Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty doporučený nároky jsou přehnaný, ale o čekat od studie, který dělalo konverzi GTA IV *12*
  • trosku prehnane naroky nie? zas bude treba 3 patche aby to slo normlane, jak pri gta4?
    • pokial si si nevsimol,su tam od-do. *7*

      alebo je aj c2d a 8600gt prehnane.....? *8*
    • Jazz
      Přehnaný jo ?
      • 8GB RAM a GTX580 ti příjde jako standart ?? Mě teda rozhodně ne !
        • Ano, doporučené což znamená medium až high detaily, na rovinu zrovna tahle hra nevypadá nějak převratně pěkně.
        • Jazz
          To jsou doporučený, dívej se očima, ne ušima.
  • Nevím jak Vy, ale já nesnáším ty exkluzivní tituly. Když už se to konečně vydá i na PC tak nějak po těch měsících odkladu přestávám mít zájem.
    • Nikdo tě nenutí aby sis to bez zájmu koupil...
  • no jak to tak vypadá ja 11.11. jsi du koupit dvě hry a ne jednu jak jsem do dneška plánoval:) Doufám že bude v listopadu hodně pršet:)
  • Stejně nebude čeština. *16* A to je hlavně příběhová hra bez češtiny to nechci. Jak chceš řešit případy když tomu budeš skoro hovvno rozumět? sice něco z eng umím, ale slyšel sem že i dobří angličtináři se tam párkrat v těch dialozích ztratí.
    • morik
      Vzhledem k tomu jak je ta hra úspěšná, tak někdo udělá minimálně amatérský překlad.
    • Kliiid stale tu jsou amatersky prekladatele a jejich leader Mrazík..pokud pujdou vytahnout texty treba na to Mrkne...Bylo by to Super..
    • Jistě, i dobrý angličtinář se ztratí v nějakém slangu a není to žádná ostuda.
      • Ale ve hře používají spisovnou a krásně srozumitelnou angličtinu
        • Nehrál jsem ještě, mluvím obecně.
    • Je to jak říkáš-bez perfektní znalosti angličtiny je to fakt problém,!!!
      • morik
        Doufám že tvůj příspěvek je faktický, protože v tom případě jsem pefrektní angličtinář.
      • Mahcake
        Opravdu nevím co v té škole děláte, ale hru jsem dohrál se vším co nabízela. 1600/1600 achievementů včetně DLC se základní angličtinou + co jsem pochytil z her.
        • Jazz
          +1
    • když jsi blbej
      • Smazáno, ignorace.
        • Jazz
          Nic ti nebrání v tom se učit teď *3*
          • Co když maká od nevidim do nevidima ve volnym čase nemá energii ani náladu nato aby se učil anglicky?:)
            • Anal.S
              Ale má čas na komentování hovadin na Tiscali co? :D
              Stačí se koukat na filmy v angličtině a nebát se číst si anglický weby.
              Ideální jsou všechny ty Youtube "superstárs"... na to se dá hodně pochytit i to člověka pobaví.
        • Uklidni se. Já neumim anglicky vůbec ale vim že si stačí chvilku počkat a čeština bude. Tak nevim co tu řešíš.
          • A tim se jako chlubis???
            • Umíš číst? Jen mu vysvětluju že neni důvod tu takhle vyvádět.
  • smejki
    děkuju, R*...
  • textury budu dufam vacsom rozlisku ako pri konzolovej inak to tak ci tak mastenica :D
  • hw naroky su podla mna trocha zmenšene, na generacii GeForce 8800 a podobne bude chybat ramka na karte a preto budu vo vyhode ATI ale len ked sa nebudu porovnavat s radou 560, hail do nVidia
  • e
  • tak to je fantasticke : ) s frajerkou otvarama šampus...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit