Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde je jádro pudla? Pro koho je COD?

    Mám dva kamarády, kteří hrají hry spíše příležitostně. Pro ně je MW3 jízda na horské dráze, adrenalin a zábava. Nevidí jim ty spínače, po nichž se spustí skript. Nepočítají vlny nepřátel ani kulky v zásobníku. Prostě se jen baví.

    To je něco co většina z nás čtenářů games.cz a „hardcore hráčů“ nedokáže. Hráli jsme už tolik her, že vidíme ty pomyslné spínače, a všimneme si, že zpoza rohu vybíhá tatáž dvojice nepřátel stále znova. Hloupé chování spolubojovníků a podobně bych mohl pokračovat ještě několik řádek.

    Přirozeně chceme, aby se hry posouvaly stále dál a překonávali nové hranice. Hry už ale nejsou zábavou pro minoritu geeků. Staly se zábavou pro mnohem širší publikum.
    V několika recenzích se objevilo jméno Michael Bay. Ano, to je přesně ono! To jaký způsobem vnímáme MW3 a Deus Ex: Human Revolution, je možná podobný jakým filmový fandové vnímaní Transformers 2 a Počátek. Letní blokbaster, který vyprodal kina nebo filmu o kterém budete přemýšlet a diskutovat s přáteli.

    Oba kamarádi se hrou skvěle bavili (nutno říct že víc než BF3). A těším se, až si s nima zahraju koop se skypem na uších. Je to ale naprosto jiný zážitek než přesvědčit Sarifa aby vám řekl pravdu.
  • Jsem rád za celkem objektivní hodnocení od Games Tiscali... třeba IGN tomuhle dalo 9 a verdikt suprové hry... asi je dobře zaplatili, hodnocením velkých zahraničních webů nevěřit!!! *1*
    • Takže neveríš ani keď dostane veľa bodov aj taký Skyrim, alebo Arkham City ? *2*
    • To není o zaplacení ale takovéhle hodnocení bylo očekávané a takové přišlo. Web jako IGN si nemůže dovolit dát hře třeba 5 což by si podle všeho zasloužila . Samozřejmě tam jsou nějaké postranní úmysly, ale rozhodně to nefunguje "Tady máš něco do kapsy, chcem devítku". Nevím, například český EG u každé větší hry zmíní, že kdyby sis měl zahrát jen jednu hru tak tuhle nebo je to pecka roku kupujte no a samozřejmě chtějí nahánět lidi na odkazy na xzone se kterými očividně pečou :-) Ale přímo úplatky... tomu bych nevěřil.
  • Tak jsem schválně hru zkusil, abych nekritizoval něco, o čem jsem jen četl...
    Hodnocení 7/10 je trochu přehnané. Trojka je totiž naprosto totožná s dvojkou, jenom nudnější. Ano, všude to bouchá, "terče" lítají jako zběsilé po okolí, spojenci dělají že střílí (vyjímečně někoho i zasáhnou), nascriptované události každých deset kroků... Já se u téhle hry NEBAVIL byla to NUDA. To se radši kouknu na akční film s Arnoldem.

    Kampaň bych ohodnotil pětkou (maximálně). Mulťák této série mě nikdy nebavil, protože to NENÍ týmová hra, ale hra, kde jednotlivec... řekněme camper, dosáhne na nejlepší skóre s jedním prstem v nose a s druhým na myši. Z toho důvodu ho ani nebudu hodnotit.
  • To vypada za na MW3 je nejlepsi ten trailer *1*
    • MrSanta
      Ale tak jako béčkový akčňák se to docela nechá sledovat třeba na YT. Když to hraje někdo schopnější...
  • No aspon si to zahrame aj my so starsimi masinami...
  • Taky se pripojuji k terminu konecne. Hral jsem to do chvile,kdy zachranuji dementniho prezidenta po padu letadla - celou dobu si rikam: PROC MI URVA TA HRA BERE MOJE HRANI?? Proc porad v hektickych chvilich prepne na script. Navic blbej - dementni a co vic - NAD Americkej. Prezidenta jsem nezachranil - zastrelil jsem ho a s vetou,ze mi tohle normalne tolerovat nebudou,jsem to vypl. NEMAM ZAJEM.
    • Ocelot23
      Myslím, že si měl nejlepší konec co můžeš v MW3 dosáhnout :D
      • Že jo?

        Ani nevis,jak mne to uspokojilo.

        Nic platny,kdyz jsem byl vytocenej. Napadlo mne COD 2 v tehle grafice a bez tech zhovadilosti.

        Vrtulnik tak maximalne na konci s pocitem uspokojeni.

        DO HRDELE PROOOOC TOHLE?
  • Po BF3 tu máme ďaľší predražený Moorhuhn, výborne *2*
    • tjn tak BF3 ala worms 3D neni o nic lepsi.....kazdymu se libi neco jinyho....
  • Helghast1996
    Kam se poděli ty skvěly první díly to co z CoD udělaly nemá nic s předevšími díly nic společnýho.
  • DusanMPupak
    Pětihodinový válečný film s trochou zběsilého střílení (zabít dva tři nepřítele a sprint dopředu do dalšího krytu) a mačkání kláves.

    Možná to zní stupidně, ale pěkně to odsýpá, člověk ví přesně, co má dělat, skoro neumírá a celou dobu se skvěle baví. Pro člověka, co netráví většinu dne hraním her, naprosto ideální záležitost.
    • Jenže ve chvíli, kdy místo dvou tří nepřátel zabiješ čtyři nebo pět a do dalšího krytu se nedostaneš sprintem, ale plazením po břiše, tak se ta hra sesype jak domeček z karet.
  • Mw3 prý opět trhá rekordy v prodejnosti :-D Jak je tohle vůbec možné ? !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit