Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zd uieaz hiaozio pkeaznaz isa *16*
  • zd uieaz hiaozio pkeaznaz isa *16*
  • Koukám bez odezvy stejně jako na fb. Doufám že se tý hry dočkám a ne jako u Score že už je to rok a výhra nikde :/
  • Heeeezky já vyhrál jo? To je asi 3. hra v životě co jsem vyhrál. Musím pro získání ceny ještě něco udělat? nebo stačí už jen čekat? Za jak dlouho by to asi tak mohlo přijít? Předem díky za odpovědi.
  • Core
    Jak je možné, že jsem nevyhrál?! *8*
  • Ach bože, zapoměl jsem na adresu, můžu to prosím poslat znovu?
  • DusanMPupak
    Pokud budeme uvažovat základní barvy RGB, tak je to žlutá. *1*
  • Core
    Opět díky Lukášovi za skvělou videorecenzi. A vzkaz pro Janchora *3* : kdysi jsem se tě ptal, zda onen pan Grygar v předmluvě ke Kleczkově knize je tvůj otec. Nakonec jsem si "Slunce a život ve vesmíru" přečetl, dokonce jsem se s docentem Kleczkem zkontaktoval - skvělá kniha. Díky za tip! *5*
  • Tak ta hra je samo o sobě "plochá", takže ono převtělování a komat je tak jediné co jde říct *5*
  • hrál jsem na volantu, jde to v pohodě
  • jobanek33
    já mám volant Logitech formula force ex a jde mě všechno kromě zatáčení.
    V nastavení totiž není žádné políčko kde se nastavuje zatáčení.
  • frag.ment
    Fakt? Ja mam pocit, ze tohle je nejhorsi videorecenze, kterou sem tu videl. Nic sem se o hre v podstate nedozvedel.
  • Jazz
    Wow, barvoslepec!
  • Zluto cernym challangrem???? Ten clovek niekedy videl zltu farbu?! Mne teda pride auto oranzove....
  • DODATEK - mnou vytípané z PC
  • Hej! Výborná videorecenze, díky. *12*
  • ja uz automaticky ked vidim nejake video na tiscali idem to vyhladat na youtube lebo toto co tu maju to je cisty fail, nechapem naco sem ten player tlacia, mozno raz do tyzdna o druhej rano nejake video streamuje ako treba
  • To video je nekoukatelny, co ma games.tiscali za minimalni pozadavky na hw? Sestijadro? ... To uz mensi naroky ma aji hra samotna :-D
  • recenze dobrá a jízdní model a chování AI si máme odkoukat z videa *1* *1* *1* ?
  • Pan_Klobouk
    Klidne objednavej, obrazky budou jiste z PC verze (Xbox zatim nema tlacitko Escape) a ta volanty skutecne ofiko podporuje.

    Tohle se o nich pise v readme: volant Logitech Momo Racing Force Feedback, volant Thrustmaster Rally GT Force Feedback Pro Clutch Edition, volant Thrustmaster Ferrari GT 2-in-1 Force Feedback, volant Thrustmaster Ferrari GT Experience 3-in-1, volant Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback, volant Thrustmaster Universal Challenge 5-in-1.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit