Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Games.cz si dovolilo dát takovýmu AAA hitu a nedotknutelný modle jenom 7 ?


    Můj respekt k redakci se právě o něco zvýšil.
    • Smůla,že si stejně nepočínali při hodnocení Battlefieldu *3* *1*
  • Jazz
    Musel jsem se o to s váma podělit, protože to nemá chybu. *1*
    http://dl.codgame.cz/userimg/2/230.jpg

    Alias 'We won't die' a Google translator v akci *1*
    • Mě rozchechtalo když jsem při procházení mezi českými odbojáři uslyšel krásnou a jasnou mateřštinou: "Ivánku, kamaráde!" *1* Zajímalo by mě, kde to vzali...
      • JohnyTheZik
        je tam i Leos Mares :D
        tyhle vtipky jsem cenil :D
    • epic fail :DDDDDDDDDD
    • JohnyTheZik
      i tohle je sranda :D ..
      http://i.imgur.com/LK8df.jpg
  • ty kokso normalne nemozem uverit vlastnym ociam mw3 dostalo 7............konecne!!konecne je tu objektivna recenzia!!Chvalim Cechov!
    • Já si myslím, že mohl ještě o bod dva dolů... páč já dneska dohrál SP a MP hrál 2 hodiny a můžu říci jediné... škoda peněz... Stará COD jsem měl rád, ale tohle je výsměch starým Codkařům.....
      • ja by som tej hre tiez dal menej bodov 6/10 ale 7 u games.cz povazujem za uspech a som i tak rad,noooo a tych 6 by som dal SP ale Mp hodnotit ani nebudem radsej to je odpad co z toho spravili
  • Trol.diskuzni
    Cože, veselá kopa Smutný dal jen 7? Není možné, já mám snad vidiny... *3*

    Že by přecejen ti kluci z games nebyli podplacený? *5*
    • mirekdusinojc
      Jsou podplacení, ale od EA! To jen, aby mě nepředběhl s reakcí někdo, kdo to bude myslet vážně :P
  • Co k tomu rict? Mozna by tam slusela jeste vice ta 6ka, ale myslim, ze Ales byl fer. Koneckoncu, text je dulezitejsi nez cislo a mluvi za vse. Mam radost,osledni dobou skutecne hodnoceni odpovida kvalitam hry bez ohledu na znacku.
  • Redakcia, máte môj rešpekt a obdiv, v časoch, keď sa tejto hre z nejakého nevysvetliteľného dôvodu dávajú hodnotenia, ktoré majú od objektivity ďaleko ako tučniak od úpalu, je príjemné čítať recenziu, ktorá sa tomuto trápnemu trendu vyhýba a dáva hre také hodnotenie, aké si zaslúži.
    • Mustaffa
      A Battlefield 3 si 9/10 jako zaslouží?
      • No, to by mě taky zajímalo, ale nikdo se tu moc nemá k odpovědi, radši klikají mínusy.

        Edit: no tak už ne
      • Pokud člověk hodnotí BF3 objektivně, tak ano.
        Ještě na něco by ses rád zeptal?
        • Mustaffa
          Už jsem se ptal... Čím?
          • @Dejl
            No engine se od BC2 zas tak strašně nezměnil. Víc PP, jiná a pestřejší barevná paleta. Zvuky má o krok lepší, to jo. Bz bz.

            Tak například ve dvojce byl commander, ne že každý hydiot určité classy má nekonečné množství mortarů a pod. To byla oproti 1942 inovace. 2142 měla zas ten Titan mod, nebo jak se to jmenovalo.

            BC2 měl destrukci.

            Co má teda BF3 nového? Origin a Battlelog, dvě věci, které mě odradily od koupě. Fakt průlom. To totiž kdysi devítka znamenala. Průlom. Pak museli hodnocení posunout, protože prostě průlomy přestaly, heh.
          • Hlavne multiplayerem :)
          • Len tak z vrecka: hrateľnosť, variabilita, dizajn máp, "dopravné prostriedky ", ozvučenie, slušne vyzerajúci vizuál, engine, ktorý v sebe skĺbuje výbornú fyziku.
            A teraz už len čakám na otázku: "No a čo je tam ešte okrem toho?"
            Monty Python and the life of Brian :)
            • Engine, od toho odvíjející se grafické zpracování, fyzika, destrukce, ale třeba i ozvučení... To je málo? celkově BF3 je nová hra.
              Ano pořád se tam střílí, pobíhají vojáci občas a přeletí letadlo, pokud to člověk bere takhle tak tam opravdu žádná inovace není.

              MW3 je ve všech směrech stejný, jako jeho předchůdci.
            • "Je to dobrá hra, ale o proti jiným dílum žádná inovace."
              Proč se tahle věta nepoužívá u BF3, to nechápu.
            • Já osobně mám nahráno u BF i u CoD několik dní a hrál sem více jak jeden díl od každého. BF3 si 9/10 zaslouží, stejně jako MW3 7/10.
              Je to dobrá hra, ale o proti jiným dílum žádná inovace. Krom SP a pár zbraní + nějaký ten mod, jinak hra je na chlup stejná, jako předchozí díly. U jiných her by za tohle recenzenti normálně dávali nižší hodnocení, u MW3 se k tomu odhodlali snad jen tady na games.cz
              CoD mám rád, hraju ho a hrát budu, ale vyšší hodnocení si nezaslouží.
            • Mustaffa
              Kolik si nahrál hodin v sérii CoD a kolik v BF?
            • Tohle všechno ale bylo i v BFBC2, BF3 má jen audiovizuální facelift.
      • JohnyTheZik
        jo.. U sp nikdo necekal bombu, ale multak je, prominte, bozi :)..
        • Mustaffa
          Tak proto když zůstaneme u číselného hodnocení a sečteme SP a MP, tak si zaslouží 9/10?
      • Jazz
        Opravdu to není na úrovni téhle '10x a stále stejně' sraččky...
        • Mustaffa
          A čím?
  • Ringwraith
    Tleskám recenzi. Nezklamal jste.
  • Lol. Nějak mi nedal spát ten odkaz na čtvrtý díl (Modern Warfare "1") Tak jsem se podíval na profil hry, následně klikl na vida a pustil si video-recenzi Ondy Broukala. No smál jsem se na celej dům tak se podělím o pár vět a pozor je to recenze z prvního dílů Modern Warfare!! Tedy 4 roky staré hry. "Grafika mě nijak nepřekvapila, je vidět, že použitý engine má nejlepší léta za sebou" "Hra sází na léty osvědčené principy a tak je to pořádná nascripovaná jízda" "Vadí mi devítková hodnocení. To, že autoři nedokázali a nebo se ani nesnažily napravit chování umělé inteligence, je hrozné". No, je vidět, že během těch 4 následujícíh her ze série, se toho příliš nezměnilo :D Lukášovi by stačilo vytáhnout zvuk z té recenze a připnout ho na záběry z MW3 a měl by hotovo :-D

    Ale tak, nemyslím to zle. *1*
  • MishKonn
    Strašně se mi líbí, jak Aleš vyjadřuje, že sám za sebe by té hře dal tak čtverku (plus mínus bod), ale "netroufá" si kritizovat určité části hry, což je jasná reakce na to, že svérázná rozhodnutí ohledně hodnocení už si párkrát dovolil a těžce se netrefil.

    No, velmi ti děkuju alespoň za tu 7 a pro všechny, kteří umí číst, také za recenzi, která vypovídá o výrazně nižším čísle, které tomuto recyklovanému brakovému produktu vyprodukovanému marketingovým oddělením poprávu náleží...
  • Mechwarrior_bw
    "Jste totiž loutkou, kterou tvůrci tahají na špagátech"

    - toto je asi najpodstatnejšia veta z recenzie ktorá vystihuje moje pocity u 90% súčasných hier - u mňa zabijak atmosféry č. 1.
    • Prosím acitvision aby singleplayer u CoD už nebyl hrou, ale pouhým filmem. Ve výsledku je to to samé akorát to zabere míň místa na disku *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit