Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zda se mi to, nebo ty stihacky letaji tak pomalu ze pujdou sestrelit i z pusky? :)
    • Jn to je lol.
  • co se týká plynulosti, spokojenost, mám core I5-750, 4 GB ram, GeForce GT460 a na tom W7. Pravda, hraju na 19'' monitoru, takže pouuze 1440x900 pxl. Nastavení grafiky vše na high. I tak je tam všech těch efektů až moc:-)
    Zkušenosti mám s BF2 (300 hodin) a COD (MW a MW2 cca 800 hodin) a vidím ve hře stejnou nemoc, jakou (dle mého) měla série bad company - pohyb/úkony, ve mě budí jakýsi pocit těžkopádnosti. BF2 to neměla, COD to nemá, bad company a cokoliv na Frost enginu ano. Uvidíme dál, zatím jsem hrál hodinu a půl, třeba je to i o zvyku. Každopádně pomalost samotného hraní (pomalý postup metrem, například) naopak vítám. Když se sejdou dobří hráči, je radost vnímat, že postupují efektně, krok za krokem, sloup za sloupem, z krytu do krytu. Naopak, když je tu - jak tu psal P.Poláček - místo spoluhráčů anonymní banda sobeckých zakempených ignoratů, člověk má pocit, že hraje špatný team deatchmatch a modlí se za death cam, aby se mohl těm zbabělcům pomstít:-)
    Nad čím bych si spíš jen tak nostalgicky postesknul, je atmosféra a hlavně PŘEHLEDNOST staré BF2, kdy člověk nepřítele viděl i na střední vzdálenosti a dobře se to hrálo. U novějších Battlefieldů si nějak na přemíru detailů nemůžu zvyknout (nemluvě o všude poletujících papírech, jiskrách atd, které člověka jen matou)
    • PS: nechápu stížnosti na battlelog v prohlížeči. Ano, je to nestandardní, ale aspoň nemusím v pauzách překlikávat do prohlížeče, abych se zabavil:-)
      A zajímalo by mě, co za prohlížeče mají ti, kterým našly doinstalovat zásuvné pluginy... Firefox s tím neměl absolutně žádný problém.
  • Mně to přijde skoro stejný jako Bad Company 2...
    • Přesně...Já zůstávám u něj...Sem si říkal proč je kolem toho tolik hluku...Škoda mohla to být skvělá hra *13*
      • ZvacA
        MOžná to ještě skvělá hra bude a jen tak mezi námi kolegy - Bad company je to poslední v sérii, u čeho bych toužil zůstávát - 1942, Bf 2, Vietnam a 2142 jsou stále nepřekonatelní zástupci této značky....alespoň tedy do doby než se nám v PLNÉ kráse ukáže Bf3.
        • 2142 s modem TITAN alespoň u mě zůstává nepokořen. *4*
  • Pro mně zklamání roku *13*
    Nejsem CoDař.
  • Tak mě beta jede na střední detaily v 1680x1050 naprosto plynule (45-60 FPS ATI Radeon 5770). Pád jsem zažil jeden, zatím jsem odehrál 4 hodiny. Lag jsem nezaregistroval a některé bugy se dají odpustit. Po herní stránce je to prostě MP FPS. Nic oslnivého, nového , ale přesto je to zábavné. Abych opustil stereotyp Paříže tak jsem na chvilku nakoukl na Caspian Border a tam teprve začíná BF akce. Chaos, chaos a zase chaos. Myslím, že pro betu velmi nešťastně zvolená mapa (přeci jen obří Caspian Border to je teprve zážitek) herně až příliš připomínající CoD. I když to je zase pochopitelné z marketingového hlediska, protože jak jinak odtáhnout lidi od CoD než jim nabídnout to samé v hezčím kabátku. Nicméně jakmile přijde na větší mapy bude to asi klasický chaotický a zábavný Battlefield. Myslím, že BETA přesně splnila co se od ní očekávalo. Za většinu problémů (nepřipojení na server, málo FPS apod.) si mohou hráči sami (POZOR říkám většinu, ne vždy to tak musí být). Určitě to je zajímavá zkušenost, která mě možná přiměje ke koupi :-)
  • Jelikož hraju konzolovou PS3 verzi, musím říct, že bugy jsou znatelné, především v grafice, hra je krapet ošklivá, přeplácaná, Operace Metró není reprezentativní z mého pohledu bych klidně ubral na objektech, ale to by zase mnozí mrčeli, že to není to samé, co na PC. Osobně mám raději Bad Company 2, ale je to z pohledu konzolové verze, nikoliv té PC, mám taky rád BF2, ale BC2 je opravdu spíše konzolová verze. No, hodlal jsem hned investovat do BF3 své prachy, ale asi ji nakonec koupím, ale až tak na jaře. Těžko soudit z bety a jejich bugů, každopádně to bude dobrá hra.
  • Ataker
    U mě zatím takové jaké jsem si to představoval... :) takže objednávku nestornuju.
  • HESLO PRO MAPY S CONQUEST MODEM JE: shoppingcartsareagoodride
    • Tak to jsme dva kam to napsat. Jenže tady jsou tak chytrý, že ti ani neporadí, hlavně že hned napíšou troll, a odpověď žádná. :-D
      • když klikneš v Battlelogu na server, tak to chce heslo (a v možnostech vyhledávání dej hledat jen mapy CB)
        • Děkuji našel jsem to.
        • dik za odpoved :) problem je v tom ze zadny server mi to nenajde, jinak bych to misto kam to napsal samozrejme nasel :)
    • a to mam napsat jako kam ?:D
      • you got trolled
  • Mam kartu podporující jen directx 10, ten mám stáhl sem ovladače 280 a stejně se mi to nehce rozjet, že je problém s grafikou...
    • Ano, to jsou sice nejnovější stabilní ovladače, jenže pro BF3 je potřeba speciální BETA ovladače 285.38. Dají se stáhnout normálně z webu nvidia, jen jsou v sekci BETA.
      • Už sem je tam našel, aj sem zkoušel... každopádně dík za info
  • Ten origin je hroznej, musel jsem vyzkoušet 3 různý internetový prohlížeče neš se mi to podařilo stáhnout, a pak když si to chce člověk zahrát musí, zapnout origin, pak se zapne prohlížeč, a všechno je zbatečně komplikovaný.. člověk aby měl zapnutý deset různejch programů co berou zbytečně výkon..
    • Presne tak mne to na Opere pise ze prehliadac nepodporuje na 100 percent ze vsetko je dostupne ale ze sa v buducnosti nebudem moct napojit na hru ktoru hra napr. clovek ktoreho mam vo Friends.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit