Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg ako ja nemam slov na podaktorych... ked sc2 bola beta take bugy objavili ludia ze mi isli oci vyskocit a pozrite teraz je sc2 fenomen na progamingovej scene..... podla mna toto iste bude aj s bf3
  • uz alepon pul roku nechci slyset what the fuck ..
  • Za tyden stejne EA oznámí, ze BF3 odkládají kvůli přílišné zabugovanosti, feedbacku hráčů a DICE to nebude stíhat doopravit. *1*
  • mě fascinuje jak se ten týpek na videu může P:O:S:R:A:T smíchy kvůli takové blbosti,jako pár bugů (což mi vtipné moc ani nepřišlo)
  • chlapík vo videu má veru veľmi bohatý slovník a určite "veľmi vysoké IQ". Je to beta, tak čo sa všetci divíte? Vo finále to bude určite v pohodičke, aj keď podobne nadaným jedincom sa to bude ťažko vysvetľovať...
  • Hrozně se mi líbí, jak se všichni rozhodují jestli koupí BF3 nebo ne na základě BETY s jedinou infantry mapou (Caspian Border většina z vás nehrála), která samotný BF vůbec nevystihuje. Ale alespoň se EA poučí a příště uvolní betu jen pro vyvolené a ne pro milion dětiček co neznají rozdíl mezi betou a demem. Je mi celkem jedno jak nakonec BF3 dopadne, ale toto bylo očividně špatné rozhodnutí.
    • A jak jinak zjistim jestli mi to bude stutterovat ? A ze to bete jde pekne od ruky. Bud musi byt nejaky demo, fixnuta beta nebo si to musim upiratit nez si koupim origo. Beta je vizitka, je to jediny co maji potencionalni kupci v ruce. Me se zase hrozne libi jak si nekteri o sobe mysli ze maji patent na pravdu a kdyz reknou ze podle bety se nikdo nesmi rozhodovat tak to tak proste je *5*
      • Máš sice pravdu, ale beta opravdu není demo, je od toho, aby se vyzkoušely servery, odstranily bugy, popřípadě doladily detaily a jak líp to vše vyzkoušet, než pozvat hráče??
        Samožřejmě si vyzkoušíš hratelnost a když tě nenadchne tak si hru prostě nekoupíš. Ale rozkřikovat se, že si hru nekoupím, protože v betě sou bugy je trochu na hlavu
    • H4wk
      ti ludia to aj tak kupia a olutuju ze nenechali predobjednavku, ale kazdy sa uci na vlastnych chybach :)
  • řikal jsem si že to koupím abych protože arma 3 je ješte daleko tak neco na odlehčení ale ty bugy snad to vyladej
  • Je to blbost *5*
  • Vtipné srvonání dneška a měsíců uplynulých kdy by tisíce flamerů skočili zeskály za čest BF3 jen z pár hustopřísnejch trailerů...



    Skačte.
    • Ja za BF3 porad plne stojim a verim ze se jim podari a bugy budou zazehnany. Amen.
      • Srdčař :D Chtělo by to předobědnat + doufat :D............................................................................................. AV SATAN Bratře.
        • Predobjednano mam davno pres Origins :D
          • :) no dobrá, vzdávám to.
            • Ale jestli se stane že i v plné budou dělat tanky frontflipy tak se vrátím *5*
  • jak to tu ctu tak mi prijde ze cesi jsou vazne natvrdlej narod. Co se tyka bugu atd z nejakyho duvodu jsem se jeste ani s jednim co tu pisete nesetkal mi to spis prijde ze mate jebky pocitace a ze to neni hrou i kdyz to je starsi verze hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit