Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D’Toid – 9.5 IGN – 9 Edge – 9 1UP – 9 Videogamer – 9 Joystiq – 9 CVG – 9 Game Informer – 9 Digital Spy – 8 PSU – 9 Everyeye.It – 9 Eurogamer.de – 9 Metro – 9 The Guardian – 10 GameTrailers – 9.3 Play3.de – 8.5

    myslíš že by toho bolo až toľko? :/ ... ja som SP prešiel, celkom ma bavil, aj keď to nebola žiadna výhra ... a MP je dobrý ... nerozumiem prečo tam dali chyby v scriptoch atď, keď v BF3 SP dosť chýb v textúrach a bugy a k tomu nenapísali nič
  • Vskutocnosti je to presne naopak a recenzenti v tychto menovanych mediach sa hrubo spreneverili svojmu povolaniu a hracske obecensvo klamlivo informuje o tom ze tento datadisk sa opravnene predava za plnu cenu akoby sa snad jednalo o plnohodnotny
    produkt.Podlahli masovemu ocakavaniu fanusikov tejto serie a tak racej isla objektivnost a nestranost celej serioznej zurnalistiky bokom a rubali sa vysoke znamky hlavne nevybocit s nadiktovaneho prudu-ukazkovo smutny priklad rezignacie na svoje povinosti.Vsetci tyto pani dali velmi dobry dovod vsetkym vyvojarom na celom svete nebit originalny alebo inovativny a tym hrubo prispeli k degeneracii hernej brzne.Tiscali si vysoko vazim aspom za tych 7/10 ale podla mna tam malo byt 5/10 ako priemer ale ako som uz spominal to by bola karierna sebevrazda.
  • Pretože každý odsudzuje CoD už len kvôli tomu aby nevytŕčal z davu ...
  • Cahir
    Nejpočetnější, nejabsurdnější a nejubožejší diskuze je vždycky u CoD a Battlefieldu. Čím to je?
  • Máme, Games.cz mám rád, ja len píšem, že toto je dosť ovplyvnené ostatnými a písal to zrejme niekto kto CoD veľmi v láske nemá, pretože 7/10 je až príliš málo ...
  • Musím uznat že MW3 je po těch zrůdnostech World at War, MW2 a Black Ops snesitelný a dokonce i zábavný. Nemá totiž tolik bugů ve scriptech a má velice pěkný level-design. Když to řeknu jednoduše tak jsem se v BF3 mnohem vice vztekal. BF3 nemá špatný singl ale u Bad Company 2 jsem se mnohem více bavil. Jinak kritika na MW3 měla být už u Black Ops místo té pos*ané ódy.
  • Tak sem chodit nemusíš. To na slovensku nemáte vlastní herní servery. Když ti nevoní spravedlivá recenze, tak si táhni jinam.
  • Podľa mňa je také nízke hodnotenie už len kvôli tomu, že každý hovorý že je to s**čka - tak aby nevyšli z davu ... napr. IGN tomu dalo 9/10 - http://pc.ign.com/objects/063/063810.html ... aj všetky svetové stránky tomu dali nad 8,5/10, takže Games.cz tomu dalo 7/10 len kvôli davu ... bieda
  • USER47
    Ty vole ty máš fakt dost...
  • Jazz
    Jojo, jak jinak. Víš co mi můžeš *3*
  • conflig
    souhlasím s tebou
  • BF3 je dobrý multiplayer hodne podobný vojne , v COD multi je spiš arcade . čo sa týka single jednoznačne po dohrati COD 8 BF3 single je hodne slabý pekný to je aj užasný ale COD mi dalo lepší pocit bol hodne výbušný a napínavy to sa o BF nedá povedať
    takže COD single 10 bodou multi 6 a BF3 single 8 a multi 10
  • myslim ze tu najdes odpoved
    http://www.youtube.com/watch?v=gYFc3OXOsW8
    odporucam od 4:30 a kvalitnu aparaturu :d
  • Si rikam, co je to za trotla, a on si jen jazz zmenil avatar : )
  • me tam bavi jen ten survival mod, ten se celkem povedl a prevapive vyzaduje velkou davku spoluprace dvou lidi, timto zahaju konkurz na cloveka s mozkem a mikrofonem kterej mi tam bude kryt pozadi ;))
  • to só mojy kamosi, majy v popisu se smat ale prisly az tet
  • remm
    a prosim ta, ukaz, resp napis mi vetu, kde ja pisem ze BF3 ma matchmaking :) ja som si precital recenziu a autor oznacil za zapor v cod ze lowky hraju s high levelmi. tak som napisal ze tzv. matchmaking nie je ani v bf3 a nikto to v recenzii na bf3 nespomenie ako kritiku. ja viem ze MW3 je odpad, ale treba byt objektivny

    PS: samozrejme ze mas odomna plus, lebo co pises je pravda
  • Tikov
    to je docela škoda, UO je dle mého nejlepší díl série co do MP- děla, tanky, minomety, obrněné vozy, auta, dobývání pozic,... (vlastně takový oddychový BF bez tříd, u CoD 2 mne odklon od UO linie velmi zklamal), ani ten SP nebyl zlý)
  • Jazz
    No, ale abys věděl ty chytráčku, v BF3 žádnej matchmaking není... Jo, jen ten dementní quickmatch, kterej tě hodí na server s nejlepším pingem, ale není to matchmaking.
  • prosimte zavri rypak holcicko ubulena zjisti si co znamena souvislost a pak zkus vylecit sve komplexy ty s "malim" dickem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší