Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USER47
    Občas holt lidé, kteří mozek používají přes den, potřebují při relaxaci vypnout. Na to je CoD ideální. Samozřejmě pokud tvým největším mozkovým výkonem za den je napsání školního diktátu a partička kostek/céček/pogů/whatever o přestávce, pak asi budeš vyžadovat velkou stimulaci myšlení aspoň od her...

    Jinak ono celkově her, který opravdu vyžadujou myšlení, je tak neuvěřitelně málo, že by mě zajímalo, co hraješ.
  • Zadny hejt tady nevidim, je tu par hlupaku, pro ktere je hra urcena a ti jsou spokojeni, pak par nadsencu, kteri ovsem musi vypnout mozek , aby to mohli hrat.. a pak normalni lide, kteri nazyvaji veci pravymi jmeny... a kdyz je neco stupidni, tak to nebudeme chvalit..
  • Presne si to trafil.
    Akurat niektory jedinci maju potrebu sa tu prezentovať, ako aj prezentovať svoj jedinečny nazor, aby všetkym ukazali, že nie su sprosty dav, ale strašne originalny, naročny a o tom to cele je.
    Ja chapem, že chcu realisticke hry, ale prečo sa navažaju prave do MW3...prečo nebrešu niekde inde...no preto, že do vysokeho stromu udieraju blesky a MW3 sa najlepšie predava.
    Cele CoD je dojna *rava a skoro každe študio ma SEN urobiť seriu, ktora im vela vynesie, nie realizmom ale tym že je FUN a toto sa MW3 podarilo na celej čiare -NEMAM čO DODAŤ.
  • je tu nějakej non-hater, non-flamer který ví zda se opravdu chystají udělat něco stím local matchmakingem kterej je řešenej fakt absolutně stupidně?
    Vrámci CZ je to ješte jakštakš dobrý ale menší zemičky si proste MP nezahrajou páč jsou tam dohromady online 4 lidi a nikoho jinýho jim matchmaking nenajde..
    Tohle mohl vymyslet opravdu jen stupidní američan kterej má mozek obrostlej tukem z MC...

    *btw větší hejt nikde na webu určitě není než tady :D.. congrats.
  • http://www.youtube.com/watch?v=HBig8CB_-lc :))
  • Hram rozne typy hier, nielen CoD. A niekedy clovek proste potrebuje taketo hry. Ked chcem taktizovat, tak si zahram nejaku strategiu. Call of Duty predsa nejdem hrat, ked chcem riesit puzzle alebo planovat taktiku. Na to su ine hry.
    A Modern Warfare nehram, pretoze chcem ist s davom, ale preto, lebo ma bavi. Hry nekupujem naslepo. Pozeram videa, citam preview, pripadne review, diskusie, ale nakoniec sa rozhodujem sam. Taktiez nehltam kazde CoD, ktore vychadza. Stare CoD 1 a 2, World at War a Black Ops ma moc nechytili.
  • Seen? http://youtu.be/Ly3OTtXdJEg
  • lol vy ste chudaci :D... nevedel jsem ze BF3 je urceno pouze pro inteligentni cast populace :D...
    nechapu proc se tedy takovy intelektualove kteri hraji vyhradne BF3 :D ... tak shazuji chozenim sem?.. jezis toe funny zase tady...
  • Mechwarrior_bw
    "pak jsem si řekl že nebudu přemýšlet"

    to si trafil :) ono je to asi jediná možnosť ako si užiť podobné hry...
  • Jsi proste jednoduchy clovek, presne ta masa lidi, ktera pri hrani nezapina mozkove zavity a jde s davem a tyhle primitiv presne vyrobci her potrebuji, povodit za rucicku a sezerou jim vse co dostanou naservirovano, hlavne kdyz zaplatis.
    Tak ti gratuluji k spokojenosti a nezapomen si predobjedna t 4 dil :-)
  • No vidíš, taky patřím mezi idioty, protože jsem se u singlu bavil. Sice jsem si ze začátku říkal: "Jéžiš, kterej blbec by nahnal celou flotilu kilometr od New Yorku, nebo proč ta F-15 střílí AMRAAM na pozemní cíle?" ale pak jsem si řekl že nebudu přemýšlet, hraju přece spektakulární CoD. Přistoupil jsem na jeho pravidla a jen si to intermezzo mezi, po třetí dohraném Deus Ex HR a právě vycházejícím Skyrim, užíval. *4*
  • ...ze su tie miliony ludi vsetci debili, pretoze maju radi Modern Warfare?


    Ted jsi na to kapnul... presne tak to je. CoD je hloupa hra (viz tato recenze). A ted logicky: bude inteligentni clovek travit cas s hloupou hrou? (Bude poslouchat Michala Davida nebo ladygaga?) Probuh, at si hraje kazdy co chce, je to jeho pravo.. ale proboha je take moje pravo prohlasit o debilovi, ze je debil....no ne? *2*
  • Keď si fanboy CoD tak nepíš o BF3. Ja tiež nepíšem o MW3, že je to sračka, čo si aj myslím, aj keď som na CoD vyrastal. A porovnávať CoD a BF je taktiež bieda. BF3 je podla slov DICE ich "megaprojekt" a s chybami treba rátať čo povedali aj DICE. MW3 nie je žiadny velký projekt. A nechápem čo sa s tým tak dlho drbklai než to vydali, to mohli mať za mesiac xD
  • Takže neveríš ani keď dostane veľa bodov aj taký Skyrim, alebo Arkham City ? *2*
  • Niekedy sa uz na to fakt nemozem pozerat, ako sa niektori ludia navazaju do toho CoD a urazaju ludi, ktori si to kupili. Mna Modern Warfare 3 nesklamal. Dostal som presne to, co som chcel a bavil som sa ako pri Modern Warfare 1 a Modern Warfare 2. Tuto seriu mam proste rad, pretoze s nou mam dobre skusenosti. Nemate radi Cod? Tak si to nekupujte. Nikto vas nenuti. Mate radi Battlefield? Kupte si Battlefield. Ale akym pravom niekto oznacuje niekoho, kto ma rad Modern Warfare za sprosteho idiota bez mozgu.Vsade sledujem tu nechutnu hatersku kampan. Miliony ludi, co isli do Modern Warfare 3, presne vedeli, co maju od tej hry cakat. Vedeli, ze nedostanu grafiku Battlefield 3 a dlhu a reaslistiku kampan, no napriek tomu do toho isli a pozrite sa na tie predaje. Znamena to snad, ze su tie miliony ludi vsetci debili, pretoze maju radi Modern Warfare? Na Metacritic ma Modern Warfare 3 user rating 1,7 co povazujem za obycajny fanboyism a nie za objektvne hodnotenie.
  • Oničom recenzia. V polovici som prestal čítať, pretože to je jedna súvislá kritika na hru skoro bez akéhokoľvek plusu. Nevravím, že hra je revolučná a lepšia ako iné. Ale prečo je recenzent taký otrávený, z princípov hry, ktoré už každý poznal dopredu ? Skripty a nutnosť postupovať... Niekomu to neprekáža a hra ho aj tak baví... Snáď po siedmych skoro totožných častiach COD nebudem čakať revolučnú hru, wtf ? Keď nemá rád hry tohto typu, nemal na ňu ani robiť recenziu a nebrať tu luďom, ktorým by sa to mohlo páčit chuť.
  • Tu je krasne ukazane ze do tej hry vela nevlozili lebo sa neunuvali zrobit novu grafiku len zrobili novy pribeh,to neni MW3 ale MW2 datadisk :D
  • ano, vzdyt proto mozek mas, aby jsi ho mohl vypnout... Aspon k necemu se ti hodi .. gratuluji.

    Pokud taky mate vypnuty mozek (a hrajete CoD) tak mi soupnete minus ( jen pro zajimavost, abychom se dovedeli koilk ctenaru games.cz ma IQ pod 60)
  • ... jsme měli s tlumiči sestřelit pětičlennou hlídku. Někdo (já) se ustřelil a hlídka se s námi dala do boje. Nebyl to však konec mise, jak bych čekal. Po čase totiž přiběhla zcela totožná hlídka... a po ní další... dokud jsem se neposunul o pár metrů dál.

    Ja bych se stydel takovou hru hrat... to vam vazne nikomu nevadi, ze vam to krici do ksichtu ...jsi blbec! ... ted na tebe budeme posilat nekonecne vlny nepratel a ty to stejne budes hrat a platit ... Kdyz strilejdu tak aspon neco jako Deus ex ne? Nebo ze by to s tou inteligenci hracu bylo vazne tak spatne?
    Ok ale my s IQ nad 60 to opravdu hrat nebudeme...ale klidne se hlaste k tomu , ze jste idioti :)
  • Takze 70% za to, ze je to stejny klon 1 a 2 dilu zajimave, myslim ze 45% jako vysite a to jen za to ze je to CoD serie, neznama hra by za 3 klon dostala jeste daleko mene. Meli by spise tyto hry prodavat jako datadisky, delka hrani stejne odpovida dataci. Jenomze to by si museli od huby ukrat kus kolace, coz u techto nenazranych spolecnosti nehrozi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit