Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarkHawk
    Zrzek má celkem pravdu, ale až na vyjímky tam jsou všichni obyčejní campeři co jen leží a čekají schovaní. A nevím proč se tady někdo ohaní tím, že to jen jen beta ty si myslíš, že ve full verzi to bude jiné? Když kempi sniper tak to bude protože ten musí, ale když kempi medic nebo nábojář tak to je uplný noob protože ten má být v přední linii a něco hrát.
    • Většinou kempí obránci a co maj taky dělat útočit na base to by zase každej keroval že jsou base rapeři... A když kempěj útočníci tak to je zase celj tým lempl a stejně to projedou tak mě to kempení zase tak moc neštve... Na druhou stranu zase naběhnout k Mcomu je tak vo hovně to je pak jasný že vás všichni postřílej... chce to taktizovat a to se nedá když nejsi v kontaktu s ostatníma najdi si klan udělejte si team speak a pak se to dá hrát, já ani jinak nehraju.. bez klanu mě tyhle hry nebavjej..
      • Při čtení tohohle příspěvku jsem si vzpomněl na TEAM AMERICA z roku 2004. "Camper? To ještě není tak zlý. Jsou tři druhy hráčů BF3. Campeři, baserapeři a noobs. Noobs chtějí se všema vycházet a baserapeři chtějí bez rozmyslu pořád jenom rejpovat. A potom jsou tady ještě campeři. No a campeři zase chtějí jenom kempit." Starší jistě pochopí.. :)
  • No, čo sa mňa týka, na základe dema k BF2 som si kedysi kúpil full za plnú cenu hneď po vydaní. Na základe bety som sa teraz rozhodol, že si BF3 nekúpim, resp. budem čakať na výraznú zľavu. Bravo.

    Vôbec nechápem, prečo vývojári dlabú na normálne demoverzie. Ja si proste nekúpim hru, o ktorej si niesom istý či ma bude baviť a bez problémov pobeží... A spoliehať sa v dnešnej dobe na recenzie? No určite. A ťahať kvôli tomu warez? Nech si trhnú nohou, mám lepšie veci na práci.
    • Spades
      protoze z dema kazdy zjisti jaka hovadina to je a pak si to nekoupi :D
      toto samozrejme neplati u BF3, kde dali okusit demo s tim, ze finalni produkt MUZE (ale nemusi) byt o neco lepsi :D:D:D
  • zatim to vypada ze budu hratn na gtx560 nebo 550 a core 2 quad 8400
  • Tohle opravit nestihnou samozrejme, hra uz je davo lisována . Nicméně patche se připravují určitě velice úmorně, takže očekávám, že jak to nainstaluju, tak to přes origin stáhne tak 1GB záplat.. Což je mi vcelku jedno.
  • Tak zde se zase musím Battlefieldu 3 zastat oproti nařčením jak to bude strašné a nehratelné.

    S humornou fyzikou je to na štíru, možná se jedná o důsledky omezení téhle "beta" verze. A taky může jít o závažný problém ve výpočtech rovnováhy objektů s aplikovanou fyzikou, ale to ví asi jenom programátoři z B3 physics coding teamu.

    Propíraný spor jestli je to beta nebo spíš pozdní alpha - je to beta z definice: hratelný produkt od začátku do konce s funkčními aspekty, ale s pravděpodobným výskytem chyb.

    Nicméně mapa vypadá jako z pozdní alphy a hráči, tedy neplacení betatesteři, tu mapu propírají a zdarma pro DICE objevují veškeré zapomenuté brushe. To ale není problém enginu ale mapdesignu (chybí neviditelné "zarážky" kam postavy/vozidla mohou a kam ne).

    Do vydání zbývá jen necelý měsíc, to znamená že produkt je pravděpodobně dávno v lisovnách. Takže odhadem po půl roce od vydání (až hráči nareportují většinu leveldesignových nedodělků) už bude vše OK.
    • rancor1223
      Půl roku ne, spíš 3-4 měsíce. Jinak k tý fyzice - podle mě je to docela sranda. Není to sice ani trochu reálné, ale koho to zajímá? podle mě je to jen jeden z těch "povedených" bugů se kterým bych se určitě smířil...
      • Ne ve chvíli, kdy se jedná o turnaj kde figuruje finanční odměna pro vítěze a zrovna Vašemu týmu se "vtipně" přetočí tank.
        • Nastesti "pro gaming" asi nebude prestavovat vetsinu hracske obce (aspon doufam).
  • Vyzerá to hrozně !!! Hrál jsem betu a všude jen bugy a samí campeří a je to na p*ču !!! Podlemně to bude propadák jako nechci chválit mw 3 ale todle je fakt hrůza !!! A nezapomeňte mi dávat dislaiky !
    • Grafika nic moc (mluvim o xbox 360), ale me se to jinak hratelne libi, hodne lidi tu nadava, ze tam jsou samy kemperi, ale tohle neni CS nebo HALO, vojaci ve valkach taky nebehaj jak splaseny kozi po poli .)
    • suhlas tak dolagovanu a dobugovanu pic som este nezazil xD orig nehrozi kym tam nedaju minimalne 3 patche je to uplne strasne
      • ma ale pravdu, proc davate dislajky? beta nebeta, je to v tehle fazi pekny s*it
    • JohnyTheZik
      tak urciteee.. nezapomenem na ne!
  • Masa-san
    Že já se taky nepodílel na Beta testu, tahle vypadá opravdu zábavně *1*
  • No tyvole ! *1* *1* *1* Myslím že bf 3 bude hodně velký propadák ty bugy byly otřesný ! Doufám že to chlapci s DICE opraví protože už na to maj jen 24 dnů. *1*
  • Znáte ten pocit když se koukáte do nebe a vidíte že na vás padá tank? *8* *1*
    • tofo.cz
      *1* +1
    • lol xD
  • Zeby Bermudsky trojuhelnik?? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit