Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toz su tu zas. ahojki. tak tudle hru sem vcera dohral na hajč detajli za pul hodini. sem tam upa nabehl ne a prask hned do hečy terakovy. hej upa supa gamesa roku hej verte neverte. skoda ze my sel zas jen syngl na multak bich nemel nervi bo behat jak namesicny a strilet za skoku s rotacakem bi me trefyl slak a potom i za toho skoku canon flag. no menu to ma pekne a ykonku ve vyndous taki ale stve me ze krek ma dvacet mega na to sem nemnel mysto na dysku takze my to neslo ani pustyt ale rikam menu pekne a ykona my udelala radost vyc nez vajca na velykonoce. toz dal bych temu tak 3/10 ale ykonka pekna rikam takze davam 4/10 jj. oki cauki
  • Nemas mozek doopravdy, nebo to jen delas? Ten matchmaking o kterym pises, je typ matchmakingu u her typu LoL, HoN, atd., ne u FPS, kryste pane. To snad neni pravda tohle, to jsem jeste nezazil takovyho blba
  • drasta
    LOL nechces mi snad tvrdit ze jsi cetl vsech tech 450 prispevku? To ze se kritika CoD porad mota okolo stejnych temat nemusi znamenat ze lidi nemaji vlastni nazor ale naopak ze CoD v tech tolik dokolecka kritizovanych bodech opravdu SAJE.
  • V BF3 jsem i ja uz narazil na cheatery ktere pak server vykopaval. A to bylo uz ctvrty den po vydani
  • jindra.veliky
    black ops byl sranec *4*
  • Schválně si přečti celý forum a spočítej kolik příspěvku tady má nějákej názor a kolik příspěvku sou jen ubohý nadávky. Beru že hra se nelibí každímu to je logický žjo. ale vsadím groš že ani ne 1/3 těch co tady hážou špínu na CoD to nemají z vlastní hlavy, pač si to nedokážou obhájit jinak něž další špínou.
    PF: kde si vzal že nemám rád BF3 ?
  • Taky nechápu, že všichni nadávají na Treyarch, když jejich CoD se kvalitou rozhodně vyrovnají těm od Infinity Ward. Ono taky co bysme chtěli za dva roky práce. Problém je, že oni tu hru prodávají za litr a bude mít lepší prodejnost za stejnou cenu jak hry na, kterých se maká třeba pět let. Jo kdyby se MW3 prodávalo za čtyři kila, tak si i tu sedmičku zaslouží, ale takhle?
  • jindra.veliky
    http://www.youtube.com/watch?v=deeY3hT9OPA
  • Jestli tohle dostalo 7, tak doufám že skyrim dostane 11 a nechápu, že L.A. Noire nedostalo 12.
    Ale teď vážně. Autor Aleš u mě hodně stoupl na ceně, protože tohle je nejkritičtější recenze, jakou jsem na MW3 četl. Chápu, že dát hře šestku nebo pětku by byla kariérní sebevražda, jak tu někdo psal. Upřímně, když jsem na začátku recenze viděl sedmičku, tak si říkám: Tohle bude zase jen SP recenze, mulťák budou ještě recenzovat a dostane devítku a nakonec z toho tenhle recyklát vyjde s osmičkou. Proto mě mile překvapilo, že je to celkové hodnocení.
    Podívejte se na Hrej.cz. Tam na vás vyskočí reklama, že právě vyšlo MW3. Dále člověk nalistuje recenzi od Jaromíra Möwalda. Hra od něj dostala 9 a on ji jen chválí a to i za to, že je krátká. Ukázková práce reklamního oddělení Activisionu.
    Jsem rád, že jsem se zavčasu přešel na games.cz. A jsem i rád za to, že recenze nejsou hned. Například Skyrim recenze od Lukáše má vyjít až po neděli. Games si Skyrim museli sami koupit, protože Bethesda jim nedala verzi k zrecenzování. To dává naději, že recenze bude opravdu subjektivní a ne podplacená fraška. I když zrovna Skyrim nebude mít problém dosáhnout na devítku, soudě podle toho co jsem zatím odehrál.
  • Já jen trochu na začátku, než vydaly několik patchů, ale tady toho bylo mraky a MW2 jsem byl rád že jsem se vůbec někam připojil....
  • Jazz
    Ano a vy snad ne ?
    Jdi si zapnout to svoje božský CéOóDéčko a nemel blbosti..
  • cod 12, nfl 13, FIFA 15, apod..
  • Jazz
    Já jsem v BO žádny lagy neměl, za to tady a v MW2...
  • ty voe delas si ze me srandu? ty si myslis, ze ten vas svatej BF3 nema zadny chyby nebo bugy nebo co? MW3 jich ma taky hodne nerikam opak, ale prijde my smesny jak kdokoliv kdo rekne jedinou vytku ke BF3 dostane hned kritiku...holt za pravdu se kazdej zlobi....
  • j presne tak. Jinak na oficialnim forum MW3 sem cetl zvesti o novem enginu. Zatim ne oficialni, ale da se to ocekavat, protoze MW3 na me pusobilo jako ukonceni serie. Aspon s novym enginem zavrou huby vsem haterum....jestli ho stihnou udelat za rok a bude fakt kvalitni sem zvedavej co budou rikat....stejna kritika kterou uz maji naucenou nazpamet?
  • nvm ale spis mi pripada ze mas warez protoze se v bf3 vzdy pripojim kam chci a s cheaterem jsem se zatim nepotkal (mozna mam stesti), hraju to od prvniho dne vydani bez padu. a camperi jsou v kazdy mp hre a vyssi level protihracu i nevadi, aspon se muzu radovat pri killech..
    no flame. jen je to opravdu divny ze by se ti spustila kampan z mp, apod..
  • ZvacA
    Tak jestli se navazuje v sérii MW na neuzavřené události, tak těžko se ve třetím pokračování znenadání bude hlavní konflikt odehrávat mezi Rumunskem a Francií. To samé i s bojištěm - jestliže se v předchozím díle pod atakem ruských armád ocitl východ USA, tak lze předpokládat, že se boje objevily i v New Yorku. Ovšem souhlasím s tím, že nápad na samotné provedení NY jako bojiště není rozhodně žádná výhra a navíc samotné provedení celého okolí i včetně maličkostí kontrastuje nelogicky s tím, co se stalo v MW2. Tam totiž po výbuchu hlavice došlo k působení elektromagnetického pole téměř na celé východní pobřeží, které se ponořilo do tmy a i když epicentrum výbuchu bylo nad Washingtonem a od New Yorku je to vzdušnou čarou něco přes 300 km, tak správně i přesto lze předpokládat, že by EMP mělo působit i na toto místo, zejména když na jihu dosáhlo až k Floridě ( jak bylo patrné z pohledu od vesmírné mezinárodní stanice, než šla do kytek ). NIcméně, když hráč prochází NY v MW3, tak nejen že tam ještě jsou v provozu samotné televize a různé obrazovky, ale ještě funguje osvětlení a k tomu tam lze neustále slyšet průjezd policejních nebo sanitních vozů s funkční sirénou - ještě, že tvůrci vložili scénář v NY za dne, jinak v noci bychom se mohli dočkat veselého světelného orchestru, což by bylo už úplně špatně... Takže jen takový fanouškovský postřeh, kdy si člověk všimne, že autoři sice zajímavě kombinují situace z přechozích dílů a znovu volají na scénu známé postavy, ale háží bobek na logiku událostí z minula.
  • heh tady na diskusi games.cz se to ''odborniky'' jenom hemzi :D hlavne teda v MW3 sekci...
  • hm, ze sem jeste zadny lagy nezazil...a rekl bych ze MW3 je vrchol serie, prevzalo to hodne veci se starsich dilu (proc menit neco co funguje) ale taky je tam hodne novych veci co v predchozich dilech nebyly a hlavne hodne z nich je upraveno podle prani hracu coz je velky plus pro komunitu....
  • conflig
    ano za pár týdnů soundtrack napíšou přes víkend, skripty udělají ve volném čase a scénář napíšou během přestávky na oběd. Opravdu smekám pan odborník se ozval. Tady se ozval člověk co by si nezavázal ani tkaničky u bot

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit