Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stejny jak toto video v 0:28 http://www.youtube.com/watch?v=YbxRp6Dg_VQ
    ma tam spusta skvelych videi ze her a dokonale to vystihuje
  • Nevím co furt máte vždyť je to uplně normální že ve válce začne tank dělat kotrmelce nebo se z vojáka na chvilku stane tuleň nebo se válí po zemi a třepe se jak epileptik na laserové show.... *1*
  • prijde mi trosku zvlastni pristup EA k bete, zabugovana je az beda tak by clovek cekal kazdej den nakej patch... ovsem kde nic tu nic
    • Oni tvrdi,ze to co nam dali do bety je stara verze buildu,ze pry uz maji k dispozici vyladenejsi verzi. Pak akorat nechapu, proc ji nedali hracum k testovani....snad nelzou a ta vyladenejsi verze existuje.
      Pro me je zatim nejvetsi problem bety squad system. Zkratka dostat se s kamosem do stejneho squadu je temer nemozne....uprimne doufam,ze tohle ve full verzi nebude, jinak to bude p.r. u.s. e.r (dementni cenzura).
  • XXDarthVaderXX
    Jak ti na to odpovědět?....

    http://www.youtube.com/watch?v=aIrhVo1WA78&NR=1
  • johnny la gente esta muy locaaa .. WHAT THE F*CK??!
  • michaliuz18
    anglina je tak debilny jazyk v ktorom vedia len WTF a OMG stale dokola , a ak hra ma takto skoncit aj v originali tak dovidenia dopocutia :D k tomu videu ale nic inéé len TOTO :D http://www.youtube.com/watch?v=jNf59Zss1-M

    what the fuck
  • To video mě rozesmálo.Hlavně ta část kde ten tank vystřelí,spadne dolů a zabije ho.A do toho takový What the fuck. *1* *1*
  • Ocelot23
    Hrál jsem to dnes..nejsem fanda ani jedné z těchto válečných sérií.
    Vím, že je to beta ale jako potencionálního zákazníka mě dokázala odradit spolehlivě...Grafika je sice pěkná ale na to jak je to náročné(v porovnání třeba s Crysis, Stalkerem nebo jinými grafickými špičkami je na mé sestavě nejnáročnější...) Navíc mám se hrou dosti problému...např. občas mi mizí zbraň nebo a to je nejhorší zvuk má takovou ozvěnu...pokaždé když se něco ozve(výstřel, krok, zpráva ve vysílačce tak se hned ozve po druhé...velmi mě to štve) Origin mi nakonec zas tak nevadí ale to, že je vybírání serverů v prohlížeči už jo...a to ani nemluvim o nastavování grafiky atd. které jde jen ve hře a jen pokud váš během toho nezabijí...
    • Ocelot23
      Zůstanu tedy u L4D 2 a F.E.A.R.
      • Tim FEARem jsi svuj post trosku zabil *4*
        Chapu ale,ze pokud ti hra blbne,tak te to moc nenadchne.
        Meli by pozdeji vydat demo finalniho buildu hry, jenom z toho by sis mohl udelat obrazek jak ti to pojede. Beta nema 100% vypovidajici hodnotu o kvalite hry.

        Co se tyce HW narocnosti,tak ta mi tak strasna neprijde a tebou popisovane problemy nemam (az na obcasne problemy se pripojit na server a pomalu nemoznost se dostat do stejne squady jako kamos).
  • what the fuck *7*
  • morik
    Myslim si že reakce toho chlapa ktery to nahrál jsou zřejmé. Tato hra je k smíchu. *5*
    • Toto je beta,.. Není hraná těch pár dní ale už několik měsíců, ty chyby co tu jsou se opravujou už dlouho předtím do plný verze.. Takže myslím že by jsme neměli dělat závěry dokud nebude finální verze..
      • A vysvetlí mi konečne niekto, aký význam má verejná beta, ktorá je robená na (údajne) niekoľko mesiacov starej neupdatovanej verzií? To chcú aby sme im hlásili mesiace staré chyby?
      • morik
        Tvůj příspěvek zasáhl mé srdce a otevřel mi oči. Trhám šat a sypu popel na hlavu.


        děkuji...
        • No proto.. Rád pomůžu i Horstoi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit