Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hah Karma? Můžou se sice pirátům smát, ale nakonec na to doplatí Ubisoft, protože Bratrstvo je první Assassin s Multiplayerem a ten bývá častým důvodem ke koupi *3*
  • takze i tech par popelsenych piratu co by si Brotherhood koupili si ted radeji stahne piratskou verzi? gratuluji UBI, to jste to tedy vyresili :D
    • ucho
      čte si někdo vůbec ty články?
      • jo.. někdo to čte, ale většinou jsou to lidi co sem pak nepíšou takový nesmysly jako ti výše *1*
  • Chujovina, jedničku i dvojku tu mám cracklou a brotherhoods pohodička.
  • ...zloděj kříčí, chyťte zloděje... :-)
  • tohleto je blbost blbostí *1* s kámošem sme měli warezáckej ac 1 i 2 a normálně hrajem *5*
    • tak se tím hlavně chlub.
  • Playman na FB píše aby lidi povolili port 1000, aktualizovali router, volali ISP. Co to je za blbost ? To, že jsou v Ubisoftu idioti a vyberou portu menší než 1024, není můj problém. Jiný hry nainstaluju a hraju MP. AC:B je hrozný zklamání. Mrzí mě, že jsem to koupil. Pirátskou verzi jsem neměl, hosts jsou čisté a přesto MP nejede.
  • Problém bude asi trochu jinde než v hosts. Zatím se mi vrátila 1/4 originálek co jse na shopu prodal. Pokud má někdo veřejnou IP tak si taky nezahraje.
    • To je samozřejmě nesmysl, mám veřejnou IP a multiplayer normálně hraju.
  • http://www.eurogamer.cz/articles/piratum-nejde-aktivovat-ac-brotherhood
  • Cože? Změna v hosts? To sme všichni v pytli!!!
  • Nemáte krást!!!!!!! A náhodou na TG jsou dobře psaný články ,chtělo by to ještě víc tím hospodským stylem jak jste to řešili jednou v podcastu
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit