Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Leonidasss
    Posledních pár dní tady vůbec nemůžu spustit žádné video *7*
    • A ja ako blbec hľadám , čo sa mi v počítači po...lo, že mi nejdu videa...Takže nie si sám.
  • Jako už s tím něco udělejte! Ty videa na tomhle webu jsou naprosto k ničemu...
    • Rád bych nějakou odpověď od osoby zodpovědný za tenhle web...
  • .... Jdete s timhle prehravacem vite kam.
    • Přehrávačem to nebude, je i na rozzlobenimuzi a funguej to :)
      • Mozna to neni prehravacem, ale i tak nechapu proc tu nemuzou vkladat primo z youtube. Ten prehravac co tu maji je uplne napytel - kdyz si chce clovek vypnout zvuk, tak z toho videa nakonec stejne nic nema, protoze UPROSTRED je nejaka debilni ikonka. Kdyz uz tam (ta ikonka) musi byt po celou dobu prehravani(!!) (z nejakeho mi neznameho duvodu) PROC to nemohli dat do rohu treba??
  • Docela mne zaráží postoj redakce ohledně přehrávače... Místo toho aby to někdo řešil tak hrajeme mrtvého brouka... A je fakt že tenhle přehrávač je strašný, já se na videa dívám na jiném webu. A tohle není krátkodobý problém. Lidé si tady stěžují už pěkně dlouho... To je opravdu tak těžké něco udělat?
    • blixa
      Reagovali jsme na to uz mnohokrat, asi jsi si jenom nevsimnul.. Kazdopadne, s videama se snazime neco delat, ale neni to ani tak vec redakce, jako technickyho reseni, ktery proste neni tak jednoduchy a narazi se tam porad na nejake problemy..

      System je ted asi nejak pretizeny, nahradili jsme teda ty dve dnesni nejsledovanejsi videama alternativama z youtube..
      • Pokud jste reagovali tak jsem si toho opravdu nevšimnul a omlouvám se.
      • trolo
        preco neurobit nejaky games youtube channel a je to vyriesene?
        • ales.smutny
          Protože práva... už se nám několikrát dřív stalo, že prostě video smázli...
  • filias
    Proč sem ti videa vůbec dáváte? Alespoň dejte odkaz na zdroj kde se mi to přehraje..
    • mas jebku kompa nebo prohlizec a nebo si to pc neumis nastavit ...... ja tu nemam nejmensi problem
  • A zase...poslední dobou mi tu nejede ŽÁDNÉ video a to jsem neměl nikdy tady problém :( Proč jste mi to udělali, games? Je to kvůli tomu, že jsem chtěl dát mínus na příspěvek jednoho z vašich redaktorů? :( Já se omlouvám, už to nikdy neudělám..vždyť...nakonec jsem to mínus nedal :'(
    • Mam ten samy problem, video se nacita a nacita a nic. Ani vypnuti adblocku nepomaha. *9*
      • Paulcz
        asi nestíhá jejích stream server
  • Do doby jak to bude vypadat jako normál život ještě máme pár let čas !
    • A Máš na mysli ty ekonomický průs*ry co se dejí všude po zemi, nebo jen čistě počítačově?
      • lol
    • Ja som zvedavý, či sa takej hry vôbec dožijem... Vytvoriť naozaj realistický výzor vo všetkých ohľadoch nie je len otázka technológie. Zober si napr. tento BF3, prekontrastované, presýtené farby, odlesky tam, kde vôbec nemajú byť, adt, atd... Nie že by to bolo úplne hnusné, ale k realite sa to neblíži...
      • Nejbliz je tomu ArmA 2. Sice textury a modely jsou uz malickou zastarale ale porad je to nejrealistictejsi grafika co jsem ve hre kdy videl (coop hra proti AI s tymem co to fakt zere a modama ACE a ACRE je pak nejrealistictejsi zazitek - http://www.youtube.com/watch?v=FWDitgN-sro) . Jedine co to pocitove prekovana je snad jen Rise of Flight ale tam clovek musi vylezt trochu do vysky.
  • bud nejde video nebo kazdych par sekund reklamy kdyz zavrete tak se vam otevrou v novem okne *16*
  • trolo
    ten prehravac je hrozny. hovoril som to uz davno a tvrdim to stale... nemoznost seekovat, loading dlhsi ako 1080p youtube, casto to nefunguje vobec, reklama mi nevadi ked ju zavriem ale tu ked ju zavirem 500x tak vyskoci 501x co je nie ze otravne ale MEGA otravne
  • Proč sem prostě nědáte YouTube videa? Tyhle dementní přehrávače všechno akorát kazej. Momentálně tu nespustim žádný video... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit