Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je sranda jak tu hodne lidi breci:-) no kazdopadne k recenzi,myslim ze je pekne napsana,nechtel jsem se ovlivnit negativnim facem pred vydanim,ale proste to co recenzent popisuje by vadilo i me,i kdyz si umim predstavit ze to nekomu nevadi. u me vyhrava BF3 ale ne tou jejich silenou medialni masazi ani debilni kampani,ale tim MP. neni to jen copy paste zdrojak s 5 novymi texturami. takze diky za recenzi.

    pro deti: 7 neni spatne,je to nadprumer,takze snad neni tak zle:-)
    • pro tebe: tobě je kolik?
      • par let pres 20.
  • Helghast1996
    Tohle bude opravdu poslední CoD co koupím a vrchol všeho bylo,když Activision den po vydání oznámil nový díl to je opravdu drzost na tisícátou.
    • Další cod yeahhh aspoň budu zas si moc koupit pořádnou supermaní hru ! :D A na vaše kecy že cod je sr*čka kašlu !
    • BF4 už taky řekli, že bude...
      • ale ne příští rok - to bude pravděpodobně další MoH od Danger Close
        • No a mezitím spousta DLC pro BF. Jak je na tom vlastně CoD a DLC?
          • Ocelot23
            Když prezentovali tu COD službu tak říkali několik desítek!! Nehorázný už
            • No, to jo *1* . Takže v roce 2011 jsem si koupil z větších her jen Fable, Red Faction (ve slevě), Portal, Shoguna a až zjistím jak, koupím Skyrim. Smutný rok.
          • tipuji podobně jako u BO
  • Musim pochvalit objektivni recenzi :)
  • Taky se pripojuji k terminu konecne. Hral jsem to do chvile,kdy zachranuji dementniho prezidenta po padu letadla - celou dobu si rikam: PROC MI URVA TA HRA BERE MOJE HRANI?? Proc porad v hektickych chvilich prepne na script. Navic blbej - dementni a co vic - NAD Americkej. Prezidenta jsem nezachranil - zastrelil jsem ho a s vetou,ze mi tohle normalne tolerovat nebudou,jsem to vypl. NEMAM ZAJEM.
    • Ocelot23
      Myslím, že si měl nejlepší konec co můžeš v MW3 dosáhnout :D
      • Že jo?

        Ani nevis,jak mne to uspokojilo.

        Nic platny,kdyz jsem byl vytocenej. Napadlo mne COD 2 v tehle grafice a bez tech zhovadilosti.

        Vrtulnik tak maximalne na konci s pocitem uspokojeni.

        DO HRDELE PROOOOC TOHLE?
  • Ocelot23
    Games nezklamal!! Konečně pravá recenze na českym webu...po tom co tomu dalo hrej 9 tak jsem s nim skončil úplně.
    Jinak hra je o něco lepší než Black Ops (pro mě), ale stále tak 6-7...Battlefieldu 3 bych dal 8 za lepší vypravování příběhu a celkové pastvě pro smysly...a ted konečně zase na rok klid od podobných her :D
    • Ano - konecne KLID
  • Mechwarrior_bw
    teda klobúk dole pred games.cz ...
    • za co? kdyby měly koule, tak do toho nebudou tahat multiplayer a dají 5-6
  • GAmes nedostalo déstaky, tak natruc dává 7 *12* *1*
  • ty kokso normalne nemozem uverit vlastnym ociam mw3 dostalo 7............konecne!!konecne je tu objektivna recenzia!!Chvalim Cechov!
    • Já si myslím, že mohl ještě o bod dva dolů... páč já dneska dohrál SP a MP hrál 2 hodiny a můžu říci jediné... škoda peněz... Stará COD jsem měl rád, ale tohle je výsměch starým Codkařům.....
      • ja by som tej hre tiez dal menej bodov 6/10 ale 7 u games.cz povazujem za uspech a som i tak rad,noooo a tych 6 by som dal SP ale Mp hodnotit ani nebudem radsej to je odpad co z toho spravili
  • MrSanta
    REDAKCE - co takhle prubnout třeba měsíc dělat recenze bez číselného hodnocení? Zajímalo by mě jak by se to odrazilo v diskuzích.
    • Len to nie, to by som ich musel čítať a dozvedel by som sa vždy koniec predošlej časti, ako to je v tejto recenzii, alebo aj Assassin's Creed Broderhood.
    • jenze tim prijdou asi tak o 90% komentaru :D a to se urcite projevi na poklesu reklamy s naslednym pomalym zanikem webu ;]
      • MrSanta
        Těžko soudit. Na druhou stranu když se chce člověk něco o hře dozvědět z diskuze, tak se musí prokousat ohromným balastem z části tvořeným nářkem nad číslem a z části kvalitou / nekvalitou grafiky.
      • Trol.diskuzni
        Přesně, to číslo dodává článku šťávu... kontroverzi... náboj a dynamiku do diskuze. *3*
    • a co takhle dělat recenze bez textu? stejně ho nikdo nečte
      • MishKonn
        Proč mě tenhle koment u diskuze pod něčím o Call Of Duty nepřekvapuje? *4*
      • Hairy_Ass
        Třeba by to pak tyhle lenochy číst recenze donutilo. *3*
      • Tak ti negramotní ne, to je fakt...
        • a ti co nechápou význam čísel už vůbec ne *2*
          • Ti co umí číst toho chápou mnohem víc
            • Neni nic lepsiho,nez vyňumnutej jebák. Oba posty plus
    • sleepless
      Vecna otazka, ale cim vic bude impulsu, tim vice to bude stat za uvahu, samozrejme.
      • Tak nebuďte měkký a prostě vydejte recenzi bez číselnýho. Pak uvidíte podle ohlasů. Anebo kolik vám poslat, abych se jí dočkal, případně co bylo myšleno tím impulsem? *1*
      • Tak po recenzích bez čísel tady volám už hezky dlouho - textem toho vyjádříte mnohem více nž čísly a pokud je recenze dobře napsaná (jako např právě tato) tak je číslo opravdu zbytečnost...
  • Tak to že je CoD hnůj, který je každý rok stejně tupý a debilní je jasné. To že si to každý rok kupují hráči, kteří jsou stejně tupý a debilní (a že jich je!) je taky jasné.

    Nejsem proti této hře zaujatý, ale i tak je 7/10 je nadhodnocení - dost by mě zajímalo co si o této břečce myslí to stádo, které ji každý rok kupuje
    • Za to ty jsi chytrý, hru sis stáhl, zahrál a proto nám teď můžeš psát svá moudra otom jak je ta hra debilní.
    • Jazz
      Já bych tomu dal max. 5-6
      Spec Ops má parádní mise, bohužel střílení a střílení a žádná naháněčka třeba na skůtrech jako v MW2 tam není, což je škoda, ale jinak dost dobrý.
      Singleplayer je taky dobrej, ale moc skriptů a délka a žádná záživnější mise jako v MW2 (Cliffhanger a i další) a MW1 (All Ghillied Up) tam není.
      A multiplayer radši hodnotit nebudu, protože to je zalagovaná, nevyvážená prasárna na hnusných, malých mapách...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit