Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda neviem, ale Max Payne??? Ved vyzera skor jak Beckovy film Brucea Willisa s tou pleskou...
    • Nevim jestli bych jméno "Bruce Willis" dával do jedný věty se spojéním "béčkový film". Nedělá to dobrotu a může to značit špatnou orientace ve filmovym světě :)
      • A proč né, to si jako myslíš, že když dělá filmy v Holl.. tak je nedoknutelnej. Je vidět, že právě ty o pravých a kvalitních filmech nic nevíš.
  • Taky vás už unavují ty metrosexuální postavy všude? Všichni vypadají, jakoby neměli nic jiného na práci, než trávit půl dne v posilovně a druhou půlku dne v salónku krásy lol. Chtělo by to dávat do těch her trochu normálnější lidi, ať to nepůsobí tak uměle. Jinak hezké video
    • IMHO_dexter4games
      Hra je jako film a kasovní trhák se dělá pro masy, takže se vždy musí vybrat taková postava, která disponuje potenciálem zaujmout hodně lidí. Z toho vyplívá že nikdo nebude dělat takovýho normálního bežnýho občana, kterej má pupek, na krku hypotéku a slovník dlaždiče. Snad jsem to vysvětlil srozumitelně *5*
      • Já neměl na mysli Maxe, ale celkově úplně všechny postavy v tom videu. Ale jinak máš pravdu, dnes je taková povrchní doba a všechno musí vypadat "dokonale". Stačí porovnat, jaké tělo měl filmový Bond před 40 lety a jakou má teď *1*
        • dnešního "Bonda" nemá smysl porovnávat, protože je to tragéd, Bond skončil s Die Another Day
          • Každej Bond až na Daltona (aspoň pro mě) měl něco do sebe...a hodně lidem včetně mně se tvrďáckej a drsnej Bond lbí hodně a troufnu si říct, že víc než uhlazenej Brosnan, kterýmu jsem ne vždycky věřil že by byl schopnej s někym vytřít podlahu.
  • Já teda nevim, proč teď všichni rejpáte, když v momentě kdy to vyjde a bude to filmový, bude to mít pěkný filmečky a dobrej feeling i příběh, tak to budete hrát, až se z vás bude kouřit. *1* Jo, není to Max Payne, je to spíš něco jako Kane and Lynch a upřímně, Kane and Lynch sou setsakramentsky chytlavý hry, takže když to splní to, co jsem výše vyjmenoval, není důvod se ničeho děsit, dokonce bych řek, že se těšim - těšim se na filmovej dojem, fakt zmagořelýho hlavního antihrdinu, krev a špínu těch hnusnejch slumů a na fůru postřílenejch gangsterů*1* Howgh *16*
    • Řeší se tu to, že hra by se neměla jmenovat Max Payne. Hra může být dobrá, ale pokud vememe v úvahu, že tohle by mělo navazovat na MP, tak to moc dobře nevyznívá. :(. Ale tak nebudeme předbíhat, Half-Life 2 taky úplně změnil prostředí a taky to dopadlo dobře, ale pořád je pravda, že Gordon se nepřidal ke Skinheadům :D
      • Takhle to dopada kdyz ma Max Payne vasnivou noc s Kane&Lynch....
        • IMHO_dexter4games
          Takhle to dopadne po uplynutí dekády, což je dost let na to, aby mohla proběhnout výraznější změna, jsem si jistej že to vývojáři v příběhu vysvětlej. Rozhodně to teď dává větší smysl než když byly ty první sreeny s holohlavým chlápkem, to jsem sdílel zděšení, nyní se však na hru těším, fakt to bude bomba!
          • Cejtim to stejne. Taky mi podle traileru prislo ze by to navazani na puvodni MP nemuselo byt vubec spatny ale zase ty cary za tema kulkama vypadaj hrozne :D
            • Parádní ikona. Jin Roh užasnej film
      • IMHO_dexter4games
        Taky mi nesedl úplně novej hrdina, takže mám podobnej názor jako Qickly, nicméně je hlavní si uvědomit, že nemůžete čekat toho starého Maxe, kterého vytvořili finové. Nyní to vzal do rukou Rockstar a ikdyž to bude úplně jiný Max, než na jakého jsme zvyklí, stejně to bude stát za to. Ono když se na to podíváte logicky tak zjistíte, že ten osobní posun je i v realitě značný, vy taky budete za 10 let vypadat úplně jinak, takže z tohohle pohledu jsou v Rockstaru realističtí. Jsem zvědavej na FIGHT CLUB, co nám o této hře zase naši oblíbení matadoři ověnčení redaktorskou aurou řeknou ale za mě si myslím, že nový max payne bude pecka roku 2012 a velké želízko na poly akčních her. Už se nemůžu dočkat, DEJTE TO SEM! *1*
  • Někde jsem tu na tiscali kdysi četl, že třetí Max Payne nebude obsahovat pověstné komiksy. BOŽE! Jestli se tohle tvrzení stane skutečností, bude mi to v pokračování osobně dost chybět :) Uvidíme, jak si nakonec vývojáři poradí..
    • Komixy jsou prej pro konzolisty moc narocny, takze z toho radeji udelaj dalsi stupidni tuctovku
      • Vždycky se skvěle zasměju u těhle zarytejch PCčkářů, který si neuměj přiznat, že konzole v dnešní době díky svojí přístupnosti prostě frčej a který si neustále melou svojí ve smyslu "konzole na hovno", "konzole k ničemu", "konzole brzděj" a "konzolista=negramot" bez toho aby podali nějaký argumenty...že vás to baví *6* *6*
        • baví mě se sledovat jak dnešní konzole ztrácejí výkon oproti PC
          • No a? Vymysli něco co bude mít vliv na herní zážitek a potom sem něco piš.
            • Fakt? Tak to si jenom myslíš.
            • ono už ale má
      • To že je nezvládáš neznamená že jsou na tom všichni jako ty.
  • ta jeho pleš mě neskutečně sere *1*
    • To bud este rad ze s tym strojcekom nezamieril k rozkroku:D
    • a mě to jeho panděro.. by mě zajímalo jak se s tím může rychle pohybovat či dělat obratné fatality
  • Zajímal by mě názor redaktorů, já jsem si názor už udělal ale hodně názorů s redakcí sdílím takže by mě zajímalo jak moc jsou si naše názory podobné ... chtělo by to napsat shrnující článek o 1 a 2 + názor na 3 popřípadně co tato série znaména pro ně osobně.
  • Pustil jsem si ten trailer třikrát a pro jistotu si ještě připomněl trailery na první a druhý díl. Můžu říct jen, že ústřední hudební motiv k videu vůbec nesedí. Hudba má dokreslovat co člověk vidí (u filmů), tohle na mě působí jako úlitba fanouškům. Zatímco u prvního dílu (mluvím o trailerech) jsem měl pocit, že mě naplňuje temná a stísněná atmosféra u druhého naopak příjemný pocit, že to začíná celé na novo. Tady se to nepovedlo - něco tam je, ale nedokážu říct co. Jednička taky překypovala zabíjením (dvojka ne - možná jen výběr "špatného" traileru) tady to na mě působilo jinak. Asi to bude tím otevřeným prostorem, přeci jen první dva díly byly spíše komornějšího ražení. Chvilkami jsem tam viděl MW2 a to je špatně. Navíc od 1:00 se mi vybavil Bruce Willis a Die Hard a to už je zatraceně špatně.

    Berte mě s rezervou. Jsem fanoušek MP1,2 a určitě mě to v hodnocení ovlivňuje. Jenže abych si při koukání na Maxe vybavil McClaina to je hodně špatný...
    • John Mclain je legenda yupi ya yej motherfucker.
    • Mechwarrior_bw
      suhlas, tiež sa mi vybavil McClane ale na tom by nebolo nič zlé keby hru nazvali Die Hard : Sao Paulo *1* . Keď si pozriem akýkolvek trailer z pokračovanie nejakej FPS je okamžite jasné o akú hru ide, ak to jasné nie je, niečo je zle....
      • což by náhodou ani nebylo špatný *1*
  • jenom doufám že se tvůrci rozjedou a nebudou se bát velkolepých momentů! těším se moc - místy to na mě působilo jako kane&lynch bez lynche! a to je dobře
  • klukum z finska to zase vyjde, drzimjim palce, vypada to bajecne.
    • uz to nerobia fini.
  • Nevim. Trochu mi to pripadne jako Kane and Lynch. Nakonec ho nejen kopirovsali jini, ale udelali to i lepe. Otazkou je, zda ma jeste co nabidnout, krome hutne atmosfery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit