Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, nevím, jestli se s touhle ukázkou chtěli předvést tak se jim to fakt nepovedlo.
    Počet možností jak situaci vyřešit taky nic moc, to i starej Thief II měl podstatně víc možností kterak se dostat k cíli.
    Čím víc videí z týhle hry vidím, tím míň se na to těším. Herně to zatím na žádnou pecku nevypadá, snad aspoň příběh bude stát za to.
    • Spades
      jde o to, ze to byl standard, ktery se zacal porusovat, a oni se k nemu jen vraceji.
  • Teda nejdřív sem byl ohledně týhle hry dost skeptickej, ale každý video co sem zatim viděl mě víc a víc přesvědčuje, že to asi vůbec nebude špatná hra a že to s tou snahou vycházet hlavně z jedničky myslej vážně.
  • Zdá se mi to nebo se snaží timto videem nějak ohromit a zapusobit ale vice alternativnich cest přeci nabizí i SC:Conviction a nikdo okolo toho nedela takovy poprask takže bud jsem slepý a nevidím v tom to AWSOME a nebo ta važně nic takového není.
    • SC:Conviction ani nezminuj. Ten nema se serii Splinter Cell pranic spolecneho *11* *11*
      • Ja jen chtel ukazat že natom videu neni nic užasneho, a muzemeto videt i v jinych stealth hrach
  • Diky ti za osvetleni, ja si porad nejak nemuzu zvyknout ze dnes uzivat pc umi v podstate i spatne cviceny tulen, takze hold se na forech najdou jedinci, kteri dokazi v podstate cokoliv pomluvit aniz by vlastne vedeli proc. Nehlede ze jedinou odezvou na nejaky nesouhlas jsou urazky a smajlici ukazujici sama sebe. Dam si priste pozor a nebudu si nedelni rano kazit rozhovorem s tvorem tohoto typu :-)

    Mela byt samozrejme reakce na vysvetleni od Psychotica :-)
    • Psychotic
      Rádo se stalo. Osvěta mým posláním životním jest. :-)
  • Proč tam všude vždycky něco hoří? Proč je to všem jedno? Proč někdo tahá kabel vysokého napětí po zemi? Proč ho nechá zapnutej, když je přeseknutej? Proč sakra vůbec někdo skládá cestu na střechu? To má bejt zkratka z práce domů?
    • Pretože je to zo začiatku hry, po útoku nejakého komanda na labáky...
    • Spades
      Tak si hrej posrate CoD, ktere takove nelogicke veci samozrejme nema :D:D:D:D
  • Moc se mi líbí zvuk toho ťapkání, když leze po žebříku :)))
    • BoB.2
      Jouda proč po tom žebřiku nesjede?
  • To nasviceni predmetu pujde vypnout, uz o tom psali, tak to laskave nevytahujte furt dokola, kaspari! Hra jde s dobou, takze pokud se nekomu nelibi, at si zahraje staryho Deuse. To je asi tak vse co se k tomu da rict
    • Souhlasim! Jednicka to nebude - stejne jako prvni dil byl na prvni pohled "vicemene" v kolejich tehdejsi doby (a dokazal ty koleje vymacknout az k nekolikam GOTY a jinym zebrickum), bude trojka v kolejich dnesnich. Jak moc vymacknutych, nevim. Jednicku miluju a rovnou pocitam s mnoha vecmi dnesni mody zjednosuovat - staci mi jestli to bude dostatecne khool, pekny a hi-tech punk a bude uvnitr kolovat krev z Deus Ex. A jeste abych byl z obliga - tak ale ne typ krve druheho dilu.
    • stále platí že bez lokalizace nezajimavá hra
      • Zadny stres, vsak on k tomu nekdo ceske titulky udela a mezitim to zlevni na 300,-. Mas to hrat v lete nebo kolem Vanoc, jako by na tom zalezelo?! Tak mezitim das neco jineho. Takovych bude spousta. *5*
      • Proc tu porad lidi brecite? Nebudu vam predhazovat ze se mate naucit anglicky(i kdyz mi neni jasne jak to ze tolik lidi eng neovlada,kdyz se uci uz na zakladkach). Ale vzdyt kazda jen trosicku uspecna hra se lokalizace dockala! Proste si budete muset mesic,dca nebo treba pulrok pockat na neoficialni cestinu.
      • Stale plati ze misto psani techto zbytecnejch prispevku a breceni ze hra nebude v cestine by ses mohl ucit anglicky...
      • Dlaha
        no jak pro koho *3*
  • Jednicku povazuju za vrchol ve hrach. Kdyz pominu to facepalm rozhodnuti predvadet na konzoli, tak tech nekolik minut na me pusobi fajn. A hlas je dost OK, Tiscali :)
    • Dlaha
      přesně, hlas se skvělý. Ke všemu jsem si na něj už zvykl, když nás provázel všema trailerama, takže bych měl možná i problém s tím, kdyby tam byl jakýkoliv jiný *1*
      Ale toho Christiana Balea to vážně připomíná *4*
    • jj Christian Bale jestli se nepletu
      • NEkromanT
        pletes http://www.imdb.com/name/nm1340118/
        • ou...tak to soryy, ma fakt hlas jak Bale
  • me se to vubec nelibi. je to takove... konzolove *11* udelali z toho hru pro desetilete decka... zlata jednicka
    • Vzdy zboznuju kdyz prijde nekdo s necim novym. Neco se me nelibi = konzolove = pro decka. To je jednoznacne novy pristup ktery mne v diskuzich jeste neprestal nudit.
      • je to proste jednoducha blbost pro decka co vic k tomu mam napsat?
        • Vzhledem k tomu jakym zpusobem se vyjadrujes tak mozna nepis vubec nic ;-)
          • ooh pan je velkej inteligent *12*
            • Psychotic
              Ale, ale, kolego Romannete. Musíte se naučit rozeznávat trolly od idiotů. Tento dobrý muž, se kterým se tu bavíte, blije urážlivé kraviny bez jakéhokoli odůvodnění svých názorů. To je učebnicový případ trolla. A s trollem se bavit nevyplatí. Ono se to nevyplatí ani s idiotem, ale to má alespoň nějaký smysl.
            • Na to abych nehodnotil neco co jsem nemel moznost si vyzkouset nemusim byt inteligent, nicmene je pravda ze obcas v zivote se urcita inteligence hodi. Treba na to jednou taky prijdes:-)
  • pamatam si, ze v prvom deus ex som vedel liezt po rebriku a hladat itemy aj bez toho aby mi ich to vysvietilo...
    • Naprosto souhlasim, to zvyrazneni objektu(beden,naboju,dveri,zebriku atd.) je hrozne a doufam ze to pude na PC vypnout(takovy cheat at si nechaj na konzolich *11*). Jinak stylizace grafiky se me velice libi a snad bube na PC i moznost zapnuti AA(zda se me to az prilis kostrbate). A velice me zklamala ceska lokalizace, ktera nebude *1*
      • Aj v predošlých DeusEx sa zvýrazňovali predmety (ale aj postavy) s ktorými sa dalo nejako pracovať -- naznačil sa okolo nich taký biely štvorček ( http://courses.ulisesmejias.com/videogames09/img/wiki_up/deusex_screen002.jpg ). Tu mi akurát vadí, že sa zvýraznia aj predmety, na ktoré sa nemieri zameriavačom.
        • lenze to som musel byt uplne pri tom predmete a mierit na neho a nie jak tu, ze polka prostredia svieti uz z 20 metrov
          • oin.odin
            všetci ste to zle pochopili to je predsa augmented reality čo ma zabudovanú v khyber-oku šmaria
      • jakej cheat? jasny, chces rict ze konzole jsou cheating platforma, to si nechej, ale na pc i konzolich bude v menu urcite moznost HIGHLIGHT USABLE OBJECTS on nebo off nebo to bylo hrany na nejjednoduzsi obtiznost. &learnenglish
      • A velice me zklamala ceska lokalizace, ktera nebude. *11*
    • Core
      Jak jsem napsal, nepochybuji, že nový Deus Ex bude pecka, ale s tímhle videem dělají z komára velblouda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit