Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V puvodnich dvou MW sem si alespon mohl poradne vyzkouset obrovske mnozstvi zbrani, v tom me MW3 hrozne zklamal, vecina teroristu a ne-armadnich slozek pouziva nakou tu PP90M1 a vojenske slozky vesmes AK-74...chapu, dava to smysl, ale kdyz uz je cela hra postavena na efekt a predchozi dily se nebaly cloveku podstrcit ruzne druhy zbrani pouze pro zabavu (o chatrci s celym zbrojnim arzenalem ala "vyber si co chces, mame tu vseckom zachvilu tim pokosis 50 nepratel" ani nemluve), bylo todle DOST velke zklamani. Zadne kravinky jako sniperka s infra zamerovacem, hloupe heart-beat monitory, zbrane co na bojisti ani nemaj co delat....proste nic z toho co sem od tedle AKCNI hry ocekaval
  • Tak očividně si prostě nenarazil na tu správnou hru a utrácet za ni litr nemá pro tebe smysl. Tak přestanu rozumovat, nechám si svoje rozumy někam jinam a MW3 ani BF3 nehraju a podivám se po jiných hrách, kde po jednom zásahu hraju celou misi znova. Přece si od MW3 nemohl čekat ultra realistickou střílečku. Já myslím, že MW3 naprosto splnilo očekávání, které mělo. Atmosférická nerealistická hra, založená na wow efektu a akci. Mě to stačí.
  • USER47
    Jak můžeš vědět, že recenze je pravdivá a že cílovou skupinou jsou blbí teenageři, když jsi hru nehrál a očividně o ní ani moc nevíš? Z obrázků?
  • Me by ted spis zajimalo kdo mi dal ten 1 palec nahoru :D
  • Recenze je bohužel pravdivá,což dokazují i příspěvky tady těch přiblblých děcek "rádobyadminů" něčeho *4* . Úplně napsáno,jak sám bych to ani nenapsal. Jen bych dodal,že asi cílovou skupinou prodeje tohoto stylu hraní jsou právě ne moc inteligentní teenageři jimž jde jen o to vyvraždit vše,co se hýbe, rozstřílet akáčkem tank na hadry a vychutnat si grafiku ohně a hektolitrů krve. Stejně jako BF3 nikdy nepochopím v singl kampani nabíhající tisíce vojáčků ve vlnách jako rusové ve stalingradu. V BF3 jsem se schoval za auto a mohl jsem za ním být defacto do vánoc,jen počkat až naběhnou-postřílet a počkat na další vlnu-postřílet a počkat na další vlnu a..............nekonečný skript o hov.. Multi je asi lepší,ale např.pro mě jakožto hráče F1,co si chci zahrát jen kampaň,jsou to vyhozený prachy. Navíc mě zajímá role pěšáka a nevím proč ovládat supermariňáka,který umí létat helikopterou,stíhačkou,řídit ponorku,tank,bvp, prostě šaškárna. Je to můj názor,nikomu ho nevnucuji a kdo chce na mě reagovat,tak mě přesvědčte v čem je Cod a BF dobrý,abych za něj utratil přes litr.
  • USER47
    Singl je dobrej. Nekonečný vlny trochu zamrzej, zejména když MW2 ukázalo, že to jde i bez nich, ale celkem to vyvažuje moc hezký prostředí evropskejch velkoměst, zejména mise v Paříži, Berlíně a Praze jsou parádní. Celkově vzato se to kampani MW2 vyrovná.
  • Ono to je otazka. Pokud to bude jako MW2, tak bych nesouhlasil s temi spawnpointy a nekonecnymi vlnami. Pokud to je jako Black Ops, kde to Treyarch uplne prehnal, tak mne to docela mrzi. Priznam se, ze jsem stale trochu doufal ze 3/4 v narez jako MW2. COD jsem mohl akorat kdysi 1, 2 nebo MW2. Ostatni mi pripadlo uz mimonsky. Dokonce ani MW1 mi nepripadlo nijak wau. Stejne blby design, jen nova grafika a modely. A zvlast za Black Ops by zaslouzily designeri facku. Ted se priznam dost premyslim o tom, jestli ta hra vubec stoji za ty prachy, pokud budu hrat pouze singl. *7*
  • je to dobry
  • Cimbi ja sem myslel ze jsi muj !!! *8* ty uz mne nemas rad ?
    PS: COD jsem jeste nehrat protoze mi nejak strajkuje moje Nvidie 6600 GT
    /nechapu proc , mam na nej obrovitanskej overclocing !!!/ *7*
  • vzdyt mam i dirku, kdybi neco *14*
  • Cimbi Boze , proc nejsi holka ? *14*
  • TICHO vy osprostele deti lebo pride Majster N *1* Boha Vam Mariji *16*
  • Caute a Ahojte IGRAČIKOVJA
    Dneska sem hral COD slo to moc hezky na 640x480 na low detail, mnel sem az 21 FPS !!!
    Ale grafika na Battlefield 2 vypado o moc hezci !!!
    A apropo sem obrovitanskej ADMIN BF2 *5*
  • taky te miluju Dynousi !!! *14*
    PS: Dneska dosli na servr cizo lide, budeme je banovat ?
    *16*
  • Ahojte me lasky *14*
    Ja sem Boss serveru ANTIK BF2 , COD neni dobra hra protoze na ni nedelam ADMINA !!!
    Iba ta hra je dobra a skvela , kde ja delam ADMINA.
    PS: Miluju kluky co mi pritakavaj na foru *14* *14* *14*
  • Musim priznat, ze nie som zastanca tychto hier, vacsinou mam najradsej sportove tituly, ale hram vela novych hier uz iba aby som ich videl graficky atd. A treba povedat, ze Battlefield 3 ma ovela viac bavil ako toto COD. Ten pribeh bol ovela lepsie podany, tu som po prvych piatich, siestich misiach ani len netusil ze tam nejaky pribeh bol. Graficky sa mi taktiez pacil viac Battlefield, a co sa tyka hernej stranky, tak COD som sice este nepresiel cele, ale to iba preto, ze ma moc nebavi sa k nemu vracat, battlefield ma bavil ovela viac, a chcel som ho hrat dalej, kdezto tento COD titul ma nicim nenadchol. plati vsak 100 ludi 100 chuti, a kazdeho teda bavi nieco ine.
  • Tak u mě nové CoD naprosto splnilo všechna moje očekávání (protože jsem zádný něměl :) ). Na hraní multiplayeru nenám čas, ale na singl se vždycky těším. Hru stáhnu (a nijak se za to nestydím), vypnu mozek a 6 hodin prostě kosím všechno, s tím že občas si řeknu wow, nebo hustý. Nic víc od CoD nechci a ani nic míň. A za rok u CoD 9 (resp. u dalšího interaktivního akčního filmu)
  • Tak jsem schválně hru zkusil, abych nekritizoval něco, o čem jsem jen četl...
    Hodnocení 7/10 je trochu přehnané. Trojka je totiž naprosto totožná s dvojkou, jenom nudnější. Ano, všude to bouchá, "terče" lítají jako zběsilé po okolí, spojenci dělají že střílí (vyjímečně někoho i zasáhnou), nascriptované události každých deset kroků... Já se u téhle hry NEBAVIL byla to NUDA. To se radši kouknu na akční film s Arnoldem.

    Kampaň bych ohodnotil pětkou (maximálně). Mulťák této série mě nikdy nebavil, protože to NENÍ týmová hra, ale hra, kde jednotlivec... řekněme camper, dosáhne na nejlepší skóre s jedním prstem v nose a s druhým na myši. Z toho důvodu ho ani nebudu hodnotit.
  • Mam rovnaky nazor!! Nie som typ hraca ktory hrava dennodenne dlhe hodiny, niekedy aj dva tyzdne moje PS3 ani nepustim. Ked si chcem len na chvilu zahrat tak ma viac bavi MW3 ale ked chcem trochu dlhsie tak BF3. Ale zvukovo a graficky je podla man BF3 uplne niekde inde!
  • GHOST2610
    Ty ses ale k*kot

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit