Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johnysak
    Sakra nemužete to hodit na youtube. pls *16* *16*
    • co s tim mate za problem? ja to prehravam pres wifi, kabel doma i kabel na koleji a pokazde mi to okamzite nacte.
      • jo načítá to solidně rychle ale prostě nevim čim to je ale video se seká, na yt koukám na fullhd videa bez problémů ve fullscreenu a tady ani náhodou
    • jo souhlasim, na mim netbooku, kterej ted musim bohužel používat, tyto skvělé stránky jedou nesnesitelně pomalu.
    • jindra.veliky
      tam by si v budoucnu pred videa nemohli davat reklamy za penizky kapis to? *16*
    • no driver nic moc. 8 bych tomu nedal.

      Sem ale zvedav na recenzi Rage protoze to zatim vypada na Carmacuv hype v podobě vydani Fallout 3 2011. za mě driver 6/10 Rage 7/10 (alespon dokud se nedoresi doskakovani textur)
      • jindra.veliky
        za me ma rage zatim 10/10 a to jsem dohral jen jednu misi !!! je to narez *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • přesně, ten media player co tu je je TRAGICKEJ *16* *16* *16* *16*
      • ja uz automaticky ked vidim nejake video na tiscali idem to vyhladat na youtube lebo toto co tu maju to je cisty fail, nechapem naco sem ten player tlacia, mozno raz do tyzdna o druhej rano nejake video streamuje ako treba
      • Jo je. Proto delaji na novym, ma byt uz brzo.
        • Ale tak stejne to na ten youtube muzou rovnouhodit, protoze se na to rovnou kouknes z jakyhokoliv padu. Jestli ma android nebo ios je uz pak jedno
          • Na youtube ty videa dávali někdy před rokem a tam jim je kdejakej šašek flagnul a samotný youtube nějaký games.cz neřešil a stahoval je.
  • Hra je to perfektní, jediny co mě ale trochu štve, že chodci nejdou přejet, sou jak nehmotný a maj neuvěřitelně rychlý reflexy,,,
    • po tom co jsem si zvyk na euphorii v gta4 me tohle taky dost sokovalo. chodci celkove pusobej docela levnym dojmem. jak rika bouben bylo to tak i v jednicce. sice by mohlo dojit k nakymu pokroku protoze lidi porad zabihaj do zdi a misto stinu maj flek jak z roku 2000. snad aspon casem vyjde nakej enb mod kterej trochu upravi tu nic moc grafiku.
    • Stejně jako v jedničce a to mi příjde v pořádku.
  • B.o.b
    Už i demo mě přesvědčilo takže jasná koupě !
  • Odulin
    Skvělá recenze. Jsem před koncem hry a k mému překvapení to šlape fakt dobře...a to bych si před vydáním na novou shift featurku fakt nevsadil. *3*
  • Já tedy z nového drivera moc nadšený nejsem,příběh je nesmysl,ovládání aut jde vstříc sérím jako need for speed či burnout(v obou těchto velmi uznávaných závodních hrách mě ovládání aut zkrátka nebaví) a grafika je zastaralá.Co se arkádového ježdění po městě týče doporučuji spíše pár let starého Wheelmana(v kterém je dokonce i obdoba schopnosti shift)či skvělou adaptaci seriálu smispons-The simspons hit and run...
  • Core
    Jak je možné, že jsem nevyhrál?! *8*
  • Pro jistotu se ptam:
    Nema PC verze nahodou podporu volantu? Narazil jsem totiz na nejakou poloamaterskou videorecenzi kde recenzent tvrdil o jizdnim modelu ze je na pomezi arkady a simulace a ze je lepsi si jej vychutnat s volantem. *1*
  • Core
    Opět díky Lukášovi za skvělou videorecenzi. A vzkaz pro Janchora *3* : kdysi jsem se tě ptal, zda onen pan Grygar v předmluvě ke Kleczkově knize je tvůj otec. Nakonec jsem si "Slunce a život ve vesmíru" přečetl, dokonce jsem se s docentem Kleczkem zkontaktoval - skvělá kniha. Díky za tip! *5*
  • Hej! Výborná videorecenze, díky. *12*
    • frag.ment
      Fakt? Ja mam pocit, ze tohle je nejhorsi videorecenze, kterou sem tu videl. Nic sem se o hre v podstate nedozvedel.
      • Tak ta hra je samo o sobě "plochá", takže ono převtělování a komat je tak jediné co jde říct *5*
  • Na youtube uz to mas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit