Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale tak stejne to na ten youtube muzou rovnouhodit, protoze se na to rovnou kouknes z jakyhokoliv padu. Jestli ma android nebo ios je uz pak jedno
  • Mechwarrior_bw
    snažil som sa, nejde to...
  • A z toho si neodvodis, ze asi UI nebude uplne blba? O kecupech nemluvi protoze tam nejsou (soudim podle dema...) *7* jizdni model asi takovej, jakej muze podle videa byt = destrukce minimalni, ale uplna arkada taky ne. OK, asi ti to meli napsat velkym cervenym blikajicim fontem...
  • co s tim mate za problem? ja to prehravam pres wifi, kabel doma i kabel na koleji a pokazde mi to okamzite nacte.
  • Takovyhle hlasky vzdycky pobavi. Driver jedna vysel myslim v roce 99. Poprosil bych teda obrazek z roku 2001, nejaky auta ve meste, co vypadaji jako posledni Driver SF - dle tebe graficky sto let za opicema. Protoze prece o grafice je to hlavne, ze? Koho zajima zabava, jizdni model, hratelnost a tyhle voloviny.
  • Já tedy z nového drivera moc nadšený nejsem,příběh je nesmysl,ovládání aut jde vstříc sérím jako need for speed či burnout(v obou těchto velmi uznávaných závodních hrách mě ovládání aut zkrátka nebaví) a grafika je zastaralá.Co se arkádového ježdění po městě týče doporučuji spíše pár let starého Wheelmana(v kterém je dokonce i obdoba schopnosti shift)či skvělou adaptaci seriálu smispons-The simspons hit and run...
  • pič. zas to skočilo na jinej nick tenhle chat je napič
  • o umele inteligenci nemluvi, rika ze si souperi nenechaji nic libit to nic nerika o tom jestli je tam treba catch up, jestli cheatuji a pod. jak poznam jizdni model, to jest jak auto reaguje na ovladani z videa? To se da? Ty seš asi nejakej totalni koko. *11*
  • Tak si koukej vzpomenout, jaké to je si hrát a osvoboď se od těch pseudorealistických pohnutek. Je to hra přece.
  • Stejně jako v jedničce a to mi příjde v pořádku.
  • Paul_cz
    To porovnání na začátku jedničky a SF je tristní...jak kdyby mezi těmi hrami byly 2 roky vývoje, ne 10 let.
  • jo souhlasim, na mim netbooku, kterej ted musim bohužel používat, tyto skvělé stránky jedou nesnesitelně pomalu.
  • Hra je to perfektní, jediny co mě ale trochu štve, že chodci nejdou přejet, sou jak nehmotný a maj neuvěřitelně rychlý reflexy,,,
  • Odulin
    Skvělá recenze. Jsem před koncem hry a k mému překvapení to šlape fakt dobře...a to bych si před vydáním na novou shift featurku fakt nevsadil. *3*
  • Co taras, o umele inteligenci tam mluvi. A arkadni jizdni model vidis v akci, nebo ses dival s klapkama na ocich? *1* FAIL
  • v recenzi na hru o jezdeni a honičkách nespomenout jizdni model a umelou inteligenci je hodne velky fail.
    Taky se vam to video seka?
  • jindra.veliky
    ta grafika je tragicka, to je jako kdyz pouzily engine ze ctyrky *7*
  • jindra.veliky
    za me ma rage zatim 10/10 a to jsem dohral jen jednu misi !!! je to narez *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jindra.veliky
    tam by si v budoucnu pred videa nemohli davat reklamy za penizky kapis to? *16*
  • zatial som to začal da sa ako na GTA to nemá iba akurat grafiky je to pekne a hlavne animacie postav su brutalné realistické

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit