Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni jak jste úplně ujetý na tom SA, ale Vicy City, to byla panečku hra, ani GTA III mě takhle nedostalo ;)
    • aha, tak ne všichni, nečtu celou diskuzi :D
  • Je nacase koupit konzoli, asi ps3, na PC to asi nevyjde a kdyz jo, tak po roce... Stejne tech her me tam laka hodne.
    • Boze kup xbox 360 lepši grafika prostě všchno *14*
    • Phillios191
      Jen aby ti nevyšla konzolovka po roce *1* *1*
      • to se opravdu nestane.
  • Phillios191
    Tak na tuhle gamesku se nemůžu dočkat !!! *3*

    Co takhle San Andreas 2?
    • bral bych hned!

      Podle mě bylo SA nejlepší GTA.
  • Core
    Tato informace mě nechává naprosto ledově klidným. Až někdo udělá pokračování Planescape: Torment na původním Infinity Enginu, bude to zpráva desetiletí! ;-)
  • A co třeba nějakou inovaci? Bangkok,Tokyo,Istanbul,Mexico,Buenos Aires,Rio De Janeiro(je toho moc)--už sem unavený z toho New Yorku...chce to změnu.
    • Je zajimavy ze jak se Max Payne objevi v Sao Paulo tak je ohen na strese :D
      • dilinja
        Já myslel že je to Rio De Janeiro
        • http://en.wikipedia.org/wiki/Max_Payne_3

          Podle vseho Sao Paolo. Taky bych byl radsi za Rio :D
    • No, presne! Alebo aj niečo z Európy; Praha, Moskva, Berlín, Londýn, Paríž... prípadne Košice/Blava :D
    • jj Mexico city by byla pecka ale zase na druhou stranu nevim jak by GTA zkouslo mexickou kulturu a spanelstinu (nedej boze brazilsky folklor z Ria a portugalstinu :D).
  • AncaDlanca
    To abych si setril na novyho kompa ,protoze jestli budou HW jako u GTA 4 ,tak si tu hru moc neuziju!!! *13*
    • neřekl bych, jestli to má bejt spustitelný na xbox360/ps3, tak to nebude zas tak drasticky odlišný od gtaiv...
      • sry, špatně jsem si přečetl tvůj příspěvek
  • Tady je video z E3, opravdu to vypadá na "Vice city 2"
    • http://www.youtube.com/watch?v=JfBbuMQ_AA8&feature=related
      • smejki
        *15*
        ...
        ...
        vole
        *1*
  • sakra at si to ti lidi koupi jako ja a nestahujou to jak dmnti a vyjde to i na konzole i na pc
  • idu mi slzy z oci ked s spomeniem na GTA VICE CITY a GTA San Andreas.. Nezabudnutelne zazitky *9*
  • ondrasalek
    Už se moc těším GTA serie je pro mě srdcovka už od 1 dílu..Chtěl bych aby se to odehrávalo ve Vice City *1*
    • Ale první dva díly byly nejlepší ne :D
    • Mluvíš mi z duše :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit