Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, celou diskusi číst nezvládám, ale měl bych k tomu asi jedno - nelíbil se mi Fallout 3, zamiloval jsem do New Vegas. Ty hry byly na první pohled stejné, ostatně i z tehdejších gameplay videí vlastně nešlo poznat, jestli bude NV super, nebo to po dvou hodinách odložíš. Jsem zvědav - graficky mi to přijde hezké, souboje OK - ale myslím, že pro většinu z nás tu hru "udělá" až kvalita questů a jejich provázanost na dění ve hře. Bohužel, zatím se trochu bojím podobného scénáře jako u Oblivionu - po páté zavřené bráně do pekel mě to přestalo bavit.
    • jenže krása oblivionu byla v úplně něčem jinym než v hlavní příběhový linii
  • Proč se mi zdálo jako kdyby v tom prvním videu vyšel z vaultu 101 *1* .
  • Nemám samozřejmě ani tušení, nakolik grafice hry škodí, že je zároveň i na konzole (jasně, hlavně na konzole *1* ), ale řekl bych že hodně. Přesto však doufám, že Bethesdě zůstali lidé, jejichž posláním je dělat hry a né tisknout dolary, že se v té hře promítnou a že to ve skutečnosti nebude The Fall(out) of the Elder Scrolls V: Oblivion. Svědčí o tom pár náznaků (klády - v kolika hrách vidíte člověka pracovat?- Doufám, že to není script, případně tohle není jediný drsný severský dřevorubec.) například hudba - první motiv mi připomínal Stars of the Lid a i další melodie si držely přinejmenším úroveň našeho nenáviděného Oblivionu. Další Morrowind už se opakovat nebude, ale ... taky cítíte to chvění, co všechno by se z ledových dálek - rozeklaných skal, špičatých smrků, severských legend, dlouhých večerů a jiných pozapomenutých klišé dalo vytěžit za atmosféru? (Viz třeba Nordmar z Gothic 3) Snad se to povede. Zatím věřím a nebudu na tom nic měnit, než se hra bude hejbat i na mém monitoru (což bude samo o sobě z hlediska nároků taky zázrak, myslím) a já SÁM si budu moct vyzkoušet, kolik z vás odsuzovatelů mělo nakonec pravdu.
  • a pak ze to stou kladou nejde :D:D http://nenudsa.sk/obrazky/Medzitym_v_Polsku/01092011143312/
  • jenom jednoduchej člověk, nebo puberták může být z této představené nechutnosti nadšený...
    • Jediná nechutnost je tento tvůj slint v diskuzi.
      • Řekl bych, že streptokok taky není zrovna chutná záležitost.
    • Zato prezentace tveho ''nazoru'' je dospela az hanba *16*
  • jenom jednoduchej člověk, nebo puberták může být z této představené nechutnosti nadšený...
  • Všiml si někdo, že ta řeka v 2hém videu teče nahoru?
  • AzuX
    sa mi iba zdalo či pri castení kúzla kurzor mieril úplne inam a spell ajtak trafil npc?? dáky trápny auto-im na xbox či jine konzolovky? snád na pc nebude..a AI kompa dla tak pre xboxáky..taky dufam že na pc bude lepší..inááč sa hrozne teším.. *15*
  • Jestli bude obtížnost jako u Oblivionu, tak ať se na to radši předem vykašlou. I když pro ty konzolový holčičky to stačí.
    • Je vidět, že jsi konzoli viděl maximálně tak na obrázku.
    • ..á pán bude asi asi tvrďák, tipuju 58kilo a metr 67 k tomu *5*
      • Skoro, 186 cm/84 kg ...
        • Tak to jsi opravdu drsňák, ale to nic nemění na tvém IQ které bude odhadem tvých příspěvků -+70 *1*
          • Co inteligentního ještě vymyslíte pánové? ;)
          • Skoro, 147.
    • Ty vole ty seš retard, to není možný. Konzolový holčičky...
      • To mě ale mrzí, že se tě to dotklo... ;)
        • Nenávidim nějaký povyšování pc hráčů, nedotklo se mě to, konzolista nejsem...
          • No, je velká pravda, že díky konzolím a jejich dřeváckému ovládání (rychlost myši prostě nelze nahradit, to inteligentní člověk nemůže popřít) se celkově obtížnost her trestuhodně snížila. Dnes dohraje cokoliv 5 letý dítě a to je tvrdej FAKT!
  • No jestli to menu bude i u PC tak budu blinkat
    • MrSanta
      To tě lituju. Musíš mít hodně slabej žaludek, když tě tohle donutí vrhnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit