Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=olEca3jxS4A
    • díky, tady to nejde přehrát *10* *10*
  • Co takhle dávat sem místo videí jen odkaz na youtube? Ulehčilo by se vám i nám.
  • BF3 chce byt realna hra a pritom vybuch auta zapricini strela do motora auta.... kazdy clovek vie ze benzin nevybuchuje pokial nieje pod tlakom a to ze strelim do nadrze a auto vybuchne je vymysel filmarov....
    • Leda se zápalnou municí :)
      • *14*
    • pokud střelíš do nádrže, průraz kulky plechem udělá jiskru která zapálí benzín a ten vybuchne .... není-liž pravda?
      • tak jasne ze to jde, staci si jen z borderlands pujcit hellfire
      • Ou. Tak to teda není pravda. :) Jediný co si tak nějak rozumě schopnej zapálit co se týče benzínu tak akorát jeho zplodiny a to v dostatečný koncentraci. Ty pak při dostatečnym přísunu kyslíku zažehnou. Např cigáro hozený do kaluže benzínu VĚTŠINOU jenom zasyčí a konec šmitec. Pro domácí pokusy upozorňuju že VĚTŠINOU!! A to především ve větraných prostorách(venku).
        • Chtěl jsem napsat že u benzínu můžou vzplanout jen výpary, ale tady kolega to řekl mnohem přesněji a podrobněji. *4*
      • Neviem kto ale testovali to cely zasobnik vystrielali do nadrze a nic sa nestalo
        • seriál Bořiči mýtů (mythbusters).. už nevím přesně který díl (myslím že speciál o hollywoodských efektech ale jistý si nejsem).. a možná to bylo i jinde..
        • zdřejmě ses tomu více věnoval takže máš asi pravdu ... *4*
          • v realnym svete se to skutecne nedeje dokonce nelitaj ani jiskry od kapot aut to je vse jen pro efekt.
  • Vůbec žádná část videa není reálná, protože i hraná část je doplněná o umělé detaily. Záběry z bojů, výstřely z pušek,výbuchy a atd. vypadají jinak. Na mě to video působí tak, že hraný scény doplnili počítačovými efekty, tak aby to vypadalo jako ve hře. Ty benzínový výbuchy RPGček jsou docela úsměvný. Jak tu někdo psal o výbuchu nádrže, tak nádrže z fyzikální podstaty i konstruktérského záměru nevybuchují. K explozi nádrže by mohlo dojít pokud by se zavřená nádrž zahřívala dostatečně dlouho, ale to klasický uzávěr na nádrži nedovoluje a při větším tlaku povoluje. Dobré je si uvědomit, když člověk přijede k nehodě, že auta nevybuchují, "pouze shoří". Ovšem pozor, může dojít k razantnímu vzplanutí vylitých provozních kapalin a následnému popálení, tomu však lze zabránit pouhou obezřetností.
    • myslilm ze sud z benzinem bouchne jen tehdy pokud neni plny a vzniti se prave vypary od benzinu. auto muze bouchnout ale ted nevim jestli to je ten pripad s tim sudem. koukam se totiz na borice mytu


      edit: precetl sem si ostatni prispevky a nekdo ma stejny vysvetleni jako ja (taky se asi divaj na borice mytu)
      • Stačí se trochu zajímat o fyziku, popřípadě chemii a nebejt vygumovanej z her a filmů. Tím jsem se taky ale dostal k tomu, že nadpis videa je totálně mimo mísu.
        • jeste jedna vec co neni a je ve hre, strelne zbrane ktere pri vystrelu delaj plamen, vetsina zbrani to nedela jsou jen specialni naboje ale ty se moc nevyuzivaj. nebo v bc2 pri vystrelu ze sniperky byla videt draha strely prozrazovalo to pozici snipera nevim jestli to je i v bf3
          • Jistě. A ani fosforovej náboj ti nazaručí zapálení. Stačí přemejšlet a nehltat všechno jak 90% těch, co tady přispívají. *3*
            • Podstatný je že to víš a je jedno z jakýho zdroje to máš. Svitla naděje, že se alespoň někdo v diskuzi zajímá i o něco jinýho než jen o hry *3*
            • kdybych nemel satelit kde davaj dokumenty tak to ani nevim
  • Shenkster
    To je takovej problém sem postnout video z youtube ? Stejně to tam je tak nevím proč to házíte na tenhle blbej a pomalej server...
  • K cemu je vlastne realita ve hrach, kdyz je hra nudna, zabugovana a v posledni dobe pro PC odflaknuta
    • Jo super, sotva jsem to napsal a uz minus, to hodnotite podle nicku?! ...Mysleno to bylo obecne, ne pro tuhle hru
      • ja sem musel dat minus, pro me multiplayer hry jsou vzdy zabavne
        • jo, jenze to ma i singl
          • jinak si na hru musim pockat asi 14 tydnu jeste nemam novy pc, ted se akorat vybiraj soucastky. takze mi hrabude lezet na stole
            • neni steam, neuvidi penizky. LP na youtube mi staci :D
  • "ale nějak jsme na něj zapomněli."
    Ano, tak i po recenzi pokracuje placena medialni masaz? Irenko, proc...
  • MidnighT91
    Super tak už ani já nespustím žádné video...
  • Ještě k videu, díky kompresi je to fakt těžší, nadruhou stranu díky tomu že znám BF3 videa jak svoje boty tak nebyl většinou problém rozeznat, co je realita. Jóo až jednou při velice blízkém pohledu na virtuální lidskou tvář bude takový detail, to bude něco.
  • proč má v té realitě vtom kulometu slepé??
    • Aby si nezlomil nehet *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit