Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda
    To co jsi napsal v recenzi je úplná pravda! Ale nechápu proč má hra hodnocení 7/10 protože takový hodnocení si ta hra nezaslouží! Ani omylem! Ta si zaslouží 2/10 možná i 1/10! Vůbec nechápu jak to mohli vydat jako samostatný pokračování a chtít za to prachy! Tohle měl bejt datadisk a to ještě s omluvou ve stylu, všem lidem co nejsou s Ameriky se omlouváme ale naše hra není pro vás, ale pro vypasený tupý našince co si myslí že je všude nějaký spiknutí a že máme nejlepčí armádu na světě. Celý to vypadá jako zasraná propagandistická náborová mrdka, takže tvůrci by měli ještě platit za to že to někdo hraje! Všechny modely jsou převzatý z MW2 A z hrou to nemá vůbec nic společného! Je to jeden obří nechutnej skript! *11*
  • No po MW2 by jedina hra, ktera me donuti si koupit novej komp, byla Half-Life 3...
  • Dlouho sem sledoval MP BF3,, hrál to kamarád a nebylo to špatný, po předchozích dílech sem nabyl dojmu že BF 3 bude ve stylu ARMA kteráž to je jako jediná alespoň podobná skutečným konfliktům.. Přiznám se byl sem trochu zklamanej.. Všichni co tady označujou MW3 hráče za bezmozky,, by byli v mžiku smeteni těmi samými argumenty od hráčů ARMA série.. ( chcete hoši porovnávat velikosti map..? nebo visibility range atd..? ) Podle mě sou BF3 i MW3 obě ucházející hry.. Ani jedna není natolik skvělá abych musel urážet tu druhou.. Simulátor boje není ani jedna, to je snad jasný každýmu.. Já hrál dost aktivně Counter Strike a MW3 mi ho dnes nahrazuje v pěkným Next Gen kabáťě.. Ale BF3 mi bohužel ARMA sérii nenahradí.. A ještě se chci zmínit o obťížnosti,, kdo hrál MW3 na míň než na veterána ať pomlčí o srandovním průběhu alá rambo.. to bych pak mohl hrát DOOM s IDDQD a IDKFA a stěžovat si, že je to nuda.. xD
  • ta umělá inteligence je uplně na hovno, nej je red orchestra 2
  • ja mam cod mw3 a jsem s nim spokojen,chapu,ze kazdy preferuje jiny styl hrani,ale nemate pravdu,ze ostatni dily jsou uplne stejne,protoze v mw3 oproti ostatnim dilum serie mate vice zbrani,lepsi grafiku a lepe vyuzijete zbrane
  • Vies preco ta stupidna hra je tak popularna ma najlepsi predaje? Pretoze klientela tej hry je
    asi tak inteligentna ako cela seria "volanie povinnosti". Vetsine hracom sa nechce rozmislat a uz vôbec nie taktizovat, ludia chcu iba drzat "W"a bezducho klikat!

    P.S. Do pribehu hry je zakonponovany americky patriotizmus, a vsetci dobre vieme ze amici su zamilovany sami do seba, to tiez ovplyvni predaje v USA.
  • ty rikamso crysis 2 revolucni ( asi mas namysli to ze celou kampan jde na hardu lehce probehnout ...pffff) ?? a o mw3 paskvil ?? hahh jde videt ze se ve hrach vubec nevyznas mozna bych o paskvilu hovoril kdyby slo o black ops tak klidne ,ale inffinity wards to zas rosekala jak hratelnosti tak grafikou sice neni nej ale je to uplne neco jinaho kdyz hrajes mw optoti neco jineho otom samo hovori prodej a hratelnost na multiplayeru hraje se na celem svete a je preas 15 000 000 multiP gamersu... fakt se jim to povedlo a to ze se vam to nelibi nebo to nehrajete neznamena ze ta hra neni jedna z nejlepsich vsech dob prome podle toho co jsem hral davam prozatim 10 z 10 nejrealistictejsi perfektni zbrane a nejlepsi hratelnost vsech dob doposud
  • Neumíš to? Nejlepší série posledních let ;-)
  • Nenávidim CoD.
  • No aspon si to zahrame aj my so starsimi masinami...
  • On ještě někdo dnes hraje CoD? Nejsem žádný hater této serie hrával sem je rád než vyšel BF 2 a pak BF3 a pak co je CoD:-)
  • SP > MP když už...
    s*ačkoidní recyklace všecho, od strejků, po emblémy, navíc 95% vykempenost největší, založeno na iwnetu).. opravdu si zaslouží tak vysokých 7 díky mp? to snad ne!
  • Prodej hovoří za vše? Mám pro tebe srovnání MW3 a BF3 : MW3 je jako ochucená bezejmenná balená voda z Tesca a BF3 je jako 60ti letý blue velvet Johny Walker. Prodeje jasně ukáží,že bezejmenná balená voda vede,ale kdo si víc pochutná? Takže ohánět se prodejema může maximálně ten pikolík z Tesca. Jsi pikolíček z Tesca? *3*
  • recenzenti* :)
  • konecne neplaceni recenzent? .D
  • Super článok, úplne vystihuje môj pocit z hry. Som síce fanúšik série MW (čiže pre niektorých ľudí totálny magor :) a MW3 hrám rád, ale pri čítaní som prikyvoval a usmieval sa :) Tie chyby ktoré v tej hre očividne sú, sa snáď ani nedali opísať lepšie, a to dokonca bez nejakého zbytočného rýpania a agresívneho zosmiešňovania. Bravo! :)
  • Nejsi. SP sice u COD nemusím, ale i tak to není špatné. Hlavně i při pozdějším vydání má COD skoro trojnásobné prodeje proti BF. Ani velká reklama jim nepomohla.
  • Kampan je sice krátká, ale sem smad jedinej kdo se u ní královsky bavil ?? Upřímně každej kdo napsal že je to krátka sr*čka je patrně zatvrzelí Battlefield fan - My vám váš B3 neberem je kua dobrej, ale nás bavý tohle sme pro to dívný ??
  • Dobré, tahle recenze je spíš takové nic o ničem. Jediné co mě na Call of Duty mrzí je krátký singleplayer. To, že ''V kampani je to spíše relikt starého enginu a hlavně designových chyb, které někdo dokáže velmi úspěšně prodávat jako trademark.'' jsou podle mě kecy kolem. Nadruhou stranu je to názor a jako člověk k němu taky přistupuju a tím pádem neopovrhuju. Pro mě 95% a maximální spokojenost. Taky by mě zajímalo jaký storyline chystají dál. *16*
  • Happy_Alien
    Dneska jsem MW3 dohrál a osobně mě to bavilo (to neznamená lepší :))) víc jak BF3. :o) Obě hry jsou asi krátký (na nejtěžší kolem 8-9ti hodin), ale u MW3 mě víc chytla jak (i když béčková) zápletka/nezápletka. :) Hlavně oproti BF3 jsem si odpočinul od věcí jako, že nemůžu od NPC jít dál jak 5 metrů a že mě nevystrkujou z úkrytu přímo do palby. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit