Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dost by mě zajímalo, jestli jde opravdu o nový engine....jak tak na to pořád koukám, přijde mi to víc jako lehce upgradovaný Gamebryo s novym interfacemem (hlavně nájezdy na zdí hradů, to byl Oblivion Ctrl+C/V).....byť horší než u Modern Warfare 3 to snad nebude, tam jen úplní slepci mohli považovat grafiku za moderní....Každopádně i New Vegas dokázalo s pár modama vypadat o dost líp, tak jestli s náma Bethesda zas trochu nejebe ( viz.Rage )
    • Uplně nový engine to není. Základ pořád vychází z Gamebria což je vidět třeba na animacích.
      Ono spíš záleží co s tím tvůrci dokážou udělat. Co svýho času dokázal CDProjekt RED udělat s Aurorou v prvním Zaklínači to byla bomba.

      Docela se na to už těšim a jako arachnofobik co jsem koukal na videa si to užiju na 200 % *1*
    • Milda8
      Přes všechna tvrzení, který vydávala Bethesda, to je ten samý engine. Bethesda není tak velký studio a zkrátka uplně nový, od základu zbudovaný engine je prostě moc velký sousto i pro nejvěší firmy.
  • jindra.veliky
    "kde hra obdržel " *1*

    jinak fakt má hra jen 6 gb? *5*
    • Joha
      Jindra chýbal si mi... ako sa máš? Z Trololo si dostal jednotku tak ti mamka zapla komp?

      Trochu vážnejšie: Skyrim má tak málo GB vďaka kompresii údajov čo použila Bethesda. Ale poČet GB sa nerovná kvalite grafiky, viď 13GB Modern Warfare 3 a ako to vyzerá
    • Jak "jen"? Není to jedno? Copak kvalita hry se hodnotí podle toho kolik má giga?
    • Jestli má tak to je špica *14*
    • Aktualni verze na Steamu co stahuje manzelka jako preload ma 5735,4 MB. (U.K. verze. CZenega verze muze byt o facku jina)
      Me se po nainstalovani preloadu stahl jeste 19MB patch.
  • rancor1223
    3 víkendy za sebou jsem se doma kapal do prd*le a neměl do dělat. A teď když vyjde Skyrim nemám čas celou sobotu dopoledne a ani neděli odpoledne? No co to má sakra být? *1*

    No, ale těším se neskutečně! Snad časem napíšu i recenzi, jestli teda Skyrim někdy dohraju *1*
    • Hairy_Ass
      Datum vydání avizovali dopředu, že sis na to neudělal čas je tvoje mínus. *3*
      • Hairy_Ass
        Člověk si z toho chce udělat srandu a ještě za to dostane mínus. *9*
      • Lawliet
        neříkaji ti kapitán průzrak ? viz south park..
      • rancor1223
        Bohužel věcí, které musím vyřídit jsem ovlivnit nijak nemohl a do dneška jsem o nich ani nevěděl...
  • Jeste 6,5 hodiny nez se mi preload na Steamu zmeni na play :P
    • na ceskym steamu Skyrim nevidim, hrajes nekde mimo nebo jaks docilil stazeni ?
      • Koupil jsem U.K. verzi pres
        http://www.mmoga.com/Gamecards-CD-Cls/The-Elder-Scrolls-V-Skyrim.html?currency=EUR&ref=553

        Zaplatil jsem pres paypal a za 5 minut jsem mel klic v mailu. Dneska jsem totez udelal pro dva kolegy a manzelku - ta ma jeste poslednich 300 mega ke stazeni. Chci mit funkcni anglickou verzi kvuli DLC a patchum a neriskovat problemy s ceskou verzi, kde uz jsem se drive u jine hry osklive spalil.
        • Psal jsem cenge přímo mail a nic takovýho se nestane... Cz verze je build pro celou evropu a ne jen ceskou republiku... Nebude se tedy opakovat to co s new vegas
          • Kdybych potreboval prodat svuj produkt nebudu ti rikat "hele, nekupuj si to, muzou s tim byt problemy, bez si koupit radsi ke konkurenci bezproblemovej."
            Ja samozrejme netvrdim ze DLC a Patche na ceskou verzi nepojedou. Vychazim z minulych zkusenosti, kdy s tim opravdu byl problem - a zvolil jsem variantu, ktera mi vice vyhovuje. A to pres to ze se Cenega velmi snazila abych tuto variantu v Cesku nemel (a uz i z toho duvodu jsem si ceskou verzi nekoupil.)
            • Jasně, ale to si zase nedovolí takhle lhát, kdyby věděli, že bude problém atd, tak by mi spíš nenapsali nebo to zaobalil jinak. Jenže vyloženě psali, že build je pro celou EU a ne pro Cz jako to bylo s new vegas a tudíž s patchema či dlc problém nebude kůli bloklému reegionu.. prej to ověřoval i u kolegů a říkal, že patch co má vyjít hned se hrou je přípraven. Kdyby kecali, nepsali by mi mail kde vyloženě slibuje, že problémy nebudou.
          • čili všechny patche, dlc atd budou dostupný hned i pro čr... takže sis klidně mohl koupit českou verzi beze strachu
        • dik moc, taky o te steamove verzi dost uvazuju. Kdyz ti to slo aktivovat a stahnout tak se nejakyho regional blocku asi uz nebojis co ? Jo a blahopreju k manzelce hrajici Skyrim hned pri svetove premiere, job well done... :D
    • Jazz
      Střík
  • hobbito
    Je to tu, souboj roku - Zaklínač nebo Skyrim ?!
    • Jazz
      Ani jedno, Battlefield 3!
      • to je pro mě zklamání desetiletí - nejhorší nástupce BF2 a dobrý nástupce BC2. BC2 byla bohužel špatná hra, takže nezájem.
    • Ikdyž jsou to obě fantasy RPG, neřekl bych, že jsou přímo soupeři, Zaklínač silně příběhový s důrazem na propracovanost postav a Skyrim s obřím světem plným možností a příběhem až na druhé koleji a spíše velkým počtem postav, méně propracovaných, no, každopádně Zaklínače mám sběratelku, Skyrim předobjednanej normálku a těším se, užiju si oba, souboj nesouboj....
    • Nooo to bude těžké.... Zítra si pro to běžím. Těším se moc se těším...
    • Hairy_Ass
      Zaklínač a Skyrim jdou, k nám teď s náladou. Hurá! Tahle bitva trpaslíka s obrem neskončí se ve zlém, ale v dobrém a kámoši jak hrom jsou Zaklínač a Skyrim! *4*
    • BoB.2
      Zaklinač je skvělej ale Skyrim asi vyhraje.
      • Cahir
        Zaklínač a Skyrim nelze porovnávat. Jedno je openworld, druhé je koridor sázející na hutný storytelling.

        Srovnal bych je tak maximálně po grafické stránce a tam na plné čáře vítězí Zaklínač.
        • nedá se vůbec srovnávat a to ani po grafické stránce... udělat zaklínače je mnohem jednodušší
          • Cahir
            Co? Vysvětlit prosím.
            • Cahir
              Ano máš. Pokud je ten openworld jak přes kopírák, je něco špatně (Oblivion). Podívej se na Gothic 3. Nadáevjte si na něj jak chcete, ale jedno mu upřít nejde - místy byla grafika dechberoucí, jelikož autoři se patlali s každou lokací (kromě odfláklé pouště např.) A přesně stejně si autoři dávali záležet na Zaklínači - všechno je originální, dělané s precizností a se smyslem pro detail.

              Nehovořím tedy jen o vizuálu samotném, mám na mysli celkový přístup k designu interiérů/exteriérů. V tomhle ohledu prostě stojí celé "copy/paste TES" za starou bačkoru.

              A když už hovoříme o samotné grafice, ani tam srovnávání nemá smysl. Zaklínač používá nové technologie, práce se světlem/stíny je famózní atd. atd. Skyrim běží na upraveném prehistorickém enginu...
            • Pro Z.Z: A co třeba nově interně vytvořený engine vs. jenom upravená verze staršího enginu?
            • tunel vs. otevřený svět... mám dále vysvětlovat?
  • BoB.2
    Musím to napsat ještě se jednou vyspím ráno do práce po práci do kšeftu a pařit,pařit,pařit......
      • Joha
        "Na našem rybníku
        tam v ráji řas a vodníků
        já sleduju to tiše z povzdálí
        ropuchu s medvědem
        vod ucha k uchu s úsměvěm
        to vždycky když to žabák ubalí"

        Prepáč ale to je pesnička, ktorá sa mi okamžite rozoznela v hlave keď som to čítal. Ja som niečo podobné zažil kedy si dávno vo WoW. Bohužial tie Časy sú preč a teraz čumím na loď v EVE Online :D.

        Peace out :)
      • Nechcem byt zly, ale vobec nerozumiem reci vasho kmena.... to ste s tej particky panic do 40tky ? ci tak nejak.....
        • Stop trolling ...
        • jo to byly casy, ktere se uz nevrati a kdo nezazil tak uz nezazije
      • JJ, manzelka takovejch pacholku co makrovali AFK chytila spoustu. Me se to nechtelo nikam psat ja jim vetsinou jenom hodil pod nohy nejakou potvurku. Kdyz u toho byli, tak ji obvykle ubili cepici. A pokud byli AFK - tak je to uhryzalo. *4*
        • Tak se na ně musí. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit