Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč zase to zaměření na Causal hráče? Proč prostě neudělaj pro každou postavu talentový stromy a nevybalancují to tak aby to bylo možné dohrát s jakým koliv talentovým stromem?
    • D3 resi customizaci trochu jinym zpusobem. Dokonce bych rekl, ze novy system umoznuje mnohem variabilnejsi customizaci nez talenty (dokonce muzes z maga udelat heavy melee class *5*). Navic ma tu vyhodu, ze neni potreba zadny "reset talentu". Kdyz se ti nedari, proste zmenis skilly, ktere pouzivas.

      Pisu samozrejme o rune systemu. Vsechny skilly, co mas je mozne modifikovat runami coz meni jejich efekt. Takze moznost volby je tu efektivne vyssi nez u stareho Diabla.

      Jo a k manualnimu rozdelovani statu: stejne v podstate kazdy rozdeloval staty vicemene stejne (mam pocit, ze ty hlavni staty byly dokonce vysvicene, aby se uzivatel neseknul). Takze tohle mi nejak zvlast nevadi.
      • Aha, takže skilly budou taky pevně závislé na itemech? Takže si každý tard na ukci koupí runu, která jako jediná dívá +50 fireball, když ostatní dávají nejlépe +25, hm?
        • Bylo by fajn si o hre nejprve zjistit nejake informace nez zacnes blekotat (vysvetleni najdes v odkazu).
          • Nijak to nevyvrací pozitivní odpovědi na mé otázky. Pořád může být třeba zlatá runa level 7 vzácná jako Zod a mít taky nějaký fajn efekt.
            • Nevim presne jak to myslis. Je jasne, ze power lvl7 bude silnejsi nez power lvl1. Nebude to ale exponencialne, ale konstantne(tedy mezi 6 a 7 bude stejny rozdil jako 5 a 6). Samozrejme minmaxeri budou chtit vse na max. power lvlu :)

              Jinak rarita runy je urcena pouze jejim power levelem, ne jejim typem. A power lvl urcuje silu efektu. V kazdem pripade tu jde hlavne o ten efekt (customizace).
    • To by byl hráč zatěžován možností volby a stresu z manuálního level-upu a to přeci nechceme.
      • oba dva ste causal seschly svestky...oni pro kazdou calssu udelali talentovy stromy, tak nvm co vam zas vadi...zajimalo by me kolik vam je, ze jste takovi oldschooleri...radsi si to nekupujte skoda tak dobry hry pro takovy trapny hatery...stejne si hry nekupujete jen sosate.
        • Pokud vím, tak bude jeden talentový strom, který se navíc bude nějakým mě neznámým způsobem klikat sám. A to je dost primitivní i na dnešní poměry. Nikdy jsem netvrdil, že jsem nějaký "oldschooler", moje první hra na PC byla Dračí Historie a to není nic zas tak starého. A jo, sosám, ale platím za to. Jenom na Steamu mám momentálně 145 titulů včetně různých DLC.
          Miluji, když se mě snaží soudit někdo s vyjadřováním základoškoláka.
          • bud ticho casual seschla svestko a trapnej hatere a na takovyhle vyblitky vubec nereaguj... nema smysl nechat se poucovat od nejakyho pubescenta... jeste nawic to nema ani stylove, jinak by w kazdem slowe psal jedno pismenko jinak :D
            • Problem?
  • Vypada to hodne dobre,zadny klon Diabla, kdyz tohle je DIABLO a muj oblibeny barrbar uz ceka :)
  • i smell hater i smell sh*t...nikdo z vas hateru stejne nic neznamena a vase slzicky na diskuzich sou k nicemu...hra vyjde, bude to pecka jako vzdycky a vy si to muzete leda tak stahnout a tise zavidet battlenet
    • kostejnesmrtelny
      Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum.

      Když už máme ten cizojazyčnej koutek...
  • Ušlo mi něco, nebo na vývojové body postavy se tady nehraje?!
    • ušlo ti to, tady proste jen leveluješ, je to vyhoda protože se nemuzes zmylit a celkem je deleni bodu otrava
      • Že jo kámo? Mozek? Přemýšlení? Plánování postavy? Sra*ky z roku raz dva!
        Stačí mačkat levou myš a hrajem dál!
        • kostejnesmrtelny
          Joo, není nic zábavnějšího, než zjistit v 52 levelu postavy, že jsi v talent tree na samým začátku hry špatně umístil dva body, a po padesáti hodinách strávenejch nad postavou muset začínat znovu od nuly.

          Přemýšlení, heh? Ty jsi komik, kluku.
          • Máš recht, co teprve tenkrát ve zlatých 90. když jsem byl skoro na konci hry a měl poslední život, udělal jem chybu a umřel, ti vývojáři by zasloužili potrestat, že jem udělal chybu, měli to udělat tak abych nemohl umřít sakra !

            Kouzlo objevování tajů hry, zkoušení, namáhání vlastní hlavy, užívat si výsledek svého snažení, poučovat se z chyb, díky svým schopnostem trumfnout soupeře, to už dneska hráčům asi nic neříká, je lepší nechat myslet jiný a nechat se vodit za ručičku.
            • mluvis mi z duse
          • Od toho tu máme singleplayer, relocate NPC a pro ty méně nadané dokonce i příručky a návody.
  • Pokial by to niekoho zaujimalo, tak asi najlepsi kanal, ktory sa zaobera D3 betou na youtube je tento:

    http://www.youtube.com/user/ForceSC2strategy

    Uz je tam kompletne playtrough celej Bety za barbara s komentarom (mimochodom, chybicka sa vludila do clanku, beta neobsahuje cely prvy akt, ale len tretinu z prveho aktu). Samozrejme, planuju sa aj ostatne classy + in-depth rozbory vsetkeho od skillov cez loot az po lore a cokolvek vas napadne...
  • Prostě další klon diabla, to tu bylo už mockrát..
    • Jaky klon tohle je Diablo mas to v nazvu :D
      • Sagvan to trefil *2*
  • Asi jo hehe
  • To sa iba ja na to neteším?
    • kostejnesmrtelny
      Nejspíš ne, ale většina lidí necítí potřebu se s tím ohánět na veřejnosti, aby ukázali že zrovna voni nejsou to stádo *3*
      Většina lidí, když se na něco netěší, tak se o to nezajímá.
      • Cajk
        přesně, nikdy jsem kdovíjakej fanda Diabla nebyl, moc to ničí myš. Jednička super, dvojka už mi nesedla, takže se o trojku vůbec nezajímám. Kostěj to trefil:)
  • Tesim se na vsechny hry od blizzardu protoze to je vzdy paradni a bezkonkurecni hra... to same ocekavam od Diabla 3 na ktere se tesim od dvojky :) z videii jde usoudit ze to bude opet bezkonkurecni parada hratelnost vypada bozsky prostredi opet super takze to budou opet beze sne noci vyplitvana dovolena na hru na kterou se tak strasne tesim... :) ted jen doufam ze to vyjde ted na vanoce jak vsichni odhaduji :) kez by musito to vyjit.... chci to agrhhh
  • xixixao
    "Skeleton King"?????
    • hadám Leoric?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit