Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je stejně moudré konstatování jako "Co by za to jídlo dali děti v africe" no nic páč by jim z toho bylo tak blbě, že by to v sobě nudrželi ani 5 vteřin.... a další věc je že nemaj co za to dát
  • no ty by z toho byly vyloženě nadšení *1* *1*
  • co by za to dali deti v africe aby si zahrali jdnu z tech her a vy se bavite co je lepsi :D rozmazlenci :D *3*
  • Operace metro je opravdu nepovedená mapa. Na conquestu nehratelná. Ale pak tu máme Firestorm, Teheran, Kharg, Grand Bazar, Caspian Border, Damavand (ten je také horší, chce kompletně sehraný tým) no a nudná mapa je Seine Crossing nicméně je nudná, ne špatná.
    Další věc už podotkl můj kolega níže, CoD= Sólo akce, BF=Tým/taktika- prostě přemýšlení a ne jen bezhlavé střílení. Tím je jasně dáno, že je to úplně jiný herní styl. Každá jednotlivá mapa je větší než všechny mapy z MW3 dohromady co jsem tak viděl, což je jak jsem řekl dáno herním stylem.
  • To není o zaplacení ale takovéhle hodnocení bylo očekávané a takové přišlo. Web jako IGN si nemůže dovolit dát hře třeba 5 což by si podle všeho zasloužila . Samozřejmě tam jsou nějaké postranní úmysly, ale rozhodně to nefunguje "Tady máš něco do kapsy, chcem devítku". Nevím, například český EG u každé větší hry zmíní, že kdyby sis měl zahrát jen jednu hru tak tuhle nebo je to pecka roku kupujte no a samozřejmě chtějí nahánět lidi na odkazy na xzone se kterými očividně pečou :-) Ale přímo úplatky... tomu bych nevěřil.
  • PS : Na začiatok spomeňme počet predaných kópií za prvý týždeň. Tých bolo neuveriteľných 5 miliónov :D

    PS 2: Prečo žiadny "BF 3 gangsta skilla hard boy" nepovie ako to funguje na mapách ? Vždy je na jednej strane over a mapy sú bohužiaľ spravené tak, že sa zaseknete v jednom mieste a tam sa len bojuje. :) viz. Metro kde sa stretávate len pri schodoch a čakáte na spawne že jo ? :)

    PS3 :- - - - - - - - - - - - - - - - toľko mínusiek :D
  • S radostí
  • "Mnoho ľudí sa pýtalo otázku o koľko prekoná Modern Warfare 3 rekord Black Ops v predajoch a či sa podarí prekonať 10 miliónov už v prvom týždni. Nuž na obe otázky už poznáme odpoveď a stačil na to jediný deň."

    "Analytici odhadujú, že do konca týždňa by sa mohlo predať až okolo 13 miliónov kusov. Práve vtedy by mohla séria prekonať aj magickú hranicu 100 miliónov predaných hier. Doteraz sa predalo (bez MW3) 87 miliónov hier s nápisom Call of Duty vo svojom názve."

    A umínuskujte ma :D
  • 8 hodin to může hrát jen jelito...o tom, že bych to neměl hrát na medium radši nic...zvýšení obtížnosti v takovýdle hře je akorát frustrující...vzhledem k tomu, že kolegové občas nějakýho toho rusa za zády zapomenou...uměle natahovat čas tim, že budu některý pasáže opakovat 15x mi nepřijde jako zábava
  • Lol. Nějak mi nedal spát ten odkaz na čtvrtý díl (Modern Warfare "1") Tak jsem se podíval na profil hry, následně klikl na vida a pustil si video-recenzi Ondy Broukala. No smál jsem se na celej dům tak se podělím o pár vět a pozor je to recenze z prvního dílů Modern Warfare!! Tedy 4 roky staré hry. "Grafika mě nijak nepřekvapila, je vidět, že použitý engine má nejlepší léta za sebou" "Hra sází na léty osvědčené principy a tak je to pořádná nascripovaná jízda" "Vadí mi devítková hodnocení. To, že autoři nedokázali a nebo se ani nesnažily napravit chování umělé inteligence, je hrozné". No, je vidět, že během těch 4 následujícíh her ze série, se toho příliš nezměnilo :D Lukášovi by stačilo vytáhnout zvuk z té recenze a připnout ho na záběry z MW3 a měl by hotovo :-D

    Ale tak, nemyslím to zle. *1*
  • Proč porovnávat CoD a BF? Stále jsem nepochopil ten princip protože obě hry jsou naprosto odlišné. Jsou si podobné protože se tam střílí? Tak to můžeme ale porovnávat ještě desítky dalších her. CoD je SÓLO akce kde se dá možná mluvit o nějakém aimu a skillu tedy co se týče té kvalitnější sféry hráčů. BF je zase týmová taktická akce kde sehranější/lepší tým vyhrává a pro "sólisty" tam není místo, což jim ostatní jasně naznačí konečným výsledkem a DICE na to při vývoji mysleli. Ano herní princip singlplayeru Battlefieldu 3 je jak přes kopírák od scénáristů pracujicích pod ACTI to ovšem nic neznamená.


    U mě osobně vítězí BF3 (MW3 jse ani nekupoval, mám CoD4 a zkusil jsem BO za poloviční cenu tím to pro mě skončilo) protože mě osobně se nic nevyrovná pocitu když jako podpora můžu vytáhnout M249ku a spustit krycí palbu než přiběhne Medic, který vylečí technika, který následně zničí vozidlo bránicí nám v postupu a naše malá rodinka může pokračovat v nátlaku na nepřátelskou stanici kde následně assault vypustí přenosný spawn a zbytek týmu nám pomůže s obsazením a následným vítězstvím. Ale chápu a toleruju lidi, kteří neradi spoléhají na ostatní a raději hrají více sólo zaměřené CoD.
  • skyrim i batlefield jsem stahnul ale tohle jsem normalne koupil abych podporil vyvojare, podle me je to spickova gamesa
  • Cahir
    To je možné (totiž že ona kontroverze mě přitáhla do diskuze), ale nemyslím si, že je to záměr Activisionu. Oni se prostě drží hesel: A) Za málo práce hodně muziky + B) Tenhle koncept nám funguje, tak to hlavně nesmíme zkurv*t nějakým výrazným zásahem. Ona stagnace pak burcuje určitou skupinu hráčů k výtkám, ale to je spíš důsledek bodů A+B, nikoliv záměr Activisionu. Jestli jim tenhle nepřímý důsledek dělá dobrou reklamu už je věc jiná.
  • Jsem rád za celkem objektivní hodnocení od Games Tiscali... třeba IGN tomuhle dalo 9 a verdikt suprové hry... asi je dobře zaplatili, hodnocením velkých zahraničních webů nevěřit!!! *1*
  • COD dohrané a môžem s kľudným svedomím povedať že chlapci opäť nečakali a dokázali z SP spraviť "interaktívny film" a vtiahnuť hráča do deju. Celková doba hrania 8h (na Veteráne, tie komenty od "recenzentov o 5 hodinách zrejme nastavili obtiažnuť Recruit) a kvalitne som sa pobavil a hor sa na multiplayer :)
  • Myslim si, ze ten kdo by ''soural hubou o zem'' bys byl spis ty. Jestli ses tak dobrej tak uz sme spolu nejspis hrali. V jakym tymu si hral? Muzeme si klidne zahrat CoD, ktery sem btw hral na InvexCup 2004 a zabrali sme krasne 3. misto...a nebo proti CoD2 taky nic nemam par turnaju tam mam za sebou taky...
  • sadfasdf: ty voe ty ses dobrej dmnt :D zkus vymyslet neco svyho...takovy nerdy miluju do oci bys me nerekl ani pul slova. Asi mas hodne dobrou slovni zasobu na urovni 15letyho pubertaka... podle toho co tady ctu :D:D:D ale i taci jsou mezi nama co nadelame...
  • jedinej kdo tady ocividne mele blbosti ses ty, takze bych se zpakoval :D fanousci MW3 se aspon ve vetsine pripadu nechovaji jak dmnti z rad BF3, kteri neustale jen hani konkurenci. Se ji tak bojite? asi jo jak tak ctu tuhle diskusi o 50 strankach kde ctu porad ty stejny veci dokola...
  • kratka hratelnost? ty ses dobrej dmnt, tohle je hra o multiplayeru...to se fanousci BF3 tak strasne boji konkurence, ze tady stale opakuji stejny srack* porad dokola? kdyz se ti to tak nelibi tak odsud tahni a bez si jezdir s autickama....MW3 je hra uplne o necem jinym
  • nj MW3 zase ma mnohem vetsi zakladnu hracu, mnohem vetsi mnozstvi turnaju a soutezi. napr. o progaming BF ani nezakopnul mozna jen okrajove ale nic ve srovnani s CoD. plno trickshotu a dobryho aimu a refpexu, ktery se da na serverech videt. A kdyz vezmu zpracovani (vizualni) zbrani (textury a celkovy vzhled) jsou mnohem lip zpracovany a realnejsi nez v BF3. I kdyz zvuky a zpetnej raz mohl byt u nekterych z nich lepsi...a je to jinej styl hry takze si hrejte co chcete :D nechapu proc to kazdy srovnava s BF3 to uz je smesny...fanousci BF3 asi maji strach z konkurence kdyz neustale pisou takovou kritiku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší