Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě k videu, díky kompresi je to fakt těžší, nadruhou stranu díky tomu že znám BF3 videa jak svoje boty tak nebyl většinou problém rozeznat, co je realita. Jóo až jednou při velice blízkém pohledu na virtuální lidskou tvář bude takový detail, to bude něco.
  • BF3 chce byt realna hra a pritom vybuch auta zapricini strela do motora auta.... kazdy clovek vie ze benzin nevybuchuje pokial nieje pod tlakom a to ze strelim do nadrze a auto vybuchne je vymysel filmarov....
    • Leda se zápalnou municí :)
      • *14*
    • pokud střelíš do nádrže, průraz kulky plechem udělá jiskru která zapálí benzín a ten vybuchne .... není-liž pravda?
      • tak jasne ze to jde, staci si jen z borderlands pujcit hellfire
      • Ou. Tak to teda není pravda. :) Jediný co si tak nějak rozumě schopnej zapálit co se týče benzínu tak akorát jeho zplodiny a to v dostatečný koncentraci. Ty pak při dostatečnym přísunu kyslíku zažehnou. Např cigáro hozený do kaluže benzínu VĚTŠINOU jenom zasyčí a konec šmitec. Pro domácí pokusy upozorňuju že VĚTŠINOU!! A to především ve větraných prostorách(venku).
        • Chtěl jsem napsat že u benzínu můžou vzplanout jen výpary, ale tady kolega to řekl mnohem přesněji a podrobněji. *4*
      • Neviem kto ale testovali to cely zasobnik vystrielali do nadrze a nic sa nestalo
        • seriál Bořiči mýtů (mythbusters).. už nevím přesně který díl (myslím že speciál o hollywoodských efektech ale jistý si nejsem).. a možná to bylo i jinde..
        • zdřejmě ses tomu více věnoval takže máš asi pravdu ... *4*
          • v realnym svete se to skutecne nedeje dokonce nelitaj ani jiskry od kapot aut to je vse jen pro efekt.
  • Docela mne zaráží postoj redakce ohledně přehrávače... Místo toho aby to někdo řešil tak hrajeme mrtvého brouka... A je fakt že tenhle přehrávač je strašný, já se na videa dívám na jiném webu. A tohle není krátkodobý problém. Lidé si tady stěžují už pěkně dlouho... To je opravdu tak těžké něco udělat?
    • blixa
      Reagovali jsme na to uz mnohokrat, asi jsi si jenom nevsimnul.. Kazdopadne, s videama se snazime neco delat, ale neni to ani tak vec redakce, jako technickyho reseni, ktery proste neni tak jednoduchy a narazi se tam porad na nejake problemy..

      System je ted asi nejak pretizeny, nahradili jsme teda ty dve dnesni nejsledovanejsi videama alternativama z youtube..
      • Pokud jste reagovali tak jsem si toho opravdu nevšimnul a omlouvám se.
      • trolo
        preco neurobit nejaky games youtube channel a je to vyriesene?
        • ales.smutny
          Protože práva... už se nám několikrát dřív stalo, že prostě video smázli...
  • MidnighT91
    Super tak už ani já nespustím žádné video...
  • trolo
    ten prehravac je hrozny. hovoril som to uz davno a tvrdim to stale... nemoznost seekovat, loading dlhsi ako 1080p youtube, casto to nefunguje vobec, reklama mi nevadi ked ju zavriem ale tu ked ju zavirem 500x tak vyskoci 501x co je nie ze otravne ale MEGA otravne
  • hry jeste nejsou na takove urovni abych to nerozeznal.
    • studna261
      ale Frostbite 2 se k tomu blíží
  • jasne že to dokažu rozlišit všechno co vipada jako s.it je battlefield *3*
  • Proč sem prostě nědáte YouTube videa? Tyhle dementní přehrávače všechno akorát kazej. Momentálně tu nespustim žádný video... *7*
  • Co takhle dávat sem místo videí jen odkaz na youtube? Ulehčilo by se vám i nám.
  • filias
    Proč sem ti videa vůbec dáváte? Alespoň dejte odkaz na zdroj kde se mi to přehraje..
    • mas jebku kompa nebo prohlizec a nebo si to pc neumis nastavit ...... ja tu nemam nejmensi problem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit