Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jobanek33
    Když zapnu hru naskočí my černá obrazovka a na ní je napsáné OUT OF RANGE !
    zvuk mě jde v pohodě dokonce slyším jak se pohybuji v menu.Prosím o radu co s tím má udělat abych si to mohl zahrát.
  • Pro jistotu se ptam:
    Nema PC verze nahodou podporu volantu? Narazil jsem totiz na nejakou poloamaterskou videorecenzi kde recenzent tvrdil o jizdnim modelu ze je na pomezi arkady a simulace a ze je lepsi si jej vychutnat s volantem. *1*
  • jobanek33
    Dá se v této hře použít volant ?
    • Ale je tam oficialni podpora? Tj volant se da nastavit v menu?
      • http://www.box.net/shared/emeib3d8unenxvsrv4ov
        http://www.box.net/shared/d7x8moip6xmu3038uj8g
        http://www.box.net/shared/yml9etvgx7myodsgeiad
        • DODATEK - mnou vytípané z PC
        • Diky moc. To jsem prijemne prekvapen a hru si hned objednavam. *3*
          • Pan_Klobouk
            Klidne objednavej, obrazky budou jiste z PC verze (Xbox zatim nema tlacitko Escape) a ta volanty skutecne ofiko podporuje.

            Tohle se o nich pise v readme: volant Logitech Momo Racing Force Feedback, volant Thrustmaster Rally GT Force Feedback Pro Clutch Edition, volant Thrustmaster Ferrari GT 2-in-1 Force Feedback, volant Thrustmaster Ferrari GT Experience 3-in-1, volant Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback, volant Thrustmaster Universal Challenge 5-in-1.
            • jobanek33
              já mám volant Logitech formula force ex a jde mě všechno kromě zatáčení.
              V nastavení totiž není žádné políčko kde se nastavuje zatáčení.
          • jobanek33
            Zas tak rychle si to neobjednávej. Někde jsem četl že x-box verze podporuje volant, takže ty obrázky nemusí být z PC verze ( ta volant nejspíš nepodporuje) *16* *16* *16* *16* *16* *16*
            • hrál jsem na volantu, jde to v pohodě
    • jo
  • Musím říct, že před vydáním a než jsem si to zkusil na vlastní kůži, jsem tuhle hru dost zavrhoval, jakožto milovník Drivera 1! Ale teď...Jsem na konci hry téměř, všechny vedlejší výzvy a úkoly a já nevím co, mám hotové...Musím svůj názor opravdu razantně změnit...Shiftování se povedlo a když člověk trošku přimhouří oči...Bude se mu to celkem zamlouvat...Jízdní model a AI mi nepřišli nějak vyloženě špatní...Je to o zvyku...Já to hraju jako takovou příjemnou oddychovku a hlavně proto, že tam je pro mě nejúžasnější stroj, co kdy spatřil světlo světa - Lambo Diablo...V podstatě kvůli němu jsem to rozehrál a byl jsem mile překvapen...Autoři do hry zakomponovali "fyziku", dost arkádovou, ale pořád ne urážející...AI mi dokázalo někdy slušně zatopit...Hlavně při závodech...Podtrženo sečteno to pro mě bylo velké překvapení a každý, kdo není uplně přesvědčen o kvalitách titulu...Tomu bych doporučil, ať to aspoň zkusí a dá Driverovi šanci...Možná budete stejně nadšeni, jako jsem v tuhle chvíli já... *2* Prostě je potřeba pochopit Driverův a Tannerův svět a jde to jako po másle... *5*
  • Slušní hra. Až jízdní model. Auta vůbec nezatáčí a moc smykují.
    • Hungarianec?
  • Na youtube uz to mas
  • Já tedy z nového drivera moc nadšený nejsem,příběh je nesmysl,ovládání aut jde vstříc sérím jako need for speed či burnout(v obou těchto velmi uznávaných závodních hrách mě ovládání aut zkrátka nebaví) a grafika je zastaralá.Co se arkádového ježdění po městě týče doporučuji spíše pár let starého Wheelmana(v kterém je dokonce i obdoba schopnosti shift)či skvělou adaptaci seriálu smispons-The simspons hit and run...
  • Paul_cz
    To porovnání na začátku jedničky a SF je tristní...jak kdyby mezi těmi hrami byly 2 roky vývoje, ne 10 let.
    • Takovyhle hlasky vzdycky pobavi. Driver jedna vysel myslim v roce 99. Poprosil bych teda obrazek z roku 2001, nejaky auta ve meste, co vypadaji jako posledni Driver SF - dle tebe graficky sto let za opicema. Protoze prece o grafice je to hlavne, ze? Koho zajima zabava, jizdni model, hratelnost a tyhle voloviny.
      • No z roku 2001 je GTA3 ale odkaz RenderWare je cítit i z tohoto enginu ....
        • GTA III vypadalo na svoji dobu (a na PS2) urcite dobre, ale s Driverem 5 se porad srovnat neda. BTW kde tam citis odkaz RenderWare? A co ma spolecneho s Driverem?
  • Hra je to perfektní, jediny co mě ale trochu štve, že chodci nejdou přejet, sou jak nehmotný a maj neuvěřitelně rychlý reflexy,,,
    • po tom co jsem si zvyk na euphorii v gta4 me tohle taky dost sokovalo. chodci celkove pusobej docela levnym dojmem. jak rika bouben bylo to tak i v jednicce. sice by mohlo dojit k nakymu pokroku protoze lidi porad zabihaj do zdi a misto stinu maj flek jak z roku 2000. snad aspon casem vyjde nakej enb mod kterej trochu upravi tu nic moc grafiku.
    • Stejně jako v jedničce a to mi příjde v pořádku.
  • Odulin
    Skvělá recenze. Jsem před koncem hry a k mému překvapení to šlape fakt dobře...a to bych si před vydáním na novou shift featurku fakt nevsadil. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit