Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikoli, tento reZenzent je jak ženská, neustále mění názory, tedy jejich vypovídací hodnota je nulová... Recenze pana Smutného = patok nestálých myšlenek...
  • Další herní průjem, vaření z vody a recyklace starých herních principů. Hnus, styďte se! *12* *12* *12*
  • Jenže ve chvíli, kdy místo dvou tří nepřátel zabiješ čtyři nebo pět a do dalšího krytu se nedostaneš sprintem, ale plazením po břiše, tak se ta hra sesype jak domeček z karet.
  • ZvacA
    Na tom se nejspíše shodneme střízlivě všichni, včetně nás, kteří budou do CoD nějakým způsobem fušovat, že 7/10 je skutečně optimální zhodnocení současnýho stavu hry, od singleplayeru po multplayer, a pak už záleží na každým, jestli si čísla přidá/odebere podle vlastního vkusu a názoru na samotnou hru. Sám jsem zastáncem toho, že výsledné verdikty dnešních recenzí neříkají nic, ale i kdyby se polovina fanoušků CoD rozkrájela, i kdybych se rozkrájel sám a i kdyby se rozkrájela celá divize Activisionu, tak třetí pokračování MW by si nemělo dělat iluze na větší známku. Osobně mě hra, hlavně z hlediska singleplayeru přijde stále zajímavá, což dělá vlastní zájem o univerzum série Modern warfare ( přesto bych i tady měl výhrady k celkovému zakončení a zjednodušení celého příběhového konceptu ), ale celkově to už není titul, který by měl sbírat jedno ocenění za druhým, či vysoká hodnocení v recenzích a uznané tleskání kritiků. Avšak, nedomnívám se, že ho lze stejně tak okamžitě posílat do odpadu - je to svým způsobem stále dobrá a zábavná hra, i když to je samozřejmě subjektivní, nicméně už CoD nelze určitě považovat za aspiranta na hru roku, případně něco, po čem by se měl automaticky opičit zbytek trhu. Můžu řícit, že mě těší, nikoliv však ze zaujatosti, ale právě s jistého kladného vztahu k této značce, že se objevují negativní názory i u kritiků a recenzenti se nebojí vytáhnout i nižší a střízlivější hodnocení vůči tomuto titulu, páč se domnívám, a snad ne naivně, že to trochu vývojáře a ty kašpary v Activisionu nakopne k lepšímu přístupu.
  • Môžem s Tebou len plne súhlasiť. Preto ani nikdy nedávam na recenzie pretože ľudia majú vo zvyku ako hlúpe stádo počúvnuť len hlas jedného. Rozhodne ma COD zaujalo a rád vyskúšam aj mutliplayer a tak isto budem hrávať BF3. :)
  • První COD který si netoužím zahrát.Tenhle styl hraní mě už dávno omrzel
  • Zalezi z jakyho pohledu se na to divas. Jestli z pohledu hrace co hraje hodne ruznych her a hral starsi CoDy, pak dostava znova to samy za plnou cenu. Pokud z pohledu hrace co ma rad MW tak dostane vylepsenej novej dil hry co ho bavi. Proto asi nema cenu cist recenze, ani se divat na hodnoceni.

    Ty scripty - BF3 singl je co se tyce hratelnosti docela tragedie, snad horsi koridor nez kdysi CoD4 na tom se shodneme
  • Klady byly popsány už u MW a MW 2, proč psát do třetice stejnou recenzi??
  • Súhlasím s Tebou, ALE prečo sa pustiť niečoho, čo dobre funguje ? Menia možno male detailíky, ale vždy ta hra vyzerá dobre.
    Ľudia to stále kupujú, stále zbožnujú a prečo ? Na fóre vypočujú požiadavky hráčov na odstránenie a pridanie rôznych vecí. Napr. perk, ktorý znížil recoil o všetkých zbraní. Ten tam nájdete modifikovaný a to bola hlavná požiadavka hráčov. :)

    Ešte ma tak napadlo ako sa recenzent opiera o scripty. Dúfam že pán recenzent hral BF3 pretože tam tých scriptov je tak isto veľa ako v COD. ;)
  • A nezaslouzi si nahodou COD4 ?popate? uz trochu nejake te kritiky ? Nebo kdyz pred 5 rokama byl COD4 dobra hra tak to znamena ze bude dobrej i kdyz ho budou prodavat porad dokola?
    S tim porovnavanim souhlasim.

    PS: Kvalita hry neni o tom kolik se ji proda
  • Myslim, že hodnocení 7/10 je optimální a spravedlivé nejen k BF3 (osobně jsem čekal, že tu dají 8), ale i k jiným titulům a jiným recenzím. Nemohou přeci jinde něco poplivat a jinde to opomenout.
    Tuším, že i výrobce bude s tímto číslem spokojen.. prostě chtěl vydělat co nejvíce s minimem nákladů.. takže vezme co se prodává, co mají již udělané (grafika, zvuky, atd.), hodí tomu pokračující příběh a šup na pulty za plnou cenu.
  • ZvacA
    Je!
  • JohnyTheZik
    jop je.. + raven software a sledgehammer studios pokud vim.. hlavni slovo ma kazdopadne infinity ward
  • Call of Duty? Who cares
  • Hrám aktívne BF3 ale táto vlnka kritiky, ktorá sa zniesla na COD je až zarážajúca. Recenzia mi príde maximálne nefér, pretože poukazuje IBA na chyby hry. Ak si prečítate ostatné recenzie je to tak 50:50 kde sa vyzdvihujú aj + hry...
    Porovnávate 2 rozdielny štýly hry preboha ľudia... COD bolo vždy o malých, svižných mapách, kde vyhrával ten, kto lepšie rushoval...Viz. COD2 mulitplayer kde k tomu inak nebolo. A fungovalo to perfektne i pri Clan War-och. 90% ľudí tu hru malo stiahnutú z torrentov a ani nepáchlo na pôdu multiplayeru...Porovnávať neustále 2 hry je trošku fail zo strany "hráčov" a už vôbec by som to nečakal od recenzenta, ktorý by si mohol naštudovať ako sa naozaj tieto dve hry hrajú.

    BF 3 = Komplexná taktika na bojisku s plnou kooperáciou.
    COD = Svižný rush mod (aby to pochopili zanietenci BF3)

    PS : Sú milióny odporcov ale je zaujímavé ako COD láme rekordy v predajnosti :)
    PS2 : I špatná reklama je stále reklamou ;)
  • DusanMPupak
    Pětihodinový válečný film s trochou zběsilého střílení (zabít dva tři nepřítele a sprint dopředu do dalšího krytu) a mačkání kláves.

    Možná to zní stupidně, ale pěkně to odsýpá, člověk ví přesně, co má dělat, skoro neumírá a celou dobu se skvěle baví. Pro člověka, co netráví většinu dne hraním her, naprosto ideální záležitost.
  • Mě docela překvapuje, jak sledujete pouze značku. Já hry sleduju tak od roku 98 +/- Vždycky jsme se zajímali o to, kteří lidé hru dělají a která studia. A ne název ... Je snad pod tímhle podepsán infinity ward?
  • To, že jsi ten příběh nepochopil neznamená že tam není :)
  • recyklovane je tu vsechno .. nebyla tam snad jedina vec, ktera by nebyla predtim v MW1 nebo 2 .. s jinymi kulisami ... jeste u zadne COD hry jsem nemel pocit, ze se mam jen dostavit do mistnosti, pockat na spawn a klikat ... a to vsechno s absolutne spatnym pocitem ze strelby .. MW1 a 2 me i pres svoji dementnost (na ktere je to vlastne cele postavene) bavili ale tohle je nastavovana kase bez napadu, zajimaveho provedeni nebo snahy o jakykoliv posun ..
  • ja jen doufám ze začnou ostatni firmy konkurovat codku
    bylo by hezký vydělat na víc akcich nez jen na electronicarts a activisionu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit