi, nebo celkova postava se mu nepodoba? Myslim ze ty se snazis porovnat neporovnatelne. Postava ma nejaky pribeh, at filmova a nebo herni. Koho by bavilo porad sledovat stejny pribeh, ve stejnem meste se stejne vypadajici postavou? Proc se ve hrach postavy meni? Proc se meni jejich chovani, mista kde se vyskytuji, vzhled atd.? Mozna na hru jako je Max Payne nesedi ostrov plny potetovanych dredaru a mozna hra Half.Life by se musela jmenovat Gordon Freeman. Myslim, ze bychom si vsichni meli pockat nez se dohadovat kdo co na MP3 rika. Stejne tak jako se vsichni tesili na Duka jak se konecne vrati legenda a nakonec ty byl humus
        • hovno, Duke je super, až na 2, resp. 4 zbraně, to je jediná blbost(ale Gearboxu se nedá divit, že už to maj ze současných her milujících limity nošených zbraní pomotaný a neví, že Duke unese o 1 zbraň víc než Chuck Norris-a ten je unese všechny samozřejmě)
  • sugyn
    Neco podobnyho jsem kdysi davno videl.Myslim ze to neslo nazev Boiling Point: Road to hell. Ci tak nejak podobne.
    • Souhlasím... EL MATADOR, Boiling Point, Double Agent = Max Payne 3 :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit