Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joha
    Akoze pardon... Zaklinac 2 vyzera lepsie a ma mensie naroky... to uz co je... aj ked GTA IV bolo hratelne po 3-4 patchi tak snad to dovtedy optimalizuju :D
    • XXDarthVaderXX
      Kuriózně mi ten poslední patch připadá horší než ten co byl předtím *9*
      • Joha
        Ani nie... mna najviac co stvalo na GTA IV ze si mohol mat aj najlepsiu zostavu... a aj tak to neslo. Tak snad sa chlapci poucili a tenktrat sa im port podari. :) Bola by to skoda keby sa nepodaril... a teraz sup sup spravit Red Dead Redemption na PC :D
  • ty HW nároky... Ta GTX580 je tam podle mě kvůli 3D Vision. Jinak RAMky bych spiš uvedl 2-3GB. Nenažraný hry sežerou max. 3GB a ty spočítáte na jedné ruce. Procesor tam je to klasika. Prostě port z konzole.
    • PCfanos
      Přesně tak, PC jsou dnes 10x výkonější než konzole, tak se nebojím, že by tahle primárně pro konzole dělaná hra nešla na průměrným herním PC, klidně i 3 - 4 roky starém. Jinak na hru se těším, po dlouhé době něco originálního, jen se divím, že při másové oblibě krimi seriálů nevychází takových her víc..potenciál tam je.
      • Psychotic
        Až na to, že lidé, kteří sledují kriminálky a ti, co hrají hry, jsou poněkud odlišné tržní segmenty :-) Čtyřicetiletá matka od rodiny co sleduje Kriminálku Miami si L.A.Noire asi nezahraje.
        • PCfanos
          Tak krimi sleduje většina populace od děcek po důchodce, rozhodně ne jen 40 leté matky, pravidelně jsou mezi nejsledovanějšími pořady a proto taky chrlí televize jeden seriál za druhým, proto mě zaráží, že ve hrách je to hodně nevyužité téma. Rockstar mě sice sere se svou orientací na konzole, ale na druhou stranu je to jedna z mála firerm, co se nebojí dělat hry z netradičních žánrů: western, krimi a navíc super kvalitně, víc takových..Osobně mám všech těch alienů, mutantů, zombíků už celkem dost, uvítal bych trochu dospělejší témata..
  • paráda nej info za poslední dobu
  • XXDarthVaderXX
    K Češtině...
    Češtinu někdo udělá cca do 14 dnů od vydání hry(min. beta)...
    Tak klid dámy a pánové!
    • Náš tým ji dělat nebude. Ale někdo jiný nás snad již brzy překvapí...
    • 14 asi ne, ale do dvou tri mesicu nepochybuju.
      • XXDarthVaderXX
        Strohý překlad by mohli stihnout tak do 14 dnů...může se udělat část a pak updady.
  • nie je to take strasne, da sa to hrat pokojne aj bez titulkov a da sa tomu bez problemov rozumiet... kazdopadne, slabsi anglictinari maju vzdy moznost pozriet si log, ktory je aspon na ps3 verzii pristupny pri dialogoch na jedno tlacitko alebo kedykolvek cez menu.
    ale uznavam, ze ked nedokazes anglicky ani ceknut, tak to je vacsi problem a asi otrava hrat to so slovnikom... i ked zase, ja som sa zacal ucit anglicky pri citani qbasic manualu :)
  • Za PC verzi Red Dead Redemption bych byl možná radši...
    • já též
  • super hra hral som to na xbox a paradne prípady len bez CZ je dosť náročná ,lebo pripad sa rieši na vypočuvaní a a mne zaleži čo obžalovať človeka ano a nie streba davať rozne otázky a nesmieš ani uraziť človeka lebo sa sprava inak podľa mňa CZ je dôležita vec
    • Cz je na prd. v originale se to vzdy uzije nejlip. Navic naucit se dneska anglicky neni problem do par mesicu...
      • Jo, někteří lidé (jako já) zase nemají problémy s trigonometrií, komplexními čísly a podobnými věcmi - ale tvrdit, že s tím nemůže mít nikdo problém a každý se to může naučit za pár měsíců vyžaduje značnou dávku pitomosti. S jazyky je to podobné.
      • Mayuri12
        Jenže naučit se anglicky tak aby se člověk domluvil je jedna věc, ale naučit se anglicky tak aby člověk pochopil o čem mluví ve hře která je hodně zaměřená na příběh je věc jiná. To pak sice rozumím o čem mluví ale sem tam mi slovíčko unikne což zabraňuje tomu aby si člověk užil příběh naplno. Takže podle mě český dabing u her zakázat protože je ve většině případů hroznej ale českým titulkům se rozhodně nebráním zvlášť když člověk za hru vysolí přes tisícovku.
      • Moje řeč. Něco jako s filmem, dabing je taky vždy na nic, lepší je originál.
        • Mluv za sebe.
  • K nárokům se radši vyjadřovat nebudu,tak přejdu k věci.
    Příde mi trošku nešťastné to,že zvolili datum 11.11.V tu dobu vychází Skyrim,který už to má ohlášené dlouho,takže si to většina fanoušků pamatuje.Teď ale ohlásí,že bude LA Noire taky 11.11.A schválně,kolik lidí si koupí 2 novinky ve stejný den?Větší fanoušskovskou základnu má jistě Skyrim,takže si lidi víc koupí Skyrim,a teprve poté až ho dohrají si koupí LA N(což může být několik desítek hodin hraní).Za tu dobu cena hry klesne=menší zisk pro vývojáře.
    Měli to dát radši kolem 27.11,popř až na začátku prosince
    • Tak nechapu v cem je problem koupit 2 hry a pak je hrat postupne podle chuti. Nemluve o tom, ze to vychazi pouze na PC, drtiva vetsina lidi uz to ma davno dohrane na PS3 nebo XBOXu.
      • Irisis
        Problém je v tom, že si na sebe šijou bič, když vlivným marketingovým ukazatelem je počet prodaných kusů během týdne, měsíce roku... Určitě je spousta lidí co si koupí najednou dvě hry, ale spíš bude většina těch, který si předobjednali Skyrim, ten budou třeba měsíc hrát a na LA potom zapomenou, protože hry nemají v diáři jako schůzky, ale pořizují si je podle toho co je v módě/akci nebo v časopise.
    • Jak do mě je například celá série The Elder Scrolls totálně u zádele zatímco na L.A:Noire si vyloženě těším i když škoda že není čeština
    • Minimalne JEDEn to bere oboji *5*
  • Doufam, ze je taky napadne konecne udelat Red Dead Redemption. Kdyz uz nam sem cpou akcni adventuru.... :)
  • Jestli to nepofrčí nad 30 FPS na medium tak asi pošlu predator missile na Rockstar ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit