Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DO haj.lu.. takhle jsem se nepobavil, aby pod videi z FANTASY !!!!HRY!!!! někdo řešil hustotu dřeva... Proberte se pablbové, je ot jen hra! Navíc Fantasy RPG né simulátor dřevorubce... bože! *16*
    • No nahodou, kdyby jste někdo věděl o ňákym simu dřevorubce tak sem hoďte link.
      Já bych do toho určitě šel.
      PS: tak tam posraná Bethesda nemé dávat takový kraviny - stačilo udělat průřez kmenů 4x menší a nemusla jim při předváděčce hýkat celá zasedačka údivem a rozpaky.
  • Pořád mám z toho videa pocit, jako bych sledoval 5 let starou hru.
    Tohle je samozřejmě konzole video, snad to na PC bude vypadat jinak.

    Jinak se mi líbí kouzla, možnost kombinování, to zní hodně lákavě.
    • Jak jinak? Gracicky? Nebude. Mozna to bude mit nejake lepsi textury,svetla atd,ale toho si vsimne stejne vzdycky jenom par nerdu pri studovani screenu. V pohybu pri hrani si toho nevsimne nikdo.
      Taky jsem mel pri sledovani vide hned ten pocit-hele Oblivion! Ale pri porovnani videi z Oblivionu je ten skok poradne videt. Ozvlaste modely postav jsou o nekolik trid kvalitnejsi. A pokud tam zustane ten Oblivion feeling? Po tom snad naprosta vetsina fandu teto serie touzi, ne?
      • Omluva za preklepy
  • brutalni hype datadisku pro oblivion. i slepy vidi ze je to vizualne stejne jako zmineny predchudce obohaceny o vizualni mody fanousku, zejmena vizual scena ve vesnici je na dnesni dobu dost mimo, absence stinu a nevyrovnana kvalita textur. jestli bude tento interface a grafika stejna i na PC tak zklamani roku :/
    • smejki
      a co svět? ještě drží, nebo už se zrhoutil?
    • Zklamani z ceho? Jednak,jak jsi sam potvrdil,to neni video z PC verze. Jednak je to o poznani hezci nez Oblivion,jen je to proste jina krajina. A to na prvni pohled. A ta grafika co tu predvadi je i ted v teto podobe zcela v pohode. Kolik vyslo v posledni dobe (1-2 roky)peknejsich freeform RPG? Pockat?.... zadna? Hmmm.....
    • H4wk
      Don't feed the troll
    • walltar
      A mě to třeba vůbec nevadí ... bude nový příběh, nové lokace, nové postavy ... RL taky neupgraduje grafiku a nenadávám že je pořád stejná.
    • Teda tvoje starosti bych chtel mit.
  • soubojovej system silenost
  • Kalper
    Začínám přemýšlet o předobjednávce. *14*
    • H4wk
      je nas viac ;)
    • Jo, tak to jsme dva :-)
  • H4wk
    Az na stupidne item menu (ktore tam je zrejme kvoli xboxu), to vyzera super
    Ak zmenia inventory pre PC na 'klasicke' mriezkovane, tak to bude dokonale ;)
    • pozde, ale prece! Deus Ex:HR mel na konzolich normalni inventar, neni zase takovy problem pohnout se o 2 ctverecky s gamepadem...
      ...proste jen machruji s modely predmetu=)
    • Mne by nevadilo ani to, co je na videu. Takovy Mass Effect 1 mel jeste horsi inventar, ale dalo se to :-)
    • Tuším, že říkali, že na PC bude inventář úplně jiný..
  • Na skyrim stále čučím jak opařený, prostě se nemůžu dočkat.
  • nočná mora pre môj počítač, inač paráda
  • No vypada to celkem obstojně, mám pouze strach ze soubojového systému, ten v Oblivionu mě osobně po čase dost prudil. Jinak to stromysko co si tam podává ten silák to je fakt hovadina to by nedal žádnej vzpěrač ani kulťák a hlavně jak ty kmeny na sobě tak magicky drží jakoby k sobě byli nějak přilepený - jeden by hádal že se to na něj skutálí a vyválcuje do předložky. No nic dosť bolo o kládě (né té mojí :)).
    • ty voe, dyť na to měl určitě nějaký kouzlo. To je přece jasný *3*
    • jeste me napadlo jestlipak ten strom nejni naka modifikovana balza :o
    • :DD taky mi prisel nejakej divnej ten chlap jak si vpohode prehodil kmen s prumerem tak 70 cm ,ale mozna ze nejaka rasa z tech lidi je silnejsi.No nvm nejsem znalec serie.
  • plescher
    No, na Elder Scrolls mi to přijde až moc lineární. Aby to nedopadlo jako gothic 4, jen s hezčí grafikou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit