Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto chápu ty, kterým po pořízení prospěch ve škole padne o dva stupně :-)
  • Nejlepší jsou ty hlášky komentující vaší dobu hraní "je na čase vyměnit trenýrky" apod. :D
  • to zas bude bezesných nocí *5*
  • Škoda že už není příští rok, tahat Baník z druhé ligy by byla docela sranda :)
    • No já si to letos vyzkouším se Zbrojovkou :)Do pěti let bude v lize mistrů :)
      V reálu Zbrojovka spíš krachne :(
  • „ještě jeden zápas a jdu spát... aha...derby, tak dva zápasy...“ tak to se povedlo *1* jinak ja 2011 hraju s kamaradem pres LAN a ta navykovost stoupla jeste o par stupnu nahoru. Hrajeme tak cca od dubna a mame nahrano neco kolem 9 dnu cisteho casu, coz mi prijde jako neuveritelne cislo. Moc se tesim, az se mi nove FM dostane do paratu *4*
    • Ve FM2010 mám přes 250 hod, tahle série je naprosto legendární a hratelnost jednotlivých ročníků čím dál lepší, návykovější, ...ší, ...ší, prostě nejlepší. Už se těším na tento díl, škoda jen, že cena je poměrně vysoká na to, že se jedná o "pár tabulek" (velmi jednoduše napsáno). V ceně bych viděl asi hlavní chybu hry.
      • ja pred timhle rozehranim mel asi 6 dni cisteho casu odehraneho za leeds... takze docela solidni no... kazdopadne zadna hra ti nezaruci lepsi pomer "cena/vykon"
  • Walldstein
    Kdy už konečně udělaj pořádnej hokejovej manager?
    • Vzpomínám na Eastside hockey manager. Ten byl hodně dobrý.
      Ale skončil někdy v roce 2007, prý kvůli velké míře pirátství.
      • Vitekb
        No, kvůli pirátství... Myslím, že nesplnil očekávání co SI a Sega měli, přeci jen hokej není tak světově rozšířený jako fotbal (obzvláště v zemích s tradicí kupování her). Je velká škoda, že SI v Eastside serii nepokračovala, ale vinit pirátství je tak trochu jako u UBIsoftu. Jistě tam vliv mělo, ale hokejový manažer nemá takovou potencionální uživatelskou základnu jako fotbal.

        @slp: Ano, byla to výborná hra, ale když si člověk zahraje novější verzi FM, tak je pak těžké smířit se s nedostatky EHM.
      • no sou i dodneska updaty soupisek, ale nevim, jestli treba navysujou platovy strop, apod.
        • jo do EHM2007 porad vychazi nove updaty i s navysenym platovym stropem a vsema novejma hracema ... je to vyborna hra, akorat tam pada nerealisticky moc golu :/
  • To jste s tou recenzí nemohli počkat až hra vyjde? Kdo má teď vydržet čekat ty 4 dny?
    • bobsh
      rozjeď demo, sice je omezenej výběr lig, ale pak v plný verzi jde pokračovat z uložených pozic který si rozehrál v demu, takže zbytek si doplníš *4*
  • Zdravím chlapi, taky vám chybí trénování standardních situací a naučených pohybů? Mrzí mne, že prostě nastavím sestavu, dám pár obecných rad a pak už jen sleduju, jak to umělá inteligence sama zvládne. Třeba v takovém Ultimate Soccer Manager III (rok 1998-99) šlo natrénovat řadu pohybů hráčů po hřišti, kdy jsem přesně nastavil, kam má hráč kdy běžet, a to teprve byla trenéřina. Pak byla radost ty hráče sledovat. Nějaké pokusy měl poslední Championship Manager, ale pořád to byl zlomek mých přání. Holt by tohle asi nebylo pro dnešní mainstream.
    • ales.smutny
      No zeovna standardky jdou teď celkem slušně editovat.
      Jde nastavit, kam má kopající mířit (bližší, vzdálenější tyč, hlavičkář apod) a zároveň, kam bude kdo z týmu nabéhat. Už se s tím dá celkem vyhrát:)

      Je pravda, že nejde říct přímo daný "metr" kam se má postavit, ale systémově už jde dělat různé kejkle.
      • Hmm, "teď". "už"? Tato nastavení byla ve FM odnepaměti.
        • ales.smutny
          Tak to jsem je možná roky neviděl, ale tohle není, že se řekne, kdo má kam nabíhat při standardce, ale je to sofistikovanější...IMO je to novinka...
          • Není. Ani novinka, ani sofistikovanější. "Wizard" na tvorbu standardek byl minimálně už v minulém FM. Navíc nabízí naprosto stejné možnosti, jaké se dřív nastavovaly i nadále nastavovat dají v klasickém přehledu taktiky. Viz obrazovka tuším "Set Pieces". Jediný rozdíl je v tom, že nástroj na standardky jejich úpravu nabídne postupně a s obrázkem.

            Obdobně vlastně funguje "Tactics Creator" nebo jak se jmenuje - jednotlivé volby namísto jedné obrazovky s taktikou rozmělní do několika kroků, oba způsoby tvorby taktiky však využívají stejná nastavení a mají stejný výsledek.
      • Tohle ale šlo už dříve. Já bych chtěl umět hráčům např. říci, aby při přímáku stáli tři útočící hráči ve zdi, v momentě rozehrání se jeden z nich rozeběhl do strany, dostal přihrávku, vrátil to před bránu a tam to jiný hráč uklidil do brány. Teď se dívám na rozehrávajícího hráče a říkám si: Jak on to, filuta, asi rozehraje... Což bych jako trenér asi neměl *4*
        • ales.smutny
          To já vím, že bude střílet na bránu... spíš si říkám, jak to ten filuta může zase přestřelit...:)
    • Pro přiblížení toho, o čem jsem mluvil, doporučuji video http://www.youtube.com/watch?v=GK2sqz0vu7Q, kde je malá ukázka v čase 7:55.
  • FM hram non stop od roku 2006, nikdy nezabudnem na svoju prvu sezonu za parmu a utok adriano-gilardino v dobe kedy este nikto o nich nemal sajnu, to boli casi : ))
    k novemu fm len tolko ze raz by to v plnej verzii mali vydat na nejaky tablet a myslim ze nebudem ani zdaleja jediny ktory si ho len preto kupi : )
    • jednoznačně ANO. Fmko v plném znění na tabletech je to po čem maximálně toužím
  • Kéž by nikdy nepřestali vydávat Eastside Hockey Manager... Kdyby pokročil jako tohle, jinou hru bych nepotřeboval..... *9*
    • nebo předělávku starého německého manageru, to byla hokejová klasika mezi managery :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit