Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před deseti lety neexistovaly betaverze, na konzolích ani patche. A hry byly absolutně bez chyb. Dnes je spousta her bez patche nehratelných a nedohratelných. A je to čím dál horší. Kde je blijící smajlík?
    • RavenHolm
      Ale no tak. Sundáme si ty růžové brýle, ano? Staré hry byly zabugované taky a ne, že ne. Dodnes vzpomínám na jednu křižovatku v Driver 2 nebo jednu zatáčku na Laguna Seca v GT2. Ono dřív jsme ty chyby využívali v náš prospěch, dnes už jen nadáváme, že vývojáři neumějí dělat hry.
    • spis pred deseti lety nebylo skoro co zabugovat *1*
    • Mechwarrior_bw
      neexistovali betaverze ? absolutne bez chyb ? troll ?

      Terajšie enginy sú z technologického hľadiska natoľko komplikované a musí sa myslieť na toľko detailov a vecí ktoré kedysi vôbec nebolo nutné riešiť, že je úplne samozrejmé, že terajšie hry musia prechádzať dlhším a dôkladnejším betatestingom ako v minulosti.
      • Rozdíl je jen v tom, že dřív se platili testeři, kdežto dnes dělají testery zadarmo hráči, mnohdy až po vydání hry. Vydavatel ušetří, může vydat hru dřív, samé pozitiva.
        • tofo.cz
          A co teprve BIS s jejich hrami, které nejsou mnohdy bez zásadních problémů dohratelné ani po půl roce patchování. *10*
          Ostatní mají aspoň oddělení kvality, ale u BIS očividně chybí. Jinak si nedokáži vysvětlit to obrovské množství naprosto nepřehlédnutelných chyb. Asi to tam testují slepí *9*
          • rancor1223
            Konečně to taky někdo řekla nahlas. Vždy když to někde nadhodím já, tak mě málem ukamenují... BIS vždy vydá něco mezi Alfou a Betou, udělá hromadu patchů z nichž každej odebere 10 chyb a 8 nových přidá a jediný kdo dokáže udělat hru jakž takž hratelnou je komunita...
        • Mechwarrior_bw
          každý developer má svojich platených testerov ale u hier ako BF3 je z časového hľadiska výhodnejšie v konečnej fáze povoliť verejný betatest... nie je na tom nič zlé. Skôr naopak je to pozitívny signál, že výrobca hre skutočne verí a chce veškeré chyby odstrániť v čo najskoršom termíne.
    • Betaverze samozrejme existovali jen se vetsinou nedavali na vyzkouseni verejne. Co se tyce hlasky s hrami absolutne bez chyb tak to uz je vylozene ubohy pokus o trolling za coz te tres nemine - http://www.youtube.com/watch?v=MTt-ewgKm5A#t=01m02s
    • Pred deseti lety byly hry bez chyb? Good Joke.
  • Whoossain
    I v tomhle stavu (odpovídajícím betaverzi) je to dobře hratelný a než veřejný test ukončej, tak u něj určitě ještě nějakou hodinu strávim. Každopádně jsem zvědavej na finální verzi *4*
  • Caspian Border sem hral. S operation Metro (Rush) se to neda srovnavat, to je pravej battlefield. Uz se nemuzu dockat na full verzi
  • Wa ta fáák? ... Už mi lezlo krkem *16*
  • TOHLE NENI BATTLEFIELD TOHLE JE BATTLECAMP, ZMR............DI ZASRANÝ UŽ MĚ TAHLE HRA SE.........RE. NĚKDO PO MĚ STŘÍLÍ, TAK ZABĚHNU ZA ROH a najednou za 2 vteřinu chcípnu, co to má do pííííííči bejt??? Polovinu čůůůráků co mě zabije je půl kou těla v textuře. v lepším případě mě zabije střílcí mrtvola. strčte si cvlou hru do pjjr..............de-.............le
    • Kdyby tam nechali to " Otecko" potazmo dali rusakum take jedno aby jim to nebylo lito to by hru zvedlo s travniku. No a na snipery by bodli kourove granaty, k cemu mi je klasicky kdyz s nim celou mapu neprehodim a tudiz se mi smeji do ksichtu, to ze jim puskohled hazi prasatka je cloveku houby platne. kdyz se mu podari vyzrat na jednoho "ukamenuji" ho ctyri ostatni. No nastesti v plne verzi uz takovou mapu ani mod hrat muset nebudu! Ale kdyz je tam vidim jak se tam jak teply bratri za jednim sutrem vali tri tak bych je tim " Oteckem" s chuti prejel a jeste zacouval. Ovsem DICE nabili dojmu ze bez nej je to vic CoD, tudiz cool, tudiz prodejnejsi. *6* *5* *11*
      • Bez nej je to lip vybalancovany a ten park opravdu vypada ze by dve OT nesnesl :D
    • myslím, že ve skutečný válce všichni kempujou....a uklidni se milovníku zrzků
    • Jindro, prášeček a potom hura zpátky do klecového lůžka!
      • Hehe timhle jsi me odrovnal, skvele napsano pane!
    • Beta, chlapče, beta... *5*
      • jindra.veliky
        beta to mozna je ale uvedom si ze hra vychazi za cca. 3 tydny !!! a jestli se tedko boji pustit vetsi mapu do bety protoze maj problemy se serverema tak co az to vydaj? druhej den po vydani nam reknou "v 64 lidech to je neudrzitelny stav mate smulu vydame patch a uz se bude hrat jenom v 32 lidech dokud s tim neco neudelame?" a co teprve ty bugy a to nerikam nic na ty litaci tanky a dalsi stovka bugu ktera je v bete. *6*
        • ty by ses měl především léčit.
        • Tahleta zrka má pravdu!
        • DICE nikdy nevydává zcela hotové hry. Stačí si počkat a hra se doladí. Jisté je, že ani první vydaná full verze nebude ani zdaleka hotová. *3*
        • Beta build je víc jak měsíc starý a testuje se jen back-end serverů.. viz- www.battlefield-3.cz *7*
    • RavenHolm
      Koukám, že tu máme nový přírůstek do inventáře Games.
  • Líbí se mi ta část kdy říká: What the fuck?!
  • what a fuck is that ldiot who is playing ?
  • Tak co Hawku pořád ty chyby nevidíš?
    • tofo.cz
      Tohle je z alfa verze (druhé video např.). Stačí se podívat na datum jeho nahrání na YT. Která MP hra nepotřebovala tunu patchů i po vydání? Chce tu snad někdo tvrdit, že CoD je bez chyb? *1*
      EDIT: CoD jsem hrával taky *3*
  • Joha
    Ten sa ma ze skusil Caspian Border :/ Ale co... uz iba 21 dni do vydania... to nejak vydrzim :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit