Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se těším na Max Payne 4, teda pokud ho zasadí mezi 2 a 3 *3*
  • Jako o tý hře je zatím známej jenom trailer a lidi už tady prohlašují, že to nebude ono... to je předčasný a absurdní. Nevidím důvod, proč by se noir žánr měl omezovat na půlnoční města za špatnýho počasí.
    • Pletes se. Je znama kostra pribehu, styl hrani a grafiky. Davno oznamili ze rusi vypraveni pribehu pomoci skvelych komixovych predelu. Je uz znamo i to, ze trojka bude nelogicky obsahovat MP ve stylu CoD. To je pro praveho fanouska, jako ja, velke mnozstvi negativnich veci. *3*
      A to si vem, ze fanousci si vyhadali alespon pouzivani "painkilleru" misto automatickeho doplnovani zdravi a flashbacky do Maxovi minulosti (buhvi v jake podobe a mire nakonec).
    • ... no to je tvrzení jako : "proč by se měla hra jako alien vs. predator omezovat na vetřelce proti predatorum a temné uličky vesmírné lodi"
      • Viz. můj novej post- NY atmosféra seděla jak prd*l na hrnec, ale hlavní byl příběh, hratelnost a Maxovi démoni. Navíc Sao Paolo je šílený město s velkou mírou kriminality... jako dělaný pro Painea. Že si to nedokážete představit neznamená, že ta hra bude stát za prd. Navíc soudit kvalitu hry, která ještě nevyšla podle takovýho traileru je, jak jsem řekl, absurdní;)
        • Ja si nemyslim,ze tady nekdo podle traileru soudi,ze to bude spatna hra.Vetsine lidi vadi fakt,ze pri shlednuti traileru bez vedomosti o jakou hru se jedna,by nikoho nenapadlo,ze je to pokracovani Maxe Payna.Coz je docela smutne,vzhledem k tomu,ze to ma byt pokracovani.
          Proste to pusobi,jakoby placli nalepku Max Payne na uplne jinou hru.
          Hra to muze byt dobra,ale nemela by se jmenovat Max Payne,protoze postrada vse,co tvorilo zakladni stavebni kameny predchudcu.
        • jj tohle posuzování jsem trošku umáhlil na základě jednoho traileru .... jen jsem čekal něco více tradičnějšího
          • jenže respektování základních pílířů serie by měla být pro vývojíře samozřejmost ne-li podmínka
            • Rozhodně, ale jde o to, jestli je tak nepostradatelný NY nebo noirové prostředí. To, že se pro vybudování noir feelingu využívá prostředí amerických měst nejčastěji neznamená, že to jinak nejde. Já si to rozhodně dokážu představit. V Sao Paulu je obrovská chudoba. na každého 75. obyvatele připadá jedna zbraň a 95% všech zbraní v SP je nelegálně držených, takže jich může být ještě mnohem víc. Nejčastější důvod úmrtí lidí mezi 15-24 lety je vražda. Je tam obrovskej problém s prostitucí, korupcí, násilím, krádežema, loupežema, únosama... snad vší kriminalitou, co si člověk dokáže představit... Podle mě docela slibný prostředí.
            • ZvacA
              Nesouhlasím, nejedná se zase o tak razatní změnu, aby se automaticky musel třetí díl zatracovat. Kdo řekl, že to nebude příběhově kvalitní, syrová věc, ve které uvidíme chlápka, kterému osud ne zrovna přál žít v pohodě, trochu z jiného úhlu? Jen proto, že to nebude do černa a že bude chybět scéna, ve které by ani minutu nepršelo/nesněžilo? Jen proto, že postava Payna zestárla a je na ní vidět zdeptání po jeho zkušenostech v NY? Kdo řekl, že se Payne nemůže odehrávat někde jinde? Kdo řekl, že to nebude mít atmosféru i když možná jinou než známe z předchozích dílů?
  • Těším se, Maxe 1 jsem nehrál, ale dvku jsem hrál už před x lety, a byla to báječná hra... na třetí díl se velice těším...
  • Dexter_CZ
    Lidi kterým se ten Trailer líbil a vůbec jim to nevadí jakým směrem nový Max jde asi nebudou pravými fanoušky Max Paynea (1,2)... mám pocit že to je jen nějákej klon Just Cause, kam autoři prskli jen původní znělku a nalepili na to nálepku "Max Payne"... Když si vzpomenu když sem Maxe kdysi pařil po nocích, téměř hororová atmosféra, temnej New Yorský déšť ... už od pohledu na Trailer kterej se podobá nějákému Just Cause vidím, že to nebude ono *9*
    • Nepiš o pravých fanoušcích když je ani neznáš. Pokud chceš brečet jen tak dál až ty budeš fňukat že to neni v NY já budu pařit třetí díl a budu se u toho bavit stejně jako u předchozích dvou dílů.
    • Jsem pravým fanouškem a na oba předchozí díly nedám dopustit a trailer na třetího Payna se mi líbil. Tak co teď kámo?
      • Teď s tebou asi něco není v pořádku.
        • Aha, takže jakmile netáhne někdo za jeden provaz a nedržkuje kolem, je automaticky považován za nenormálního?NO, klasika. :D Každopádně, promiň kolego, jen se dívám na sérii MP trochu jinak, než abych si musel trhat vlasy za to, že tento díl nebude prosáknutý "noirem" z minula.
          • Nikdo ti nebere ze si ti libil tento trailer. Ale je s podivem ze se ti libil i presto ze se jedna o trailer na pokracovani puvodnich her. To asi nebude tak velky fanousek, kdyz si spokojen ze s minulych dilu evidentne nic nezbylo (hudebni motiv a jmeno postavy nepocitam)...
    • Mechwarrior_bw
      myslím, že tí ľudia Maxa ani nehrali, zrejme mladšie ročníky. Zrovnávať toto s atmosféru nočného zasneźeného NY, kde v dialke znejú policajné sirény a autá sú beznádejné stratené v závejoch, kde človeka až mrazí keď ide po rímse do vedľajšej miestnosti vysoko nad lampami ožiarenými, temnymi ulicami - takú atmosféru v Sao Paulo nevytvorí nikdo.
  • jestli jste si nekdo prohlizel screeny z maxe 3 tak tam jsou i fotky payna jakozto jeste fizla a pravdepodobne v new yorku. takze myslim ze se dockame noir atmosfery minimalne v podobe nakejch vzpominek ktery doufam budou casty protoze osobne bych taky mnohem radsi maxe podobajiciho se prvnim dvema dilum.
    • Ano hraci si vyhadali alespon "Flashbacky" do minulosti (protoze se nechcou smirit s touto hruzou co ma byt pokracovani). Tak to bylo prezentovano na officialnim foru. Otazkou je jak budou vypadat, jestli jen filmove, hratelne a jak velkou cast hry zaberou, ze...
  • tesim se na san paulo. v cod to byla nejhezci a nejsilenejsi mapa a jinak si nevzpominam v jake jine hre bych se do san paula podival. to ze zmizi noirova atmosfera me teda vubec netrapi.
  • Ňák nechápu proč by hra měla ztratit svůj temnej nádech když se přesunula do Brazílie, já v tom traileru atmosferu předešlejch dílu viděl, navíc změna je život...
    • Postnes nam sem odkaz na trailer co si videl? Evidentne si totiz sledoval nejaky jiny nez my...
    • Dexter_CZ
      Víš co je to Noir? Ať už film, komix nebo hra? Hrál si minulé dva díly? Asi nejsi fanda původního Maxe, viď? *4*
      • Ano vím co je to noir, ano hrál sem předešlé díly.To jako že když se ta hra přesune do města kde je trochu tepleji tak už to nebude mít atmosféru původních dílu?
        • No z traileru to pusobi,ze to ma diametralne odlisnou atmosferu.
  • Zdá sa mi to, alebo sa na Maxa vôbec nepodobá? to je trošku fail...
    • Mechwarrior_bw
      nj už v dvojke sa moc nepodobal a v trojke je to niekdo úplne iný...
      • RakeW
        Ehm. Ve dvojke sa MOC nepodobal?

        Berte to tak, že ho pokaždý hraje někdo jinej. Něco jako James Bond ;).
  • Po chvíli sem měl pocit že sleduju Die Hard THE GAME se znělkou z Maxe .
    Autoři se asi snažej v lidech nejspíš probudit nostalgii ale mě to přišlo spíš jako pěst na oko.
  • Jazz
    Místo toho, aby si oholil vousy si oholí hlavu, jaj!
    • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit