Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbytočne tu niektorí hádžu rage keď to bude presne ako to bolo v Oblivione. *7* Kým neoslobodíš Kvatch a tým pádom aspoň trocha nenačneš hlavný quest, tak sa ti na mape neobjaví ani jediná brána do Oblivionu. A dosť mi ten systém vyhovoval lebo niekedy som z hlavným questom nechcel mať nič spoločné.
    • BoB.2
      Ja ho začal řešit až někde na 20lvl
  • Jak toho draka zneškodním když může létat?Kdyby létal hasil a oheň tak jako bojovník jsem nahranej :) Nebo to bude jako v Gothicku 2 kde ten drak byl pouze velký chodící ještěr?
    -Btw jak je to s odlesky?Co si pamatuji tak v Oblivionu se lesky i vlasy hlavní postavě.Vypadalo jako když je má mastné jako prase.Osobně doufám,že tam bude random generátor vzhledu.Takové vyložené držky co to házelo v minulém dílo to bylo vtipné :)
    • Irisis
      To je dobrej postřeh s tim létáním, třeba se vrátí kouzla levitate a mé oblíbené jump nebo dokonce Scroll of Icarian flight!
      • MrSanta
        Nevrátí. Levitace už v TES hrách asi nikdy nebude. Nedávájí jí tam kvůli tomu, že možnost letět kamkoliv rozbíjí spoustu questů apod. Takhle to vysvětlovali u Oblivionu a u Skyrimu to vlastně zdůvodnili stejně.
        • na to jim **** naco jinak mame mody a dlc se muzou jit taky vykvjznout
    • BoB.2
      Řek bych že občas i přistane jen kvůli tobě abys sis mohl bouchnout *1*
    • Mechwarrior_bw
      ksichty sú omnoho lepšie http://www.czechgamer.com/pics/clanky/MarekCejka_09-07-2011-13-16-19_The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-Busty-Wench.jpg niežeby spekulárkami šetrili ale aspoň tam nie sú tie strašne prepaly. I keď v Oblivion boli na tú dobu niektoré tváre vyslovene podarené a iné zase úplne otrasné http://img535.imageshack.us/img535/7673/oblfaces.jpg

      čo sa týka súboja tak ten už bol ukázaný : http://www.youtube.com/watch?v=yMjdvB5AwbY väčšina sa bojuje kúzlami a lukom v momente ked drak pristane a začne robiť divadlo.
  • Tuhle hru klidne vynecham, neberte to jako flame. Je to proste znova takovej sterilní svet a technologické demo.
    • čistě pro zajímavost, jakou hru nevynecháš?

      co to znamená "technologické demo"?

      Tak jak si to napsal, je to na 100 % flame a nic více. Kdyby si přidal argumenty, snad bych to i bral - odlišné názory vítám. *3*
    • Hairy_Ass
      Sterilní svět?
  • StreetX38:Ano nejvic se tesim na Cestinu ta vyleci zbytek reci,co nedodrzi :P
  • Dobry velice dobry nemalo si protireci a to mluvili o tom,ze draci se budou vyskytovat nahodne na nahodnych mistech v nahodny cas xD .. a ted je to uplne jinak .. Ze by se to dalo cekat ? radsi se nebudu tesit nebo se pretesim a pak pobliju ..
    • MrSanta
      Co těm drakům brání se objevovat náhodně v náhodný čas? Tam jde akorát o to nějakou akcí v příběhu jejich objevování odstartovat. V článku máš napsáno, že jejich objevování je založeno dílem na náhodě. Jak si teda v tom článku protiřečí?
      • MrSanta@tiscali.cz
        Ach ja snad rek neco o clanku? Jen jsem navazal na to,co se tehdy reklo Tedy pan Todd Howard Nic min nic vic
        Nejdriv rikas,ze to musim odstartovat a pak zase,ze je to na nahode ? Tim padem se to protireci .
        Ale nechci se hadat jsem na konec zvedav jak moc to bude lidem vadit
        • MrSanta
          Tady jde o to jak se to pochopí. Když řekne, že objevování draků bude náhodné a pak řekne, že draci se budou náhodně objevovat, poté co hrdina provede nějakou činnost, která to objevování odstartuje, tak mi to moc jako protimluv nepřijde. Ale to už jenom takové rozebírání řečeného a záleží na každém jak to chápe. Já to evidentně pochopil jinak než ty. Žádná zlá krev, samozřejmě *3*
  • Fíííha ty nové a nové a nové informace o Skyrimu hltám každým douškem čím dál tím víc. Už brzy se ho dočkám ... už brzy ... mého miláška :D
  • tohle opravdu chcete hrat? *8* *1* to snad ne *11*
    • další flame... *7*
    • BoB.2
      Ne kouřit!
  • MY chceme homosexuálne draky!
    • S tím jdi za Bioware.
      • za to ale specifický studia nemůžou..jenom za to že podlehnou různejm nátlakovkám a lobby aby vyjádřili i "reálnou menšinu" byť i středověkého fantasy světa :/.
        TV společnosti to maj dokonce NAŘÍZENO, tuším že prvním seriálem kterej tohle předvedl v praxi byl Stargate Universe....kdo sledoval, tomu to hned docvakne.
    • s tím si jdi na gaygamer...
  • Do skyrimu zbejva jeste nakej ten patek :) tak se jdete poradne vyradit na Battlefield 3
  • a komu tim prospejete co? druhé strane??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit