Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty zbraně jsou fakt zlo. Takto arkádové a nudné střílení nemá snad ani poslední Medal. Hra to ovšem není špatná, akční scénář a některé scénerie jsou dobré. Ale sráží to dolů střelba a grafika, které někde nevypadá zle(7 mise v noci,ponorka) a jinde je zastarála až to je k pláči(prales na začátku 6 mise - zde vítězí Far cry 1 :-)).
  • Jsem rád, že tato "hra" má nižší hodnocení než BF. Je to prostě staré "dobré" CoD, které zabavilo snad jen z počátku (CoD 1 + 2 + MW1). Poslední díly jsou jen taháky peněz z lidí a při tom nenabízí nic nového... kromě hyper super mega awsome scriptů, slaňování a dalších nepotřebných sra*ek. Navíc v MP je jen jeden styl hraní a to "rush'n'shoot".

    Battlefield je král akčních her (v multiplayeru) a z trůnu ho rozhodně nesesadí tento "produkt".
  • to odstřelování stropu bylo hypotetické, myslel jsem ti že to strašně kope, jinak jsem sakra dobrý hráč, ale BF3 byla dost hrozná co se týče míření a střelby, člověk si musí dlouho zvykat a i pak to není vůbec přirozené a musím na to pořád myslet, zato MW3 jsem zapnul a hned jsem mohl začít hrát aniž bych si na cokoliv musel zvykat.
  • No přece jen něco o první světové vím a tak budu opakovat, že tvé přání udělat kvalitní akční hru z této doby, je protimluv. Můžeš buď udělat kvalitní hru vystihující atmosféru této války, ale to by byla nuda. Nebo akční děj, á la CoD, že nebudeš vědět kam dřív skočit, ale jako obvykle velmi přehnaný a nereálný. Nové zbraně, jako tanky jedoucí rychlostí 6 km/h, nebo letadla to nezachrání. Na to mi bohatě stačí Rise of Flight... *4*
  • Naopak mi přijde, že je to tak správně, protože má nejlepší porovnání :)
  • no teba musi strašne baviť pobehovať po mape ako rambo a chytať od každeho plny zasobnik a veselo si skackať po mape ako zajac... hram to zo 4 urovni na tretej a je to uplne low tak nwm no ... *11* *11* *11* *11* *11*
  • Amylee.Anderson
    7? To na games značí, že to už neni hratený :D
  • par let pres 20.
  • Konečně jedna z normálních recenzí, kde naprosto neoriginální hra nedostala hodnocení 9.
  • 7/10 *1* *1* *1* *1* *1*
  • No to DLC je free jenom když máš limitovanou edici jinak stojí asi 400 kč.
  • Btw recenzia je subjektivno-objekltívny útvar
  • Žádný příběh? No nechci nic řikat ale BF3 mělo dost horší příběh, žádná reálnost COD nebylo realistický už od COD 1, neskutečně easy? tak nehraj na nejlehčí obtížnost a navíc tebe by bavilo furt jen pobíhat a umírat? ty by jsi se v tom určitě vyžíval, slabá grafika- no aspoň si to zahraje každej narozdíl od BF3.
  • njn asi je fanoušek B3... *7*
  • NO já po dvojce nějak nemám chut vubec kupovat nebo instalovat,jen sem nahlidl do recenzce co to vlastně je a jak se to změnilo,přejel sem to a zjitil sem žě mě ta hra prostě už nezajímá,sori na todle už sem ve 22 asi už moc velkej.A to si Mw1 zahraju rad!Holt je asi spousta lepšich her jak todle i když třeba jen na konzolích
  • mmrrxx
    vsimol si vobec este niekto tu recyklovanu afriku z CoD2 ?
  • survival s mikrofonem? ;)
  • User score 1,7 mluví bohužel leda tak o nějaké celkové náladě proti tvůrcům a distributorům, ne o kvalitě hry, kterou bych si troufal tvrdit, že sice většina hlasujících zkritizuje až za roh, ale stejně ji stáhne a celkem slušně si pár hodin zastřílí a pobaví se.
  • http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-modern-warfare-3

    User Score 1,7 mluví za vše..
  • Vím že jsou Coďáci vymazaní ale tak moc že reagují naprosto nesouvisle na příspěvek to už je docela hc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit