Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pesimistická představa pouze za předpkladu, že se to dostane tak daleko, že to klikání bude jediná činnost. A jinak co se jedný ruky týče, tak sakra tak už se hraje CoD dneska ne? :D
    http://www.youtube.com/watch?v=0wfSg_-61FU
    Tenhle týpek to taky hrajou s jednou rukou za zádama ;)
  • Grafika, zvuk, MP, vozidla, mapy, destrukce, fyzika, grafika asi o 5 let a grafika. Jo a zvuk. SP ale stoji za prd. *5*
  • Tak urcite atmosfera, ty zbrane ktery vubec nekopou ta fyzika kdy vsechno je jak pribyty ten 5 let starej engine nechapu ze to nekoho bavi. BF3 jsem si predobjednal hned po bete a to jsem v zivote hral jen singl bad company 2 takze o nejakem fanouskovstvi nemuze byt rec, samozrejme kvuli multiplayeru a bavim se od vydani hry a dloooooouho jeste budu, mw3 bych si nekoupil ani kdyby ho davali zadarmo k bravicku.
  • Zvuk?
  • Zastpuci BF3.Reknete mi,co je lepsi na BF3 oproti MW3(krome grafiky).
  • Mechwarrior_bw
    to už bolo lepšie... pár ľudí vzadu sa trochu usmialo.
  • Mechwarrior_bw
    "Zábavná hra, ve které se dá za 2 hodiny hry dosáhnout úrovně 20, aniž by se člověk musel nějak snažit."

    myslím, že si trafil podstatu ... chyba ani nie je v COD, ten je iba odrazom doby, konzumnej spoločnosti ktorá nemá čas ani chuť rozmýšlať ale chce rýchlu a čo najdostupnejšiu zábavu s minimom vlastnej námahy. Možno sa časom dočkáme CODu ktorý bude možné ovládať jednou rukou, kde sa bude postava pohybovať sama, hráč bude iba mieriť a strielať - bude to mať tú výhodu že hráč vyvalený na gauči, bude môcť pomocou druhej ruky jesť popkorn, hamburger alebo piť colu... Príliš pesimistická predstava ? uvidíme...
  • V Tescu mají moc dobré tresky.
  • Mechwarrior_bw
    myslíš ten web kde na človeka furt vyskakuje reklama na MW3 cez celú obrazovku ?
  • clovek nemuze any napsat sfoje nazori bez toho aniz bi ho nekdo srazyl k zemy. vubec nechapate jak to mam tadi v udirne teske. furt same buchticki se sodou, treska z tesca atd. nemas srdce...
  • Dělal jsem si takový svůj osobní výzkum ohledně MW hráčů. Před měsícem jsem měl možnost skrze Impulse pořídit MW2 za cenu 10 babek. A dnes v noci a dopoledne jsem si zahrál MP část. Je až k pokukání sledovat nafoukánky s levelem 70 jak jim dává na řiť Noob s levelem 2.
    Samozřejmě v takovém případě jsou všichni tací označeni za cheatera nebo minimálně campera.
    Můj závěr je takovýto: Skupina hráčů hrající tuto hru jsou nejen lidé nadávající na hráče hrající BF3, a ostatně i kteroukoli jinou hru. Ale zároveň dokonce nadávají samy si mezi sebou. Tedy lamky nadávající jiným lamkám navzájem se přehlušující kdo je větší lamka.
    Zábavná hra, ve které se dá za 2 hodiny hry dosáhnout úrovně 20, aniž by se člověk musel nějak snažit. (Stačí jen mít zmáklou nějakou pokročilejší hru, kterou ani BF3 není (Sry BFkaři, sem neutrál zlepšující svůj skill na Quake III Arena a Armě ;) ))
  • Nejdřív se nauč česky a až potom kritizuj ty buzno *6*
  • stejně jako MW2
  • Pochybuju o tom, že na herní web chodí hanit CoD lidi, co slyšeli od kamaráda, že je to blbost a tak mají stejnej názor. Takový lidi teď někde vyspávaj po diskotéce. Hráč si udělá obrázek z walkthrough videí na youtube, recenzí či vlastní zkušenosti. Mě taky baví CoD díl za dílem méně. MW3 si už ani nekoupim a dokonce mi ani nestojí ty 4 hodiny SP za ztažení z nějakého warezu. A multiplayer je dle recenze taky čím dál horší. Quake nebo Unreal styl akce se do válečné hry prostě nehodí. To CoD nikdy nebylo. Ta hra je prostě s každým dílem horší a zastaralejší.
  • Jazz
    Běž si mlátit nefiktivní draky do Skyrimu a nám to nech, jo ?
  • GlaDOS
    nesmysly? o těchto věcech mluví spousta hráčů. nekončící fronta nepřátel, dokud nepřejdeš pomyslnou čáru. šílená recyklace objektů a animací z předchozích dílů. krátká hratelnost. lineárnost,... když se na tom shodne velké množství hráčů a nepodplacená recenze, bude to nejspíš chyba hry a ne nás.
  • Mechwarrior_bw
    toľko námahy a tak zúfalý komentár ... ako keď človek povie pred publikom vtip ktorý sa mu zdá náramne vtipný ale nasleduje iba trápne ticho.
  • GlaDOS
    Souhlasím. Jarda na hrej.cz to hodně přepískl. Ze začátku napíše, jak je to krátky, jak je to lineárni, že je to pořád stejny, jako předchozí díly ale nakonec napíše, že je to CoD a nic nového se od toho nesmí čekat a že je to vlastně v pořádku, takže tomu dá 9. Takhle si objektivní recenzi nepředstavuji.
  • jo btw nemate nekdo sluchatka na puceni nejde mi net diky cauki
  • Další trapná střílečka, s BF3 si to v singlu může podat ruku, obojí stojí za velké kulové

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit