Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snaha zaujmout cod hrace je z toho ocividna.Ostatne o to EA jde hlavne-ukrast CoD komunitu hracu a udelat z BF nejprodavanejsi hru a tim sesadit cod z pomyslneho trunu.
  • Jdu se zabit...
  • Chciju z toho.......................
  • Jo a jsem opilej... Ani nevíte jak je složitý rozluštit ten kód:)
  • Tak jsem zjistil, že jsem to nepořešil a chtěl bych všem z DICE vzkázat : Jděte do .... Ta hra má ambice být fakt good, jen to kazíte těmahle hloupostma.
  • Tak jsem to pořešil, ani se neptejte jak. Ale každopádně je mi kluků z DICE líto. Nezvládli to, padá to, nefunguje to a není to jen u mě:) Ale stále věřím, že to do roka bude ok. A pak si zamastíme jak sviňa:)
  • Memory leak, proste bug, zkus stary 280,xx jen to s nima hodi hlasku ze mas stary drivery, nekterym lidem to s nima jede o dost lip
  • 1 2 3 4 5 :)
  • Mám problém. Po pár minutách mi to spadne s tím, že má grafika málo paměti. Vůbec to nechápu. Mám MSI GTX560Ti OC, dal jsem tam ten 285.38 ovladač a dělá to tohle. Na starej driver jsem to nezkoušel, prej to na něj ale stejně nejde vůbec. Zkusil jsem detaily na min a dělá to pořád. Jen na okraj, což s tím asi nesouvisí, RAM mám 4GB. Já vím, magoří napíšou, že je to málo, ale ukažte mi někoho, kdo nedělá s videem nebo fotkama a nestačí mu to.
  • vocas *1*
  • Tak zkus Bad Company 2, mě osobně ta hra dost bavila.
  • tak kdyz to mas vypnuty na routeru, a stale ti to nejede tak si ve windows v services vypni uPNP sluzbu a taky SSDP discovery, ktere sou normalne zapnuty. Mne to tu chybu uz nedela i kdyz mam tyto 2 sluzby zapnute, ale skus si jich vypnout a uvidis. Pro windows nejsou dulezite.
  • blahorodie
    deti to hraju na 1024x768 na low detail ? TRAPNE
    Sak ty ani netusis ako vyzera Caspian 1920x1200 na Ultra detail, by si sa posral
  • Jinak nevim jak vy ale jak hraju tu Betu tak me ta hra nevydrzi ani hodinku a uz mi spadne...nevim jestli jsem sam,nebo je to mym PC(mam trosku slabsi procak ale textury a dalsi mam na medium takze si nestezuju)
  • Podelany ORIGIN!!! Kravina nesmyslna! *10* *10* *10* *10*
  • Tak jsem to ted zkousel asi dvacetkrat a stale to stejne... Jak ze serveru tak quick a nic :( Proste je to pakarna! Pekne to s tim browsrem podelali!!! Jsem tak nastvany ze si tu jejich hru snad ani nekoupim a to jsem se tak tesil! Nemohli to udelat normalne jako BFBC2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • MishKonn
    Za zhodnocení článku ti děkuji, lichotí mi to.

    Pokud jsi jej ovšem četl, musíš vědět, že proklamovaný odstavec není jen o krycí palbě. Jsou v něm také informace o dalších inovacích, jako jsou optiky sniperů nebo kreativní využití customizace zbraní v gameplayi samotném. A dovolím si tvrdit, že je to pouze zlomek toho, co ještě uvidíme, vzhledem k faktu, že jsme měli dosud možnost vyzkoušet pouhopouhou jednu mapu v jednom herním módu, a to v betaverzi...
  • teď mi to jde tak že vybírám přímo z těch serverů... Ne quickmatch ale přímo nějakej server.. ale musí se vyhmátnout nějakej kde zrovna můžete vstoupit což taky neni lehké...
  • 9800 gtx + OC C2D E8500 3.5ghz 4gb ram všecko na medium textury na high 1280x1024 nejmín sem měl 29 FPS nevím jeslti ti to pomuže ale napsal sem to sem . *2* jo a vyhlazování je OFF
  • btw. nijak nesnizuju tvuj clanek, cely jsem ho precetl a docela se mi libil, ale nechapu duvod proc se do me hned zacnes navazet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit