Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, chci se zeptat na podporu ve hře. Hrál jsem kdysi CSM a asi jeden díl FM, ale nijak podrobně. Zajímalo by mě, jestli hra rozpoznává národní koeficient a tudíž zástupci v evroských pohárech buď klesají nebo rostou. Např. při hraní CSM mě to dost mrzelo, člověk uhrál dost bodů a stejně musel vyhrát ligu, aby si zahrál LM...Díky za odpověď a pokud je to mimo mísu, tak se nezlobte, nejsem hráčem FM, ale rád bych ho vyzkoušel....
    • Vitekb
      Ano, samozřejmě, že se mění. Stejně tak i koeficienty klubů, národních týmů a dokonce i reputace ligových soutěží podle síly týmů v nich.
      • Děkuji za odpověď!!
  • Kéž by nikdy nepřestali vydávat Eastside Hockey Manager... Kdyby pokročil jako tohle, jinou hru bych nepotřeboval..... *9*
    • nebo předělávku starého německého manageru, to byla hokejová klasika mezi managery :-)
  • Dobrá recenze. Výborná hra. Nemůžu se dočkat. Není nad to vytahovat takovej Woking do EPL. *3*
  • Bavil ma Kenny Dalglish Soccer Manager a bavi ma aj FM2011, resp. mam 5 poslednych dielov od 2007. Kenny bol na didaktiku famozny a ako prvy ma zasvetil do tajov futbalovych managerov /tusim sa na golove akcie opakovali 3-maximalne 4 golove situacie a bud gol padol alebo nie... holt viac sa toho do spectra nezmestilo :)) Aj vdaka nemu som dal sancu neskor na PC podobnym hram. Skus to zobrat aj naopak, zahraj si teraz Kennyho na emulatore a budes vdacny za vybornu mieru reality a moznosti v FM2011 popripade teda 2012.
  • cest hracove, hrajete nekdo fifu 12 bez jakychkoliv pomocniku? takzvane vsechno na manual ?
    • Něco mám na manuál a něco na poloasistenci. Plně na manuál jsem chvilku zkoušel, ale je to na mě trošku hardcore :)
  • co takhle kdyby si autor recenze zjistil co je to asertivní chování... asertivně seřvat je totiž totální protimluv
    • bobsh
      mohl bys prosím rozvést, v čem přesně je to protimluv? Nebo si prostě jenom nemohl najít nic jiného co bys mohl autorovi vytknout?
    • ales.smutny
      A co kdyby si diskutující nejdříve skutečně zjistil
      a) co asertivita znamená
      b) jaké možnosti v proslovu Assertive hra nabízí?

      Asertivně skutečně jde někoho seřvat, asertivita není o tónu, ale schopnosti konstruktivně argumentovat a prosadit svůj názor bez použití nekonstruktivních a zastrašovacích technik.

      Nemluvě o tom, že hra umožňuje hned několik pořádných od plic vedených proslovů v asertivním tónu.
      • Toho si nevsimej, tady se casem zformoval Klan Nepratel Recenzenta Alese Smutneho :-)
        A je treba napadnout kazdy jeho text... :-)
  • FM hram non stop od roku 2006, nikdy nezabudnem na svoju prvu sezonu za parmu a utok adriano-gilardino v dobe kedy este nikto o nich nemal sajnu, to boli casi : ))
    k novemu fm len tolko ze raz by to v plnej verzii mali vydat na nejaky tablet a myslim ze nebudem ani zdaleja jediny ktory si ho len preto kupi : )
    • jednoznačně ANO. Fmko v plném znění na tabletech je to po čem maximálně toužím
  • Škoda že už není příští rok, tahat Baník z druhé ligy by byla docela sranda :)
    • No já si to letos vyzkouším se Zbrojovkou :)Do pěti let bude v lize mistrů :)
      V reálu Zbrojovka spíš krachne :(
  • Budu stručnej futbal me nikdy nebavil sledovat ani hrát ci uz skutecne nebo virtualne.
    • A?
      • Přesně, komu to cpeš ty kkt?
        A tatdle hra v sobě má i strategické prvky, není to jenom fotball
  • Naprosto chápu ty, kterým po pořízení prospěch ve škole padne o dva stupně :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit